What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

laprecaun

Member
jesien jesien jesien

jeden z easy shamanow


sap3b.jpg
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema :tiphat:

@leprecaun poki co jeszcze lato. Co prawda pogoda nocami już jesienna. U mnie zwłaszcza jakoś tak dziwnie. Byłem ostatnio nad rzeką około zachodu słońca i piękne mgły zaczynają osiadać :chin:. :cathug: Miedzian teraz powinien pokazać swoją użyteczność.

Dzisiaj obyło sie bez pryskania. Nawozem też nie raczyłem tak pod wieczór. Oto niektóre panie (te naj, naj.. ;))

Na początek moja ukochana pani. Chronic x Sensi Star x Easy Sativa also known as Stinky Pinky. Zgodnie z życzeniem bronka zaczęły puchnąć ;) pozdro Bronek :thank you: K+



Moja druga ukochana (mam ich wiele). MMGG x BHPT wszyscy wiedzą o co chodzi :thank you:. Geny Esbenowskie zawsze dobre. Ciesze się, że około 40 może 50 kul będzie. Zacny zapach, niski krzaczasty wygląd. Dobra do robienia krzyżówek. Super szybka. Za 2 tyg powinna byc gotowa...



Po upieczeniu pączków czas na lukrową dekorację...







Bardzo owocowe sativki. Zeby mi sie nie popierdoliły etykietki to by było fajnie.

Pozdro dla wszystkich. Zapierdzielacie az milo popatrzeć.
kaczy :wave:
 

Majaa

Active member
bzzzzz :)

witam wszystkich. Ślicznie jedziecie i ślicznie Wam juz kwitną.
u mnie Easy x Sativa poszła pod kose, wiem ze mogła bym jeszcze z 2-3tyg puchnac ale trichomy w 30-35% brązowe.... a jak wiadomo nie lubię mocnego ;)

Reszta tez slicznie puchnie juz, P.Maroc x Shaman dostaje ślicznych fioletowych kolorków.

Bangi Haze jakims cudem ma kilka zapylonych topków i jak na zdjęciach widac sa nasionka. Dobrze będzie co porozdawać :)

picture.php



Easy Sativa x Shaman


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



P. Maroc x Shaman

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Bangi Haze x ManitobaMedicine x GuerillaGold x PurpureaTicinensis

picture.php


picture.php



Grejfrut x Shaman

picture.php


picture.php


picture.php



pozzzdrawiam.
 
C

czaczo

hej
naprawde przepieknie cisniecie,moje wakacje dobiegly konca ,ziolo sie skonczylo,czas juz nadszedl na indoorek
wysialem troszke nasionek ktore sa jakby to powiedziec ,dzielem przypadku :) maroc x gws x(chemdog x ak47) ,moj stary nl x cm i mam tez la confidetial x super silver haze od hota ,bardzo dziekuje.
picture.php

wspomniany maroc
picture.php

i la confidetial
picture.php


:tiphat:




hehehe,nie w sensie zawodowym dobiegly konca :)
 

Al hub

Member
Witam! Ponad tydzień codziennego słońca, i wszystko ładnie już ruszyło :) Musiałem trochę towarzystwo ponaginać, no i grubo podlać :) Następnym razem może uda mi się załatwić lepszy aparat, to porobię lepsze fotki. Póki co wygląda to tak :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Amnesia Haze x ( Danish Passion x Deep Chunk) Późno wysadzony, powoli zaczyna się zbierać. Może mu się uda :)

picture.php


Ogólnie zadowolenie 100% :) Myślałem, że po odwiedzinach sarny i sfimowaniu 90% plantów może być lipa, a tu wszystko ładnie się pozbierało. Dobre geny :) Pozdrawiam.
 

jasiu83

Active member
Czołem Załoga

Maroc , zapaszek taki ,że można się wytarzać :), cytryna limonka

Shaman

Frisian Dew ,już ktoś testował bez mojej wiedzy hihi

Powodzenia wszystkim i pogody takiej jak ostatnio do końca:tiphat:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
pozdrawiam
 

Attachments

  • DSC01096.jpg
    DSC01096.jpg
    106.8 KB · Views: 9
  • DSC01095.jpg
    DSC01095.jpg
    133.6 KB · Views: 10
  • DSC01094.jpg
    DSC01094.jpg
    143.6 KB · Views: 8
  • DSC01093.jpg
    DSC01093.jpg
    150.8 KB · Views: 9
  • DSC01091.jpg
    DSC01091.jpg
    112.7 KB · Views: 14
  • DSC01090.jpg
    DSC01090.jpg
    127.2 KB · Views: 9
  • DSC01089.jpg
    DSC01089.jpg
    76.5 KB · Views: 18
  • DSC01088.jpg
    DSC01088.jpg
    129.1 KB · Views: 8
  • DSC01083.jpg
    DSC01083.jpg
    122.5 KB · Views: 8

slowflow

Member
RS

RS

Witam. Piękne letnio-jesienne obrazki prezentujecie! Te napuchnięte i oblane topki aż rażą w oczy. powodzenia i z farten do końca.

