What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

nojro

Member
wypad

wypad

U mnie rosną dziewczynki, krzaczą się ładnie i pną do słońca jak należy. Sorry za jakość - telefonem pykałem bo mi dziewczyna chwilowo nikona wywiozła

picture.php



picture.php


a to chyba z zimy jeszcze :)

picture.php


najazd kamery na cukierka ;)

picture.php


:ying::ying::ying::ying:
 
O

Ojciec

Cześć ! Auto. Ogródek.

White Ryder

picture.php


AK -47

picture.php


Big Bad Jony x White Russian ( Odkogoś z IC nie pamiętam ze 2 lata temu dostałem) Zapylona cała.Tym samym BBJ x WR.
picture.php


Niebawem bedą wieści z lasu ;]
 
Last edited by a moderator:

lob19

Member
Veteran
Witam wszystkich serdecznie!

Troszkę mnie nie było i panienki porosły pod samo niebo :D

sorry za fotki komórką, też muszę się dzielić aparatem ;)

tzw. stary spot. 3 rośliny 2 panie, trzecia jeszcze sie ociąga, ale na 99% też damka. LST na początku czerwca. Nie wiem o co chodzi, ale są jakieś takie karłowate... Już trzeci sezon sadzę na tym spocie i nie miałem wcześniej takich problemów.

PL out mix:
picture.php


picture.php


Obok w donicach:

ChemdogDD x BBJ:

picture.php


I bilbo (wydaje się mały, ale to wiadro jest duże):

picture.php


A to już nowy spot:

po prawej z tyłu PL out mix - zajebista choinka, prawie 2m, 24 odrosty, cała już w lepkich, oszronionych topach :D będzie z niej więcej materiału niż z całego zeszłorocznego zbioru :D

Na pierwszym planie 2 panienki MOB f3, które też świetnie dają radę.

picture.php


pl out mix:

picture.php


(ChemdogDD x BBJ) x herijuana:

słabo to widać, ale roślina jest potężna. do tego rozdwoiła się główna łodyga. szkoda, że jeszcze nie kwitnie bo pewnie nie dojdzie...

picture.php


nie pamiętam co to (pl out mix albo mob f3):
picture.php


picture.php


picture.php


i samczyk ED x DG którym zapyliłem MOB'a i PL out mixa. Słabo go widać, ale jest bardzo fajny, fioletowawy i najważniejsze: szybki.
picture.php


następnym razem ogarnę lepsze fotki ;)

pozdro
 

dupsq

Active member
Veteran
ahhhh kiedys i ja sie przyloze do outdoora ;) tzn cos mi tam rosnie dla jaj wysadzone burmese kushe, og kush x burmese kush, musze sie zebrac i ogarnac czy dalej zyja to dam fotki :)

poki co dalej indoor :)

tahoe og kush
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

i topek og kusha
picture.php
 

loris

Member
Czołem kompanio:tiphat:,


Niezbyt duża, za to najszybsza w tym roku - Mexican Sativa x Guerilla Gold. Zerwałem topka na ciśnieniowy testing.




Same panie, zwróćcie uwagę na prawy odrost tego wielkiego passiona. Złamał się ostatnim razem. Po założeniu opatrunku uschły duże liście ale nowe szczyciki są zielone, więc nie wszystko stracone. Kwitnie






Spot "Szpital",
Red Dwarf x The Pure na pierwszym planie(żeńska), przyjemnie pachnie 'skunem' jak narazie pheno the pura. W tle ostro złamane passiony dochodzą do siebie.



Tutaj jedynie MSxGG się nie określił, reszta to panie.



Oprócz tego co widać kwitnie jeszcze Hashplant2 i na innych spotach minimum dwie sztuki. Wszystkie to regulary.
 

tost

Active member
u mnie na bagienku dużo zwierzyny więc nie obyło się bez strat, ogólnie miejscówka zajebista tylko trzeba mocniej nad nią popracować. teraz to tak robione z doskoku i widać efekty (a raczej ich brak)
early durban x danish gold i Afgan x Erdpurt (dzieki lob)

i jakiś niedobór


na kwadracie tez coś świeci, dokladniej bilbo:

i es fms:

skad ten fiolet to ja nie wiem :artist:
 

jasiu83

Active member
Zieleni się Polska pięknie i o to loto , wydaje mie się :)
Shaman


Maroc


Passion#1


Pani ,która kwitnie sobie już ponad 2 tyg. to ESxTas/GG3/DP


Powodzenia Broda & Sista :wave:
 

lob19

Member
Veteran
I jeszcze jedno:

picture.php


te dwa szczyty (CHDD x BBJ) x herijuan to jedna roślina (bez toppingu!) :D gdzieś tam jest jeszcze trzecia, ale mała i się schowała ;)

