What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

tomato

Member
Veteran
u mnie na automatach pojawiły się pierwsze włoski :D
EDIT: to jest AF AUTO MIX made by bruce lee, więc tak naprawdę nie wiem co za strain :D ale zajebiście zapierdziela hehe !
i ciekawostka, z jednego miejsca po obu stronach łodygi wyrastają dwa odgałęzienia plus liścior :D
kolor:
picture.php


picture.php


pozdros :wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
maslo maslane , za duzo tego masla bo pamiec jakas przykrodkawa , proszone bylo o opisanie tego co pokazujemy :D ma to swoje 2 dobre strony i trzymajmy sie tego !
maslo przyjemnosci ;)
picture.php


(Deep chunk x skunk1) x (IBL sour diesel x jack herer) feminiZZed
picture.php


(Double strawberry diesel x L.A. Confidental) x ( IBL sour diesel x jack herer ) feminiZZed
picture.php


wykielkowaly 18 maja , rosna pod 250w , na flo przelaczone 27 maja ,
pozdro ZZ
picture.php
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Wszystkie maluchy przesadzone z czystej ziemi do mieszanki, powoli odzyskują wigor. Sorry za nieostre 1 zdjęcie ale w tunelu było ze 60 stopni i wolałem stamtąd szybko uciekać.


Poniżej eksperyment, kiełki od razu do ziemi z obornikiem.
3 dzień od wyjścia na powierzchnię :)


Już niedługo :)


:wave:
 

bandit650

Member
Grow in progress :)

Automatic Jack FS

Ojj zieleni sie zieleni Panie i Panowie, moc jest z nami! :D
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    71.2 KB · Views: 17
  • 2.jpg
    2.jpg
    96.7 KB · Views: 14

GReen dreAM

Active member
Veteran
POzdrawiam zielonych koleegow.

Tak sobie z rana siedze i mysle ze jedyna rzecza ktoraby mogla uratowac polska gospodarke jest LEGALIZACJA KONOPII....naszej kochanej roslinki...wrocilbym wtedy do kraju napewno..hehe
co WY o tym myslicie ? wiem ze nie wszyscy chca tego, bo dobrze im jak jest...ale z drugiej strony pomyslcie o milirdach zlotych na szpitale szkoly i policje....

Pozdrawiam naszego moderatora ZZielonego i prosze o zaakceptowanie moich przemyslen...


PS nie obrazaj sie!!!!
 

castlevania

Member
POZDRO dla starych wyjadaczy i nowych forumowiczów:) nie zaglądałem tu lata, widzę że u was po staremu :) i tak 3mać:)
ja narazie zakończyłem przygodę z naszym ukochanym hobby:), teraz jest żona dzieci itd. ale nikt nie powiedział że nie wrzucę tu jeszcze kiedyś jakichś smacznych topów do oblukania:) pozdrawiam starych kumpli z forum! ten co ma wiedzieć to wie kogo:) powodzenia na spotach i domowych ogródkach !!!
 

Majaa

Active member
bzzzz

co tam jak tam u Was ?:)

u mnie powoli powoli, byłam dzis podlac nawozami i zdziwiłam sie bo 2 dni temu byla ogromna ulewa a dzis juz miały susze straszliwa... okropnie duzo pija, nie wiem jak to będzie latem. AF wszystkie zaczynaja ładnie kwitnac i dostaja juz nawozy na FLO, reszta biohumus. Przesadziłam dzis tez rosline do wiadra 20L powinna dłużej trzymać wilgoć.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


mini AF po przymrozkach

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


dzis wysadzony:

picture.php


pozzzdrówka i powodzenia :)
 

kunkka

Member
Veteran
co tam jak tam u Was ?
A jakoś leci po malutku;)
Spor nr 1.
picture.php


Od lewej EGxDG i 2x BBJxAK47
picture.php


I LST na jednym z mixów.
picture.php


Więcej w albumie. I dodam dzisiaj coś tam jeszcze.

Powodzenia EKIPA!!
 

Silas

Member
Veteran
Normalnie Auto Polska ;D

Odkąd drogie Low Rydery przestały być jedyną alternatywą szybkich zbiorów...ten kraj zupełnie się zAutomatyzował ;D Wokół mnie mam jednego z hmmm trzech rolników, który posadził normalne "duże" rośliny ;D

Ale jak by nie było:D Automata to można sąsiadowi na trawniku posadzić i przypału zero ;D hahaha

