What's new

DARK ROOM 300

sioolyoo

Member
Siema

Powiedzcie w co byscie uzbroili DR300 ( 300x300x200).

Chodzi mi o jego kompletne wyposazenie.
Najlepiej zautomatyzowane w jak najwiekszym stopniu.

Pozdrowki!
 
C

czaczo

siemka
ale wiecej danych
hydro ziemia czy cos,ekonomik czy ful wypas az do scinki.ja przedstawie taki podstawowy

oswietlenie 3x 1000w (pojebaly mi sie metry hehe)
mozesz zamatowac szyne i zredukowac do dwoch zarowek
odblysk Adjust - A - Wing Stuco
extraktor -<1000m3/h
intraktor -<750m3/h
filtr (2 sztuki,bo nie wiem czy sa takie duze) <1600m3
nawilzacz powietrza ultradzwieki
3 wentylatorki obrotowe
i kontrol de clima (to juz taki komputerek ktory w zaleznosci od funduszy ale moze doprowadzic cie do samej scinki bez czestego odwiedzania boxu)

wszystko zalezy jakie fundusze masz zamiar przeznaczyc .polecam
www.hhydro.com tylko musisz przyjzec sie w jakim napieciu pracuje to co bys mial zamiar zamawiac,bo ja sie tak nadzialem .z samych kontrolerow typu sterowniki klimy to green air ,chyba najlepszy ,ale caly complet ,duzo duzo pieniazkow,mozesz rozejzes sie za czym taniszym i bardziej zespolonym.moze tez sam zbudowac cos takiego albo znalesc odpowiedniego czlowieka ktory by ci zbudowal taki kontroler .jezli bys chcial hydro,to dochodzi jeszce kontroler ec i ph ,hehe .powodzenia w kompletowaniu
 
C

czaczo

hehe,dziwne pytanie.nie rozumiem dlaczego uwazasz ze niedarady podwiesic szyny.ciezar?czy brak zamontowania,nierozumiem.mysle ze smialo mozna podwiesic szyne ,lub nawet inny system zamatowac.to jest namiot 9m2 on musi miec odpowiednie wzmocnienia,na podwieszenie odpowiedniej ilosci sprzetu,nie?hehe.chyba nawet na icmau ktos mial 2,40 x 1.20 i zamatowana szyna,nie pamietam.moge sie mylic.ale nietrudno zadzwonic do sklepu i sie dopytac czy jest taka mozliwosc.hehe pozdrawiam


w najgorszym wypadku ,to jakiegos lemurka trza se sprawic ,podwiesic jakis kolek,lemurkowi podczepic lampke i niech smiga po namiocie,hehe
 

cardiel

Member
w najgorszym wypadku ,to jakiegos lemurka trza se sprawic ,podwiesic jakis kolek,lemurkowi podczepic lampke i niech smiga po namiocie,hehe

hehehe GENIALNA rozkminka... sorki za offtop ale nie moglem sie powstrzymac hehe :D
 

loko17

Member
hehe,dziwne pytanie.nie rozumiem dlaczego uwazasz ze niedarady podwiesic szyny.ciezar?czy brak zamontowania,nierozumiem.mysle ze smialo mozna podwiesic szyne ,lub nawet inny system zamatowac.to jest namiot 9m2 on musi miec odpowiednie wzmocnienia,na podwieszenie odpowiedniej ilosci sprzetu,nie?hehe.chyba nawet na icmau ktos mial 2,40 x 1.20 i zamatowana szyna,nie pamietam.moge sie mylic.ale nietrudno zadzwonic do sklepu i sie dopytac czy jest taka mozliwosc.hehe pozdrawiam


w najgorszym wypadku ,to jakiegos lemurka trza se sprawic ,podwiesic jakis kolek,lemurkowi podczepic lampke i niech smiga po namiocie,hehe

Pytałem bo pamiętam jakie miałem obawy że mi pękną te rurki w namiocie 2.40 x 1.20 jak filter powiesiłem w środku( był skurczybyk wielki)Do tego zajmował w cholere miejsca! Jakoś nie mogłem sobie wizualnie wyobrazić w nim mozliwosci zamontowania szyn. Do tego myślałem ze sie je przykręca do sufitu ale tak jak mówisz pewnie się jakoś da zamontować w inny sposób.
Z checią zobaczyłbym jak było to zrobione. Jeżelibyś sie natknął na tego posta to wyślij linka proszę
 
C

czaczo

prosze,specjalnie dla ciebie przyjacielu,hehe
jak widac kolega nie wykonal tego zbyd profesionalnie,ale mozna ,nie?rail nie wazy duzo ,szyny sa z aluminium motorek jest troszke wiekszy od tych co montowali w jamnikach hehe,jak bys sie postaral to sam bys zbudowal.hehe.jak to mowia -POTRZEBA MATKA POMYSLU .hehe ,choc umnie zazwyczaj takie pomysly wiecej kosztowaly jak orginalny produkt ,hehe.powodzonka
TUTAJ MASZ LINK
pozdrawiam
 
Top