Ruderalis skunk, niby taki ruderalis a tu dopiero nabiera rozpędu. producent pisze że harvest wypada na połowe-koniec września, ale coś mi się wierzyć niechce, a wy jak myślicie ma szanse się wyrobić do pażdziernika? Przez weekend dostał 4x dawke hesi na Bloom i pk na 3 razy, zobaczymy czy coś to poradzi.

Fotki:

Przed LSt i po badyl i na koniec kilka kwiatków
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Bardzo rzadko piszę ale podziwiam Waszą pracę koledzy co parę dni. Jedziecie niesamowicie! :headbange:

U mnie w tym roku skromniutko ale za to przepysznie :D

7 małych panienek congolese double gold (congolese x gg / gg#3). Bardzo cieszy mnie fakt, że u kolesia dość mocno się t pozapylało :) geny przetrwają :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Sorki za foty z telefonu.

pozdro1410
 

loris

Member
Witam,
Porcja kolorów prosto z lorisowych pól beztroski.


Od lewej eddg, p1, msgg



eddg nie ma co pokazywać, bo topki małe.
msgg:



passion 1




Niestety albo stety wypatrzyłem na niej banany. Femki z takich dobrych genów cieszą, gdyby nie to, że w koło kilka damek. W tym tygodniu będe zmuszony ściąć przedwcześnie tą sztukę, żeby nie zapyliła sensi.





od frontu eddg, z tyłu ep


Early Durban x Danish Gold


Enos Pride


Enos Pride (większy i późniejszy)
jeden ze szczytów



Enos Pride





Early Durban x Danish Gold




Mexican Sativa x Guerilla Gold



Na pierwsazym plane rdtp (wczesny fim sprawił, że wyrosły 2 główne szczyty) w tle połamane passiony ewakuowane z innego spota.



Red Dwarf x The Pure - wyjątkowo twarde i oblane. W zeszłym roku crossy the pura później zakwitały, dlatego fajnie że w tym roku będą wcześniej.



a taką ma bulwę



Na koniec kilka topów
mix



Maroc x Orange Bud


mix



Hashplant2


Dostały zupę z pk13/14, super vit oraz te póżniejsze dodatkowo nawóz Biostos (5-4-7).
 

kunkka

Member
Veteran
Hello!
zielony_gremlin - przecudne te Twoje AF, a BlueBerry dosłownie magia:D
loris - szczęka opada, wielkie uznanie za wspaniałe KOLORKI powodzenia dalej !

A teraz update wieczorową porą, kilka zbliżeń i ogólne spojrzenie. Pewnie jeden z ostatnich up'ów tego roku. Sezon się powolutku kończy ale jeszcze trochę roboty jest.

Planty od tygodnia nie czuły kropli wody i było to po nich widać. Pożółkły, trochę oklapły ale dają radę. Od dzisiaj przez 2 tyg kuracja Green Sensation. Myślę że +/- co 3 dni będę im lał dawką 10ml/10L. Może potem ciut więcej - zobaczymy.

Całość frontalnie.
DSC04932.JPG


Early Durban x Danish Gold - trochę po przejściach, niby kwitnie ładniej gdzieniegdzie gorzej ale myślę że na prostą wyszedł.
DSC04931.JPG


DSC04936.JPG


MIX po lewo(ścinka niebawem) i nieostry mazar z prawej.
DSC04941.JPG


A tu już Mazar bliżej.
DSC04939.JPG


ChemDD x AK47 z donicy.
DSC04904.JPG


DSC04905.JPG


Z poletka.
DSC04886.JPG


BBJ x AK47. Zbite pieruństwo.
DSC04930.JPG


Durban Poison - kosa niebawem
DSC04861.JPG


Swiss Sativa - Fajne kolory, takie złoto jesienne.
DSC04872.JPG


DSC04921.JPG


Druga Swiss Sativa - romantyczne ujęcie :D
DSC04887.JPG


I na koniec brzydkie hermy. STS działa:D Ale na outdoorze trzeba nim pryskać max w 2tyg flo, bo po prostu można nie zdążyć.
DR x AK47 - pyli.
DSC04918.JPG


Topek jednego z mixów. Jeszcze nie pyli.
DSC04920.JPG


Powodzenia dalej załoga, dużo słońca i pięknych kwiatów!
:dance013:
 
G

gibson

:tiphat:

Pięknie lecicie. Bogactwo smaków i kolorów. Aż żal, że sezon znów dobiega końca. :gday:

Umnie ciągle bez dobrego aparatu. Wrzucam te na których coś widać. Poza tym wszędzie niedobory, braki, problemy. Mimo niesprzyjających warunków, myślę, że i tak nie jest źle.

