What's new

Cream Caramel

4i4kata

Member
ХАХАХА:biglaugh:
:biglaugh::biglaugh:
не съм мислел да атакувам никoй

RESPECT към всички:tiphat:


...........Е,,,и наздраве:tiphat:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Добре са си растенията на чичо, като се изключи изпържването, а за повече добив не му трябва повече тор, а повече плътност (напр. 3 пъти повече растения). И естествено колкото повече е свтлината, толкова по-добре...
Наздраве :)
 
E

EverLast

Добре,добре чиче!!! Тея първите две снимки само ме смущават те са за любителите на психо трипове :D хахаха добра работа!!! А какво идва след тоя сорт в градината? Дай да видим някой от испанските елитни клони senior.B-Real.

p.s.не мислиш ли,че Temples of Boom III е най-великия албум на Cypress Hill? :D
 

4i4kata

Member
хаха,да,да на ефект негативо много psyco:)..
ами поръчах вече семките ,но няма да са от испанските.ще е един от родителите на супер лемон хеиза хаха-Lemon Skunk,знаеш че се въодошивих много с тая билка.чакам да пристигнат.
Temples of boom:ying:,много си прав ,,хехеее
:thank you:bro.!
 

4i4kata

Member
първо да кажа За много години :tiphat::santa1:!!! на всички!!живи и здрави да сме,,:greenstars:,късмет,щастие и разбира се добри реколти през тази година!!:xmastree:
с доста провлачване успях да направя няколко снимки на крайния продукт.доста сам дововен,,нне очаквах такива резултати,хехе.страхотен вкус и мирис,сладка и лепкава,,,напушването също е перфектно балансирано...........ОК,весела и добра год.на всички и до следващата тема:thanks:







,, ,, ,, :)
 

4i4kata

Member
здравейте колеги :tiphat:,,,едно бързо завръщане в темата за карамела с няколко снимки за любителите на хашиша:tree::tree::tree:,с дълго отлежаване в една хартиена торба един куп събраните листа и парченца от мънички не толква развити главици от krem карамела все още съдържащи mnого кристали и един буркан само със лисна маса 0т различни сортове.всичк това прецедено с една много финна цедка,излезе една малка,но доволна бучка :canabis::):)и разбира се страхотен вкус------- ,, ,, ,,,,,,,,,,,,:thank you:
 

gwan

Member
РЕСПЕКТ Чиче;много се радвам на поста човек,хеш-много обичам човек,това е първото нещо което правя,когато съм на гости в А-дам.да си пафкаш с кеф батка!още веднъж РЕСПЕКТ,!!! братле.
 

_Ina_

Active member
Veteran
кажи пове4е за финната цедка? мен по принцип пове4е ме кефи коза,а не хеша но все се мъ4а да си направя и аз малко:) и срещам трудности то4но с цедката:) горе долу успях някъф 3то ка4ество зеленикав да направя от непала и не беше зле,оба4е изглежда пак много листа е пропуснало,а не само прашец:)
 
E

EverLast

Поздравления за добрата работа друже! :D
 

4i4kata

Member
мерси братлета и сестричкi:):)
инче,за цедката да кажа,използвах една обикновенна метална цедка за кафе,чай, една част от матеряла, все още доста едра,така че трябваше да ги прецеждам3-4 пъти.после използвах за цедка мрежичката от една стара кафе машина,която е доста по-ситна,:),купчинка по купчинка завита в мрежата и с една палка я потупвам и така малко по малко се събира по-чист продукт,нещо като мароканския метод за киффи хашиш както му казват,доста играчка,но накрая винаги си заслужава:):):blowbubbles:,мароканците събират реколтата,разпръскват я на земята върху чували и цели растения,на слънце и сушене за една две седмици(супер бързо)и я прецеждат в едни торби, съдове като барабани с едни палки..:ying:..различни методи има,зависи от всичко,разбира се, вкусове,от матеряла, растения различни,ефекти хехе
:)
 
Top