What's new

Czech Highland Outdoor 2011

Ahoj sorry že se tu do toho tak trošku vměšuju.
Hele v pohodě, jen se vměšuj. kor s takovejma příspěvkama. prvdu píšeš kámo. ty masti maj dobrej základ, jsou sice trochu dražší ale fungujou a když si je natuníš (jako lepší si vyrobit od základu svoji) tak je supr. Navíc lidi kterí nemají možnost vyrábět ani tunit v ní mají alespoň nějakého pomocníka.

Co se týče srazu, ok tož bych pomalu začal vymýšlet datum. Nejlépe listopad, prosinec né?
 
picture.php


picture.php


picture.php

Czech Outdoor (medijuana x czech sativa)
23092011
 
Takže včera jsme byly na jednom fieldu a dost kruté záležitosti. Opět se potvrdilo, že loňskej cross český klasický hipízácký ganjy a Medijuany byl vynikajícím krokem. Kytky vypadají famózně, každá má svůj charakter a vůni. Po tátovi chytly hlavně větvení a procento okrystalizovaných chloupků (česká ganja je a byla vždy chupatá, ale s velikostí a četností krystalů už to tak dobré nebylo). U některých kytek je pak orošení a jejich velikost přímo brutální a předčí, mnoho kultivarů prodávaných seedbankami. Vůně je také krásná, většinu ovocná s lehkou příchutí zeminy. A nebo mám další pheno a to smrdí zas jak NYC Diesel. Prostě radost podledět a přivonět. Jsem rád za tu pestrost, sice to není nic stabilního, nedá se s přesností určit co z jakého semene bude za pheno, ale mě to i tak vyhovuje, hlavně kuli té pestrosti. Příští rok, vyberu z těch nejlepších znova semena, tentokrát rozdělim a opět naprcám Medijuanou a nebo Herijuanou a snad by mohla bejt i nějaká stabilnější odrůda an světě...)
Jinak nějaký eošní záštipky akošty dopadli hodně dobře. Hlavně ty dieslový modely, maj oprvu labužnickej základ, a ta vuně aroma je opravdu intenzivní.



picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

Czech Sativa X Medijuana
24092011


 
Mimochodem, letos jdu do water curingu a budu se řídit nějakými návody na linku níže. Hodně mě baví ty ovocný záležitosti a minerálky, jen se ale bojim umělých barviv a příchutí v nich. Proto si vemu čisotu vodu ze studánky, svařím v ní šlupky, kůry a další materiál /čaje, ovoce, atd/, přecedim přes síto na výrobu hašiše z icebagů a nechám vychladit a pak budu po dobu jednoho týdne, každý den nálev měnit s tím že do něj přidám CO2 (sifon). Poslední nálev bude jen čistá voda, abych se zbavil veškerých cukrů a věcí které by tam případně mohli zůstat. Sušení provedu klasicky v zavěšení na provazech a přidám k tom větráky aby to nemohlo plesnivět. Teplotu dám první 2 dny na 15 - 20, pak zvýšim na 20 - 25 a nechám doschnout. Pokud by měl někdo nějaké pripomínky a či rady, sem s nima.
Jinak budu školit hlavně chuťově nevýraznou ganju a pak taky tu co jsem musel sklidit dříve - třeba v kukuřici.
No a pak asi k překvapaní pár jedinců i Chocojuanu, jelikož má nevýraznou a zemitou chuť a v podstatě se na tom nedá nic skazit.
U každýho modelu dám navíc 3 vzorky *klasika *water curing čistou vodou *water curing nálevem, abych pak mohl reálně posoudit, co je opravdu nejlepší.
Jinak za každou radu jsem vděčen, tak klidně pište svoje rady a postřehy

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-13305.html
 
tak groweri. na pristi rok mam milion semen chocohuany. nebudou feminizovana, ale bude to dobra genetika jak svin stabilizovana a navykla castecne na ceske podminky. zrani konec zari, max polovina rijna. zalezi an fenu, mikroklimatu a tom danem roce.
matka byla nejhezci samice chocohuany a tatka byl samec, cca 2metry vysokej, koste jak svine. myslim, ze tohle feno bude trochu vic do chocorain, ale jako herijuany tam bude tak dost.
v prubehu zimy hodim fotky rodicu, pak samotne matky, semen, nejaky makra atd. tak o cekujte....
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
picture.php


Czech Sativa X Medijuana
04102011

high :tiphat:
awesome show!!!great pics and killer genetic bro.can you tell something more about Czech Sativa x Medijuana?or send me some link where can I get more info about this strain,coz she looks REALLY intresting.

zdravim jerzu
 

Latest posts

Latest posts

Top