What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

[m8]

Member
Veteran
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:wave:
 

purple_john

Active member
Pięknie jedziecie :)
Oto zdjęcia z dzisiejszej wyprawy

hashberry f2
Jedyna kobieta na 6 roślin, mimo tego jestem zadowolony. Powoli zbiera się na kwitnienie.

picture.php


eg/lr bh eroc/dp purt

picture.php


maroc

picture.php


bh eroc/dp purt f2
cztery samice, żadna jeszcze nie kwitnie

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


hashplant2

najmłodsze, wysadzone ponad miesiąc później niż pierwszy rzut, ale dają radę :D

picture.php



Dużo słońca całej ekipie :wave:
 

Majaa

Active member
bzzzzzz :)

witka Wszystkim :) zacznę od tego ze pogoda dobija po prostu!! mokro mokro, moczary na spocie okropne, rośliny sobie średnio z tym radzą i liście im żółkną. 4 roślinki całkowicie obumarły mimo tego ze przesadziłam je w wyżej położone i suche miejsce. Dzis dostały dolomitu i garstkę kurzaka. To co tak ładnie kwitnie to Easy Sativa x Shaman - mam nadzieje ze jeszcze z miesiąc i będzie gotowa :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozzzdrówk!

:jump:
 

Silas

Member
Veteran
Co wykoszone - spalić... co niepoznane - sadzić ;D

Jedziem dalej:)

picture.php


picture.php


picture.php


Super Silver Haze f2 fritillary
picture.php


picture.php


Sour 60
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


{[G13xWhiteWidow]xSourDieselIBL}xDurbanPoison
picture.php
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Nowy Box

Nowy Box

Siemanko :tiphat:

Nowy grow i nowy boxik na razie wegują się 2 x Herijuana 1 x Hollands Hope x Nycd dzisiaj dojdzie jeszcze Jack Herer.
Na wode wrzuciłem dzisiaj C99 Automatic x B-52
Tą razą nie będzie organicznie ....

2 x Herijuana

picture.php


picture.php


Hollands Hope x NYCD

picture.php


Pozdrawiam :wave:
 
P

piterr

dlugo nie było zdjec.....
no to frugo :)
picture.php


wyrwany meszczuch
picture.php


a taki widok mnie przywital po wejsciu :)
picture.php


picture.php

picture.php

zabieraja sie za kwitnienie, arne juz sie okreslily, reszta juz tez sie zabiera, jaj mało - cieszy mnie to :)
zdjec nie podpisuje bo kielki mi sie pomieszaly i nie jestyem pewien co jest co, wszystko to hybrids from hell + femki od ZZ + jakies tam moje
automaty malutkie w tym roku.....kijowa pogoda, ale juz kwitna przynamniej
do zobaczyska :)
 

Rolnik

Member
Witam

Spod pod Podrzewiem (fast mixy, rozne geny...) wystrzelilo az milo, najwyzsza ma okolo 2,8 druga z 2,6 m. Same damki juz na tym spocie oprocz jednej nie okreslonej.
Nie wiem jak ja bede patrzyl na to czy nie ma plesni pozniej. Dzis spryskane miedzianem.
Jeszcze nie mialem tak wysokich roslin, chyba ta ziemia jest nie do zajebania, rosna na samiutkim oborniku praktycznie. pomijajac to ze tez na poczatku sie wyciagnely bo od 1 m dopiero swiatelko tam ladne bylo.
Mam nadzieje że dojdą ładnie..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


skurwol, wziolem moze na jakas gastronomie bo skurczybyk dorodny byl.

picture.php


chemdogg x stinky pinky x big band john w 3, 5 l doniczce, jest jeszcze jeden na Cierniach okolo 1,8 m ladnie rozgaleziony moze jutro pokaze tamta miejscowke. Dzieki kolego :thank you:

Zaczyna kwitnać, pewnie kozak bedzie, mysle czy go przesadzic do 20 l, troche mi sie niechce kombinowwac juz.

picture.php


pozdro i dzieki za mile slowa


edit jeszcze 2 foto

Bez nazwy spot hehe

picture.php


Boczniaki same damy ;)

picture.php
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Automaciki już prawie gotowe :)

Ak 47 by Masakrator


White majster by Ziel


I kolejne zaczynające wiązać boby
Ak 47


I White master


:wave: ładnie lecicie ja urlopu c.d :)
 

purpletop

Member
Jedziemy dalej, tym razem Cheese od Green House Seeds i Vanilla Kush od Barneysa. Kielkowane na reczniku w pudelku na zasilaczu od kompa po 12/18h poszly do kubeczkow mixu ziemia/perlit 1:1, obficie spryskane woda i nakryte 0,5l kubkiem od piwa. 2 dzien temp ok 29/30C, oswietlenie to 2x18W coolwhite i 2x18 warm, boxik jak widac...:tiphat:
picture.php

picture.php

a tymczasem w miedzyczasie "cos wiekszego"
picture.php

Pozdrawiam
 

urban

Active member
pogoda chujowa, rosnie wolno, wichury, wiatry no ale chuj wazne ze z korzeniami plantow nie wyrywa hehe


