What's new

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil Day 14
picture.php


Máshol azt mondták túl etetem, de sztem jó ez így :)
picture.php



 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran

Na nagy nehezen beadtam a derekam :D kifogytam az autokbol, es magok utan neztem, amihez kaptam egy kis segitseget amit megegyszer magyon koszonok, egyelore ezeket pipaltam ki az ajanlatbol :biggrin:
View Image


jáj.. hát ilyeneket a mezőn is tuttál volna szelektálni guby nyusszi.. :D
maradtá voln a ruderalisoknáál, ezek nagyon gagyik lesznek
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
amúgy meg jah, inditsd el vegeld együtt autokat meg baszd ki 3 hét múlva virágozni
 

iwantmorebuds

Active member
Mar csirazik egy blueberry :)
Bizzatok ide :D
Ti sem gondoltatok h nezegetem oket. DD-t nem rakom sehova legroszabb esetbe az utolso heteket 12 ora alatt tolti. Kiveve ha kis pocs marad, de nem hiszem :D
 

iwantmorebuds

Active member
Keskeny volt az oszlop nehez sullyal a tetejen eldolt a picsaba mint a kartyavar, a novemy kozeppen maradt kovsit igyan betakarta a coco, most visszatettem, de valoszinuleg ez igy kuka lesz, meglatom hogy reagal bar valoszinusitem. 30grammert nem marad meg
 

iwantmorebuds

Active member
Na hat igy nezett ki mikor lepottyant, ittmar visszatoltottem a kokuszt...
Latszik hisz nem volt perlitem szoval a tetejen nem lesz :D meg az oldalanak egy reszebe

Majd hat ora elteltevel... Imadom ezt a gyors regeneralodast :)
 

iwantmorebuds

Active member
Mákod volt. Sokkal rosszabbul is végződhetett volna. Nem kéne huuuuullla beállva kertezni. Mondtam már;)
Azt meg hogyan? :D :D am igen eleg nagy mak ennel sokkal magasabbrol esett es igazabol felig a pot es a koko alatt volt kitudja meddig, de ugylatszik nemsokkal mielott bekukkantottam, mindegy szerencsere mintha eszre se vette volna.
Edit.
Egyebkent a masodik kepen latszik elkezdtem ponytailingezni, ami annyit jelent h a legujabb levelpart osszefogom, persze nem egesz nap eloszor megy orara naponta. Ezaltal az oldalhajtasok tobb fenyhez jutnak es szepen elkezdenek fejlodni, legalabb is ez lenne a celja :D meg sosem probaltam
Autopotot ma kapcsoltam volna, de elhalasztjuk az eset miatt, hagyok idot a gyokerzetnek ujragondolni ezt az esetet :D talan ot nap mulva
 

Medicropper117

Active member
Pónitélingezni....hat ezen beszartam:laughing:
Kivancsi vagyok bejön e...vegulis logika van benne. De mi alapjan mondod meg h bejött e? Magró' mész bátya
 

iwantmorebuds

Active member
Mar csak a neve miatt is ki kellett probalnom. :laughing:
Mukodik, nem veletlen probalkozom vele :)
Autoknal nem olyan mindegy milyen gyorsak azok a mellekagak :) nem az a lenyeg h jojjon hanem minel gyorsabban :D
 

Latest posts

Latest posts

Top