What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Csajok a boxban

Status
Not open for further replies.

God_Speed

Member
nem, aquafarmban, nem állnak a vízben, csak ha már nagyon nagyon telenötte a felső részt a gyökérzet.
dwc az amiben vízben állnak.
elkezdtek rövidülni.. aha kb 2 hete tán.. de majd szeptember 21 lesz 12/12, nem?

Jogos a napocska nem úgy csinálja mint én a boxban az időzítővel.
Aquafarmra ranezek reszleteiben.

Köszi minden infót!
 

GK_420

Active member
Ha most kiteszel virágzót az lehet nem örülne neki mert mire visszaállna kezdhené újra...talán be se érne. Meg hát nem a csökkenés a lényeg csak de sok féle képp reagálnak van ami 14 óránál már virágzik van ami 12 körül. Csak a 12 egy általános és biztos dolog azért csináljuk úgy bent. Szóval ha egy genetikád van klónokból foyamatosan lehet akár 14 órával is virágoztatni ha épp olyan. :D
Hidróval jobban jársz ha már szeretsz méregetni. De ha ott elbaszod...:D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran

God_Speed

Member
Ha most kiteszel virágzót az lehet nem örülne neki mert mire visszaállna kezdhené újra...talán be se érne. Meg hát nem a csökkenés a lényeg csak de sok féle képp reagálnak van ami 14 óránál már virágzik van ami 12 körül. Csak a 12 egy általános és biztos dolog azért csináljuk úgy bent. Szóval ha egy genetikád van klónokból foyamatosan lehet akár 14 órával is virágoztatni ha épp olyan. :D
Hidróval jobban jársz ha már szeretsz méregetni. De ha ott elbaszod...:D

Hmm sok igazság van itt is leirva.
Hát valamelyest már eddig is "hidro"-ban voltak folyamatosan megy a csopogteto öntözés visszakeringetem az öntöző vizet csak kókuszban vannak.
Meregetes már így is mindennapos, viszont jogos érv hidro sokkal kevésbé engedékeny
 

God_Speed

Member
mit kell ijesztgetni ilyen faszsággal szerencsétlent, hogy ha elbaszod akkor jajj neked..
godspeed is lehet olyan jómunkásember mint gubacs. ha kérdez mielőtt belefog valamibe, akkor nem fogja elbaszni.
4 dwc t vagy 4 aquafarmot csinálni, nem olyan nehéz dolog, vesz egy ec mérőt vagy lehet van is már.

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=13327

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?threadid=324055

hirtelen ezeket találtam..

Sztár vagy Whiped köszi
EC mérő már van!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
sokkal kevésbé engedékeny? wtf mi ez valami féltékeny feleség?
hamarabb látod, ha valami nem stimmel.. hamarabb jön helyre, gyorsabban történik minden..
ellenben gyorsabban is fejlődik, több termésed is lesz.. kevesebb idő alatt.
és ha elbaszod elsőre akkor mi van? ja semmi.. mert ha nem hidróznál, akkor nem áll fenn a lehetősége annak hogy elbasszad? a következő kertnél jobban figyelsz.
 

God_Speed

Member
sokkal kevésbé engedékeny? wtf mi ez valami féltékeny feleség?
hamarabb látod, ha valami nem stimmel.. hamarabb jön helyre, gyorsabban történik minden..
ellenben gyorsabban is fejlődik, több termésed is lesz.. kevesebb idő alatt.
és ha elbaszod elsőre akkor mi van? ja semmi.. mert ha nem hidróznál, akkor nem áll fenn a lehetősége annak hogy elbasszad? a következő kertnél jobban figyelsz.

Ámen nincs több kérdés állok neki atszerelni
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a kokusz könnyen le fog jönni róla enyhén mosd le, ami nem akar jönni hagyjad, bajt nem csinál.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
majd azé valami képet vagy ilyesmi nyomass arról mit kreáltál mielőtt üzembe helyezed, biztos ami biztos.
 

God_Speed

Member
Történt az a minap este hogy meggyógyult a pH mérőm kijelzoje ennek örömére bele is logattam a táptartalyba és majdnem lefordultam a székről. Sikerült ismét felfedezni a spanyol viaszt. Ugyanis 4-et mutatott a mérő nem csoda hogy mindenféle hiányok vannak Csórik nem férnek hozzá a cucchoz.
Tanulság:
Még nem szerelek át mindent várunk picit megoldja-e ez az apró:D felfedezés a gondokat.
A cseppentos pH mérő meg maradjon az akvariumhoz!
Ezek 4-5 napos képek remélem előtte & utána rovatnak jó lesz:
 

Medicropper117

Active member
A GHE-s cseppteszt elég pontos. De altalaban a cseppentősök pontosak. A digitalishoz egy (inkabb 2) kalibralofolyadek nem art h bizonyosak lehessünk míg a csepptesztnel elhiszed amit mutat.
Kizártnak tartom h 4es ph-n eddig túlélték volna. Tudom h ez nagyon nagy szívás így de egy kalibrált eszközzel is megmérném azt a vizet;)
Bár ha nem méregetted eddig a ph-t és teszem azt egy hete alattuk van a táp ami 5,6-ról indult akkor lehet h a tápanyagfelvétel miatt le tud úgy zuhanni.
Lényeg a lényeg h derítsd ki h a mért értékek pontosak e. Ezzel kezdj
 
Melyik bushba vettel klonokat?:D becsibe nincs,attol kb 100meterre van egy kulon ceg ami csak klonokat arul,de ott is 50 novenybol 40 chronic:D
Sok sikert a tovabbiakban!
 

God_Speed

Member
Hetente cserélek vizet náluk közben csak utánontok, a mostani az 4 napja megy náluk a hiányok olyan 2 hete kezdtek erősen jelentkezni. A semmiből. A problémám a cseppentossel hogy biztos hogy pontos de a leolvasas hogy pontos? Fehér lap előtt lámpa felé fordítva napfényben árnyékban? Az optikai értékelés amit pontatlannak vélek.
Úgy lett 4 szerintem hogy bekevertem cseppentettem úgy ítéltem hogy túl lúgos kicsi sav és még az 4 nap alatt tovább esett és ott is vagyunk. (tévedés lehetősége fenn áll)
Milwaukee pH mérő van 2 ponton heti rendszerességgel kalibralom elzarva tartott kalibralo folyadékkal. Eddig nem használtam mert valószínűleg kicsit beazott a kijelzo és nem tudtam leolvasni. Most újra kalibralva a mérő. Kapott lugot beallitottam 6.1re ha visszaesik remélem 5.8nal megall. Ma már biztos lesz jele ha javul, legalább is nagyon remélem :D
Azért tartom reálisnak a problémát mert ezt kapták:
0.9gr/l ferti
0.3gr/l CaNO
0.3gr/l MgSO
0.1gr/l Micro
Erős hianytunetek csak nem kéne megjelenjenek ezek mellett?
Ha nem javul a helyzet akkor atszerelek vagy veszek egy pro pH merot és hiszek annak :D

Chief:
A hanf-ban lettek véve nekik van vagy 10fele, autós fotós minden mi jó!

GK:
minden levelet leszednel ami picit is sargul vagy ami már tökig sárga?

Medic:
Az eleje óta mérek pH-t csak egy pontnál feladta a mérő és utána váltottam a cseppekre.

Köszi minden infót és segítséget!
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top