A mi w ogrodzie rośnie rośnie... i będą nasiona :) White Cindy 99 2/3 samce...więc rozsądnie by było wykorzystać AF genetyke do dalszej pracy nad pieruńskim zielskiem:)
 

thc007

Active member
Siema:wave:
SuperSilverHazze poszła pod nóż :D
Rosla pod hps 250w DR60 w sumie 20 tygodni po 3 tygodniach vega przelaczylem na flo i po 2 tygodniach zaczela kwitnac.no i po 15 tygodniach wyrosla taka :D ciekawe ile tego bedzie :)
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

pozdro :smoweed:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Czas na niedzielny kolorek up moze nie bedzie zbyt syty poniewaz cheese mi sie pohermily i banany mam na topach walka z nimi trwa ale nie czuje sie wygranym :(


picture.php


picture.php


picture.php


Owoce ladne oszronione i pachnace ale jak widze te banany to mnie roz...

nowa nadzieja :)
norten ligdt x2 weguje 20 x 4

picture.php


picture.php


picture.php


pozdroOO dla calej zielonej zalogi!!!
Pieknie jedziecie z tymi outami lezka sie kreci :) :wave:
 

g1enek

Member
Witam
Na poczatku chcialem powiedziec @thc007 rozjebales mnie swoją pociechą :) gratki

U mnie spoko, pokaze kilka zdjec kszaczkow

mob x edmob
picture.php


{(g13xWW)SDibl} x durban
picture.php


Sativa Ob x Ed Mob
picture.php


maroc femi - mocno zielone, widac ze za duzo N, ziemia uniwersalna z biedrony + dolomit z nawozem ( od florovit ), no i hydrozel jak wszedzie :D
picture.php


tesz marok femi, ogolnie feminki rosna slabiej niz marokowe regulary powyzej od Mr. H :D super rosna :)
picture.php



Tu są same SAT OB x EDMOB i MOBxEDMOB
Rosna w chuj fajnie po 3 tygodniach powiekszyly sie z 7krotnie :D
Ponawiazywalem, ziemka kupna + dolomit + hydrozel i ogien :)
picture.php

picture.php

picture.php


Ogolnie wnioski, tam gdzie dawalej mniej ziemi kupnej, mniej dolomitu i mniej hydrozelu kszaki rosna lepiej, lol :wave:

Ale z doswiadczenia wiem ze karta zmienia się po lipcu :D
Bedzie git, ogolnie wiecej jest w ALBUMIE, noi to jest okolo 1/3 bo w tym sezonie rekordzik i wszystkie juz wysadzone ponad 40 roslin wszystkie ziemson dolomitson i hydro ale sie powtarzam juz koncze jo :)

Pozdrawiam
 

BReal

Active member
POZDRO dla starych wyjadaczy i nowych forumowiczów:) nie zaglądałem tu lata, widzę że u was po staremu :) i tak 3mać:)
ja narazie zakończyłem przygodę z naszym ukochanym hobby:), teraz jest żona dzieci itd. ale nikt nie powiedział że nie wrzucę tu jeszcze kiedyś jakichś smacznych topów do oblukania:) pozdrawiam starych kumpli z forum! ten co ma wiedzieć to wie kogo:) powodzenia na spotach i domowych ogródkach !!!

@castlevania pamiętam twoje topki :wave: ja też miałem przerwę ale postanowiłem wznowić działalność :D

A to mi rośnie na razie na parapecie, niedługo powinno pójść na dwór. Zresztą będę musiał bo zrobią się takie duże, że nie będę wiedział jak to przetransportować :D Skurczybyki rosną bardzo ładnie i to bez żadnych nawozów. Z tym, że zaniepokoiły mnie białe kreski na niektórych listkach. Ale to chyba nic poważnego.

Z maroców od fs niestety aż 2 okazały się być mutantami. Od razu je skasowałem :/ Ale poza tym wszystko gra :)

picture.php


Peace :wave:
 
Witam z chwila wolnego czasu pomyślałem ze i ja zajrzę na Ic... Dużo nowych twarzy :/ Pozdrawiam Tych którzy funkcjonowali jak ja zaczynałem spamować :D, no i oczywiście tych którzy poszli dobra droga.. He żeby nie było, że spam to macie coś ode mnie :) Green Peace dla prawdziwych !!!

Light:(veg/flo) 250+150 hps
box wymiary: ?? :D
Pestki: Royal seed's
odmianki : ??

Resztę później bo nie mam siły pisać dzisiaj :D

kilka fotek:

Widok ogólny:


Snap Shot hehe :D


Fotki 2 tyg przed cut bo te tylko na kompie mam...
Pięknie kolorujecie :D
Peace
 

Majaa

Active member
bzzz
najszybsza out'owa scinka w polsce?...! prawda? jestem pierwsza?
dzis na ognisku stwierdziłam ze się nadaje do ścinki :)

herijuana AF.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php




pozzzzdrówka :)

:dance013:
 
Top