What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
:snap out of it:

picture.php
 

loris

Member
Moim oddziałom nie straszna złą pogoda, bardziej zbyt ciasne kubki.
Rozkaz potwierdzony; NA FRONT !

picture.php
 

g1enek

Member
Witam Twardzieli :D

Witam Twardzieli :D

Hi :tiphat:

Dajecie czadu :dance013:

W tym roku sie nie spieszyłem z wysadzaniem, rok temu ~20 kwietnia wysadzalem i szalu nie bylo, dlatego poki co PARAPETÓWA :D :bump:

Parapetos no.1

picture.php
picture.php


Tak moze nieestetycznie wyglada, ale jest pieknie :D

Parapetos no.2

picture.php
picture.php
picture.php


Jak widać nieco sie powyciagly, ale patyczki do szaszykow sprawdzaja sie :) Wysadka juz nie bawem, pozdro

Powodzenia, oby kazdy mogl zaspiewac " kilo mam, kilo mam, kilo mamm" :D :)

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
dobra rada od wuja sama :D
lepiej zrobisz roslinie jak bedziesz ja w miare morzliwosci wystawial na wiatr , z parapetu na balkon , zostawial je tam na noc , one zaczna sie szybciej wzmacniac a nie piac do slonca a na koniec oklapna z wlasnego ciezaru , wszystkie szklarnie , folioki powinny miec bardzo durzy przewiew / przeciag od malej siewki a szcegulnie na samym koncu zycia rosliny , kiedy walczymy z wilgotnoscia atmosfery to tylko mocny wiatr ( oraz opryski :D) moze uratowac nasze rosliny przed plesnia .
powodzenia zycze wszystkim
27510fotkww_013.jpg
 
O

Ojciec

Z-z masz rację , powiew wiaterku wzmacnia łodyżki !
Wg. Swietnie lecicie już , ja jeszczę poczekam , strasznie przymrozkowo jest umnie .

Mała przypominka z zeszłego ;]

picture.php

Oby w tym roku było jeszcze więlsza masa !
Powodzenia.
 
G

gibson

pogoda średnio dopisuje, wiec jakos trzeba sobie radzic :)



dosyć powyciaganych peryskopow przewracajacych sie na wszystkie strony hehe
 

kobaia

Member
u mnie

u mnie

Hej. U mnie na balkonie zasiedziała się Killa Queen (C-99 x G-13) od Motarebel, odmianka dobrze mi już znana, od paru lat kultywowana hehe. Podoba mi się w niej to, że dosyć szybko jak na mix z sativą dochodzi i szybko po przestawieniu na flo są widoczne efekty :) Polecam, spora potencja może nie rekordowa, ale odmiana jest stabilna i uznana, bo swego czasu połowa odmian od Moty zawierała jej geny, w stanach bardzo chwalona. Nigdy nie zhermiła mi się. Niestety na dwór kompletnie się nie nadaje, chyba że wcześniej indukowana bo późno zakwita. Od lewej wersja kwitnąca 35 dzień, dalej matka, wysłużona już więc hop na flo i garstka klonów. Tymczasem nowa dawczyni szczepek już się rozwija :watchplant:
 

tomato

Member
Veteran
oj będzie trawa hehe :wave:
z-z dobrze prawi, wyrzucajcie swoje maleństwa na dwór, niech się hartują i przyzwyczajają. moje stały na paprapecie, trochę sie wyciągnęły, ale odkąd zrobiła się ładna pogoda to stoją na balkonie, smaga je wietrzyk i słonko i od razu widać ( pomimo że są jeszcze maluchami) że jest im dobrze :D

picture.php


pozdros :rasta:
 

Silas

Member
Veteran
@Lewar: no no przebiegły ty ;D Już mi się tam spowiadaj co to za maluchy :D

Z obozu hatifnatów:

Bliżej nie znany eksperymentalny cross własnej produkcji...
picture.php


picture.php


I moje ulubione :D {[G13xWhiteWidow]xSourDieselIBL}xDurbanPoison
picture.php


picture.php
 
Top