:tiphat:
 

urban

Active member
Jak to mowia kto nie zapierdala ten w zime nie jara hehe


Druga wizytacja od wysadzenia:

Poletko z automatami, wysadzone 2 tyg temu z wyjatkiem tych na samej gorze - tamte byly wysadzone 2 tyg wczesniej:

u gory 5 blueberry af fem od masakratora (dzieki za pestki)
a cala reszta to AF MIX REG made by Plantator (dzieki wielkie ziomek, jak zawsze ratujesz sytuacje :D )

picture.php



Dalej:
Spot z regularami, wysadzone poczatkiem czerwca, najwieksze panny maja cos kolo 175cm, rosnie tutaj glownie jesli nie tylko Hashplant 2 i Super07 od Esbena, duzo meskich - z 20 plantow polowa najladniejszych juz wyleciala jako meskie, okreslone jak narazie jest 5 kobitek, 5 mniejszych roslin jeszcze sie nie okreslilo - stawiam ze jeszcze jakies meskie sie trafia.
Dzisiaj wyciolem 5 samcow:
Tak to wygladalo jak zawitalem:
picture.php


A tak po wycieciu meskich:
picture.php


picture.php



A tutaj kooperacja z dr.G
Rosnie 10 szt, glownie jakies krosy od zielonego i mam nadzieje ze kilka pure marocow od fs
Najwyzsze planty beda dobijac juz pod 190-200cm

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
kushberry - troche pozno dorzucona do reszty w boxie ale i tak ladnie nadgonila :D

picture.php

picture.php

picture.php

nie moglem sie doczekac i niestety ofiara nozownika padla la blanca :D
picture.php

kila pestek z zapylenia 1 topka pylkiem deadhead og
picture.php

no i jakis smakolyk zeby sie lepiej liscie obcinalo z topkow hehe
Marmelate
picture.php

picture.php

Pozdro
 

bandit650

Member
Czolko Panie i Panowie :tiphat:

Jak na razie jedynie krotki raport o Automatic Jack FS.
Po 30 dniach wega w pc boxie ujrzal swiatlo dzienne. 2 fotki z kompa obrazuja ostatni stage zaraz przed przeprowadzka, nastepna z czarnym tlem to ta sama roslina po ok 20 dniach na swiezym powietrzu. Dalej porownanie 2 roslin: po lewej pochodzaca z kompa, po prawej od poczatku out (w podobnym wieku). Widac wyrazna roznice w lisciach: po wegu w kompie ma cienkie i ostre liscie, out natomiast walczyl o swiatlo i wytworzyl znacznie grubsze co widac dodatkowo na fotkach porownawczych z gory. Generalnie roslina po 30-dniowym wegu pod CFL dopiero lacznie po ok 50 dniach od wyjscia na powierzchnie pokazala pierwsze wloski, druga jeszcze nic. Swiadczy to jaki z niej automat :) Obie poszly juz do ziemi.

Brak wyraznych fotek reszty rodzinki wiec poki co wiecej nie pokazuje, moge tylko powiedziec ze maja ok 70 dni, srednio 1,5m wzrostu, Purple Maroc FEM i Easy Sativa FEM od FS pokazaly pre-flowerki + 1 Lemon Shaman REG tez takze tempo umiarkowane.

Szacun dla Was za podjeta walke o zielona wolnosc, niech kwitna! :D
 

Attachments

  • weed 009
    weed 009
    125.6 KB · Views: 25
  • out.jpg
    out.jpg
    135.8 KB · Views: 9
  • pc.jpg
    pc.jpg
    160.4 KB · Views: 12
  • siostry.jpg
    siostry.jpg
    158.7 KB · Views: 14
  • komp_3.jpg
    komp_3.jpg
    69.5 KB · Views: 10
  • komp_2.jpg
    komp_2.jpg
    40.6 KB · Views: 9

GReen dreAM

Active member
Veteran
Ladnie sie u was zieleni.




Dokladnie opisze odmianki jak zaczna kwitnac. Musze je porostawiac bo ciasno im sie robi.

zycze powodzenia i bezpiecznej "zabawy"

GD
 

Attachments

  • july 20 -.jpg
    july 20 -.jpg
    121.9 KB · Views: 11
  • orgasmic.jpg
    orgasmic.jpg
    80.9 KB · Views: 9
  • 20 july.jpg
    20 july.jpg
    116.2 KB · Views: 10
  • the hand.jpg
    the hand.jpg
    69.9 KB · Views: 9

kaczy

Active member
Veteran
:tiphat: Siemanko,

bardzo ładny topek @smierdziel :bis:. Należą się brawa. Widać, że zdjęcia to wytrawna fotografia ;) No bardzo ładnie wam idzie Panie i Panowie. Trzeba przyznać. U mnie powoli w sensie życia, ale na spotach prędkość wzrostu niesamowita. Odkąd zrobiło się strasznie gorąco i duszno planty wprost kochają taką pogodę. Słońca może trochę brak, ale mimo wszystko...