Maroc X Great White Shark (ggs)


shaman x GreatWhiteShark


shaman x gws


maroc x wczesne i easy sativa x tas(gg3xdp)


maroc x gws


Już niedługo...
Oby wszystko dotrwało, powodzenia. :wave:
 

Bedouin

Active member
Veteran
Na zdjęciach robiąca samosieja :D jest to wyhodowana przez kumpla zdala od meskich osobnikow :) fajny zapaszek sativy i wszedzie kwiatostany hehe :wave:

picture.php


picture.php


picture.php
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema :tiphat:

@gibson fantastyczne dziewuchy! Widać rękę prawdziwego pasjonata :bis:. A proopss to mam tutaj coś dla prawdziwych koneserów. Uprawa w trudnych warunkach. Zbocza ciężko dostępne, jednak ilości promieni słonecznych kuszą niczym skrzynia pełna złota:cathug:



Dalej to już jedna z lepszych pań w tym roku. Z pozdrowieniami dla wszystkich lubiących szybkie panie i dobre zbite boby ;)

Skąpana w słońcu młoda panna Chronic x Sensi Star x ES:



Odmianki od szanownego P. Selasiego :thank you:. Brachu nie można nocha oderwać od sczyta. Tzw substancja uzależniająca :jump:. Sporo miodu na niej. Bardzo ładny krzak. Zaliczyła kilka wpadek, i w paru miejscach bedą nasiona. Bardzo się z tego ciesze...



Plant zagadka. Dzięki mojej głupocie/slash/nieostroznosci jest to plant X. Bardzo zbite topy, zapach już nie taki fajny. Powiedziałbym że bardziej śmierdzi jak 2 dniowe skarpetki ;)



Mimo tego smrodu, pani z niej piękna. Możliwe ze jest to drugie zatajone pheno Stinky Pinky. Czas pokaze. Dopiero palone w lufie się okaże tak naprawde co to mogło być.

@kunkka pięknie :blowbubbles: oby do końca bez problemów.

Pozdro kaczy :wave:
Dzięki wszystkim za tyle plusów :thank you:

:joint:
:friends:
 

przemix

Member
pora troche pospamowac

na pierwszy ogien moj jedyny outowy krzaczek.
picture.php

picture.php

picture.php

ta czesc z dolu o podejrzanym kolorze plesni to tylko cien;)

indoor
niestety siatki nie zalozylem bo za pozno sie za to zabralem i nie obyloby sie bez polamanych galezi a tego nie lubimy
jednak wydaje mi sie ze ponaciagalem je tak ze zadna nie powinna sie czuc dyskryminowana ze wzgledu na brak swiatla
dosc slow
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


mikolaj przyniosl bombki na nowe choinki
picture.php

pzdr
 

m4c

Member
Witajcie Panowie! Dawno nic nie wrzucałem ale wiedzcie że coś się dzieje, nie wiele bo w tym roku out był raczej na odpierdziel z powodów zdrowotnych ale coś tam zawsze do waporyzacji będzie :)

Grapefruit #1 - w końcu zaczął kwitnąć, na pewno nie dojdzie ale liczę na sativkowe pierdolnięcie :D

picture.php


Grapefruit #2 - podobnie jak numer 1 chociaż wygląda według mnie lepiej

picture.php


Maroc - kwitnie już ponad tydzień chociaż na zdjęciu tego nie widać :( Też mu pewnie trochę braknie ale cóż poradzić, takie uroki outa ;)

picture.php


Diesel Ryder x Blueberry - pestka z mojego pierwszego indoora, jedyna z całej roślinki, ale nie żałuję że ją zachowałem bo wedługo mnie śliczna z niej dziewczynka, spory główny top, masa żywicy i piękny jagodowo-ziołowy zapach :jump:

picture.php


picture.php


Pozdrawiam i ogromnych oraz bezpiecznych zbiorów życzę! :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top