What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam ? ZIELONA POLSKA 2013 !

klint

Active member
Veteran
i jeszcze raz PowerFlower (RQS) :) jeszcze troche jej brakuje ale nie moglem sie oprzec zapaszkowi.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Pieknie zapodajecie panowie i panie

wilgoc wysoka i plesn na roslinach sie rozwija , wiatry nie pomagaja , bedzie trzeba scinac :D

Grapefruit x shaman
picture.php


easy shaman

picture.php


picture.php


zycze wszystkim bezprzypalowego zakonczenia sezonu outdoor 2013 i radosci po wsze czasy ;)

ZZ
 

tomato

Member
Veteran
jakoś koniec lipca, ścinam ostatniego white mastera i kilka podobnych na polu (aparatu mi się taszczyć nie chciało, więc zdjęć brak)
picture.php


żeby zapełnić lukę, wrzucam na watę jakieś pestki które wypadły z zeszłorocznego materiału.
okazują się regularami, które zajmują teraz prawie całą donicę :D
picture.php


picture.php


:wave:
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
fajnie, fajnie! :dance013:

a u krolika w norce HotMix od 27 dni na 12/12:

picture.php


picture.php


pozdro ekipa! :wave:
 
Last edited:

uho667

Active member
o kurcze ale konkretnie to idzie ciekaw jestem ploniku , bo serio kawal dobrej roboty nikoc odwaliles z ta siateczka pozdrowka i ladnie lecisz dalej
 

kunkka

Member
Veteran
Kłaniam Się Nisko !!!


Podziękowania dla Wszystkich za doping, dobre słowo i pozytywne wibracje ! Bo gdzieniegdzie liście żółkną i spadają a tu jeszcze się trzymają.
A więc szybki rzut okiem co w temacie.

picture.php


Night Hail Ultra f2 - fajnie kolorek zmienia i ładnie kwiatki nabiera.

picture.php


Warr Seed - topki też słodziutkie.

picture.php


picture.php


picture.php


Powodzenia i Pozdrawiam !
Do szczęśliwego końca !
pJona Kochani !!!
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Dziekuje Wszystkim ktorzy mnie wsparli dobrymi genami !!!

PS: Lets Rock !!
 

Attachments

  • 12. Octobre `13 048.jpg
    12. Octobre `13 048.jpg
    108.8 KB · Views: 14
  • 12. Octobre `13 049.jpg
    12. Octobre `13 049.jpg
    70.8 KB · Views: 12

Drzewo

Member
Witam witam out zakończony, akurat na tym spocie małym sukcesem. Planty nie miały praktycznie pleśni, nie były nigdy pryskane na pleśń. Tylko organiczne pożywki dostawały. Porosły nie duże przez brak czasu, później susze. Ale ogólnie jestem z nich zadowolony. Skosiłem wszystko bo zauważyłem, że ktoś był na spocie ale o tym później. To lecę z fotami.

Polm gold fajnie się zabarwił

picture.php


Frisian Dew trochę rozmazany bo padało

picture.php


Całość na stole. Dużo nie ma jak mówilem. Od prawej: 2 gałązki shamana, 1 polm gold, fioletowa proca frisian dew, patyk i to niżej to mandala, kolejne 6 to blue medi kush, a ostatnie 2 to critical.

picture.php


Shaman, bardzo zajebany żywica

picture.php


Wcześniej pisałem o śladach na spocie. Właśnie robiąc foty shamanowi ( bo walnąłem mu całą sesje) zauważyłem, że ktoś mi powycinał zalążki pleśni. Były 3-4 miejsca gdzie było kawałek topka wycięte. Zdziwiłem się i zacząłem rozglądać i ogarnąłem ścieżkę, a na ziemi odbite buty. Nigdy tamtędy nie chodziłem. Nie wiem czy ktoś przypadkiem znalazł i pleśń mi wyciął w trosce czy po prostu chciał to później ukraść ale wolałem wszystko skosić. zwłaszcza, że pogoda i tak ma się popsuć. CDN...
 

Drzewo

Member
CD... Teraz kilka fotek Blue medi kusha. Plant, który przetrwał najwięcej. Najpierw pogryziony później połamał się od pleśni i rósł jak widać na zdjęciu.

picture.php


Druga sprawa niby oblany był żywicą ale to miał być kush, a w porównaniu z shamanem gołym okiem wypada słabo.

picture.php


Przy trymie zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie gruczoły były całe oblane żywicą, że aż białe. Nie wszystkie ale kilkanaście ich naliczyłem. Nie jest to pleśń, może fotki słabe ale pokazują jak to wyglądało. pierwszy raz się z tym spotykam..

picture.php


picture.php


Mam nadzieję, że moc będzie dobra. Mandala i critical nie doszły, chociaż critical trochę napuchł więc spróbuje go zapalić, mandala idzie na ciastka. Tym postem kończę outa, może za jakiś czas pojawi się indoor to i fotki zarzucę. Pozdrawiam.
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Ładnie lecicie...
picture.php

Super silver haze - greenhouse seeds, nie wiem który to dokładnie tydzień kwitnienia :biggrin:. Pestki konkursowe a jakże... Szczerze, to przez ten dotychczasowy czas od przełączenia na 12 (14 tyg+/-) to ja sobie w przyszłości ghs odpuszczę.
 

hodowca

Active member
Veteran


ChemDD x MOB 15.10 harvest

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

moc jeszcze nie sprawdzana ,ale napewno będzie kosa czując po zapachu identycznym jak z ChemdogD x Sour Diesel
na 100% muszę zrobić pestki z tej odmiany bo mam jeszcze tylko około 15 nasion ,albo jakiegoś crossa z Ambrosią bo to chyba najlepsze co mam od 10 lat...

POZDRO !
 

purple_john

Active member
Małe to ale oko cieszy

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][Bangi Haze x E-Rocket/Danish Passion] x Purpurea Ticinensis f3[/FONT]
z nasion z 2011 roku z jednej z wtedy rosnących roślin

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Powodzenia wszystkim :tiphat:
Dajcie więcej purpury!
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
wiecej purpury, zdecydowanie sie zgodze! super seria sie zaczela, kto da wiecej, kto da wiecej? :]
wspaniale foty z jesiennymi kolorkami, wyborna uczta dla oczu!

hodowco sliczne te twoje dziewczyny, sam nie wiem ktora ladniesza: ruda czy blond? :yay:
a jakbys na tym pierwszym zdjeciu czubkow nie obcial to ono by kazdy konkurs wygralo brachu

pozdr spod ziemi, kroliki juz pochowaly sie do nory. pysznego jointa dzis spalilem z tej oto szyszeczki i humor mam zaiste rozowy :joint:


pozdrowionka
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Witam,

U mnie sie powoli zaczyna dziac, tak wygladaja po 3 tygodniach pod 400 MH......apropos odmian pozniej....


gd
 

Attachments

  • 19 10 2013 008.jpg
    19 10 2013 008.jpg
    106.4 KB · Views: 12
  • 19 10 2013 007.jpg
    19 10 2013 007.jpg
    100.5 KB · Views: 14
  • 19 10 2013 006.jpg
    19 10 2013 006.jpg
    104.3 KB · Views: 12
  • 19 10 2013 010.jpg
    19 10 2013 010.jpg
    92.8 KB · Views: 12

Latest posts

Latest posts

Top