Selasie :thank you: tutaj muszę przyznać rację wszystkim tym, którzy mówią, że automaty są spoko:







Pozdro kaczy :wave:
 

g1enek

Member
Witam :tiphat:

Zmusilem sie, eh niestety. Moja niechec jest spowodowana w sumie negatywnymi odczuciami po wyprawie na spoty ;/
Sory za jakosc zdjec , mnie tez to wkurwia.

Niektore ladnie ida lecz poszly mi sie jebac 4 roslinki :(
1 femi maroc - podejrzewam ze dzik, bo na miejscowce gdzie mialem obok jeszcze byly dwa spoty po dwa regulary i zostaly wyryte dwa kszaki tu i tu :/ wsadzilem je do ziemi, chuj wie czy dadzą radę

Tu wyryty ( lezal metr obok ) CHEESE X CHRONIC obok tez serowy chronik ok.140-150cm
picture.php


Tu zas wyryty CHRONIC x CHRONIC a obok jest WW x Victory ok. 130cm
picture.php

ogolnie te kszaki prezentowaly sie nawet niezle.
jebac dziki.

4 kszak - ktorego szlag trafil to Mob x EdMob :(( mial ponad metr
Bardzo mi zal z tego powodu bo rosl naprawde zajebiscie a co gorsza byly na nim juz najwieksze kwiaty ze wszystkich
Jakas sarna prawdopodobnie, zaczela poprostu obgryzac lodyge oddolu, i tak ja ponagryzala ze nie wiem czyby przetrwala wiec ja scialem, rozkminialem czy ja zostawic moze jakbym mial tasme albo jakis opatrunek hehe to cos by dalo rade, ale nie bylem przygotowany :/
picture.php

picture.php

Zerwalem go i wlasnie go sobie popalam, przyznam ze zajebiscie klepie jak na tak niedojrzale kwiaty :) coby bylo pozniej ehh
jebac sarny.

Ok lecim dalej, juz troche lepiej.

Chronic x Chronic ze 140cm
picture.php


2x WR x AFGHANI prawie 2m :)
picture.php

picture.php


LA Confidental x Super Silver Haze
ze 130cm hehe
picture.php


Tu tez 2x LA CONFIDENTAL x SSH
picture.php


Marny maroc femi
picture.php

picture.php


Kolejny maroc f
picture.php

picture.php


I Kolejny
picture.php


I Kolejny
picture.php


MOBxEdMOB ; MOBxEdMOB ; Chronic x Chronic
panie
picture.php

z gory mobik
picture.php
 

g1enek

Member
A tu moja nOra

Tu są tak : MOB x EdMoby i SATIVY OB x EdMoby :D same panie

picture.php

picture.php

niedobor jakis
picture.php

picture.php

picture.php

niedobory jak chuj
picture.php

picture.php


Wr x Afghani
picture.php

picture.php


Sat ob x edmob
picture.php

picture.php

picture.php


cheese x chronic panienka
picture.php


Eh to by bylo na tyle az mi faza spadla tyle mi zeszlo trza dopalic niedoszlego MOBA :(

Ogolnie to jako tako, na dniach wypierdalam jeszcze 4 Bigberry af i 2 Blueberry af.

Jak widac duzo niedoborow, widac ze nie daje im nawozow hehe, dopiero 2x podlewana terra flo, chyba troche za wczesnie, ale wczesniej mialy za duzo azotu, a teraz maja za duzo chyba wszystkiego sam kurwa nie wiem, wjade z 10l biohumusem i kij moze sie poprawia. Co zrobic ??

Ogolnie super dajecie, naprawde pozazdroscic.
Moze cos bedzie na jesien i zime,
Z farcikiem, pozdrawiam.
 

dupsq

Active member
Veteran
Super silver bilbo - mial opory zeby rosnac do gory :/ i niestety wszystko go zaroslo mimo iz mial podkladke zeby wyzej dosiegac :) dlatego taki bady z 1 topem :) mimo to, wydaje sie byc produktywny, sie okaze jak po rewegu go puszcze w klonach :D
picture.php

picture.php

picture.php


no i sampelek :) Sensi Star x Blueberry - tak byl obsypany ze ciezko zdjecie bylo zrobic :)
picture.php

picture.php

picture.php

peace
 
Top