jak dla mnie to moze byc taka pogoda wzamian za sloneczny wrzesien i bedzie konkret hehe


afy powoli sie rozkrecaja, za miesiac bedzie juz ladnie wygladalo

picture.php



ktos sie pytal przy poprzednim poscie jak duze szly rosliny do ziemi, szly z mikro-siewki czyli dwa liscienie prosto do ziemi

tutaj najwyzszy plant 2m bedzie minimum i fajnie sie krzaczy, reszta plantow na okolo ponaginane i podwiazane zeby sie nie wyciagaly jak patyki tylko ladnie krzaczyly

picture.php

^^ stawiam ze to super07, powoli zaczyna puszczac wlosy


i juz cos kwitnie hehe stawiam ze to szybkie pheno hashplanta2 bo pamietam ze kulki z takiego phena mialem miedzy innymi

picture.php


bedzie kosior trawa za 2-2,5mc hehe

:headbange
 

ziben

Active member
Veteran
Fakt, pogoda nie sprzyja.. U mnie na oucie stoi kilka BWC, ale nie mam fotek także sobie odpuszczę. Za to w boxie Jamajka hehehe..

2x White Widow x Big Bud od Female Seeds (w przodzie) a na tyle Jack Herer od Eruila.
picture.php

Topek WWxBB a w tle JH
picture.php

Jack
picture.php

WWxBB
picture.php

picture.php
 

Majaa

Active member
czółka wszystkim. W koncu pogoda dopisuje, tak czy siak dzis Easy Sativa x Shaman została popryskana Teldor'em na pleśń. Reszta odmian zaczyna ładnie kwitnąc, mysle ze w piątek dostana już coś na flo.
straszne moczary, doniczka była wkopana w ziemie i po wyciągnięciu z dołka stało tam z 5cm wody... muszą zaczekać az przeschnie w tedy s powrotem je okopie.

Na jednym zdj, widać tester pH i dołek, ma ok 30cm głębokości i już z 5cm od krawędzi jest woda (jak widać bardzo podmokłe tereny ;). Z ciekawości sprawdziłam pH wody w dolku i... nie do wiary ale ma 7pH. Tak cyz siak odnoszę wrażenie ze ziemia na tym spocie jest strasznie zakwaszona.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



studnia ;))

picture.php



pozdrawiam i życzę duuuzo słońca!
 

kaczy

Active member
Veteran
:tiphat: Siemanko,

dorzuce coś od siebie. W tym roku słabo. Jakieś takie małe są :chin:. Możliwe że jestem przewrażliwiony... :spank:













Może więcej nawozów hmm? Coś trzeba zapodać w przyszłym tygodniu.

Pozdro kaczy :wave:

:friends:
 

LDV

Active member
Zdarzyło się komuś, że miał dwie roślinki z jednego nasiona?

Czytałem trochę o hodowli poliploidalnej i zastanawiam się czy ostatecznie takie osobniki są pożądane czy też nie.

Jeżeli ktoś miał niech opisze swoje doświadczenia w praktyce. Jak to rosło, jakie plony dawało, jak kwitło itd. Czy usunęliście mniejszą roślinkę, która rosła obok?
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Zdarzyło się komuś, że miał dwie roślinki z jednego nasiona?

Czytałem trochę o hodowli poliploidalnej i zastanawiam się czy ostatecznie takie osobniki są pożądane czy też nie.

Jeżeli ktoś miał niech opisze swoje doświadczenia w praktyce. Jak to rosło, jakie plony dawało, jak kwitło itd. Czy usunęliście mniejszą roślinkę, która rosła obok?


Ja miałem parę lat temu chyba ze 4 ziarenka na 10 wykiełkowanych Bambata x ErdPurT od Esbena, z których wyrosły bliźniaki.
W każdej parze jedna z roślinek rosła mocniej i tłumiła tą drugą ale zasadniczo niczym innym nie różniły się od zwykłych roślin. Słabsze rośliny ostatecznie usunąłem.
Były pary zarówno mieszane (male + female) jak i jednopłciowe.

Znalazłem stare fotki z 2007:

11878100_7225.jpg

11878twins.jpg


I jeszcze jedną, przedstawiającą zioło z bliźniaczek:

118788554.jpg


Ktoś pytał o więcej na temat Bambata x ErdPurT... Oto opisy:

mój: https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=1340597&postcount=62
Hodowcy: https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=1358758&postcount=66



Pozdro1410 :wave:
 

Dronabinol

Member
Witam,

wreszcie pogoda, chyba nasze modły i plemienne tańce pomogły.

Właściwie to z sampling, lub co w ogrodzie się pali hehe ale poważniejszy update będzie za parę dni, LemonSkunk i BlueBerry powoli dochodzą zaobserwowałem już mleczne trichomy wiec już bliżej jak dalej :)

niestety BiałegoRuska i White Widowa zaatakowała pleśń, więc kokosów nie będzie może z 5tka z jednej pani, ale za to swoje i smaczne :) ok idę turlać:D

sampelek z uratowanej części WhiteWidowa!
picture.php



Pozdrawiam, Namaste.
 

Latest posts

Latest posts

Top