What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Csíráztatási gondok

szlsht

Member
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, totál kezdő vagyok. 5 autoflower magot tettem eazyplugba, majd propagátorba 4 napja. Az 5 közül egy sikeresen kidugta a fejét, a többinél még semmi. Nem bírtam már, úgyhogy óvatosan fogpiszkálóval megnéztem őket, a mag meghasadt már, látszódnak a gyökerek. A propagátor ablakban van, a hőmérséklet 24-28 fok között mozog napszaktól függően. Napi 2x fújok be és nedvesítem be a közeget. A kérdésem, hogy szerintetek elindulhat a többi mag is vagy indítsak újakat?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Alsó tagozatba 1-5.ig biztos volt biológia órán bab csíráztatás und nevelés amit be kellett mutatni .
na ezzel ugyanazt kell csinálni .
Papír törlő viz lefeded folyamatosan legyen nedves és ennyi aztha már vaneki 1-2cm gyökere mehet a helyire.
Edit:
Én adtam neki valami kék színű fantát amiől kékes színű lett há 5ös is lett xD
 

szlsht

Member
Asszem másodszorra nekifutok így, attól tartok berohadtak a drágák, adok nekik még 2 napot.

Köszi szépen :D
 

Latest posts

Latest posts

Top