What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017:

Status
Not open for further replies.

trufeel

Well-known member
Veteran
A to znalaz³em wracaj±c z miejscowki:
picture.php

picture.php

Kto¶ u mnie ³adnie z hydro leci hehe
Pozdro
 

lob19

Member
Veteran
No to, tego,ten no: wróciłem*

Jak wielu z was zapewne wie musiałem na dłuższy czas posiedzieć cicho pod miotłą. Przez cały ten czas odwiedzałem po cichu forum i zazdrościłem Wam każdego growa. W końcu nie wytrzymałem. Odkurzyłem stare graty i rozpocząłem nowy projekt.

Niestety jak to zwykle bywa nie wszystko poszło po mojej myśli.

Obecnie robię w sumie taki nieintencjonalny test run. Chciałem tylko zrobić sadzonki na outdoor, bo w zeszłym roku znalazłem nowe, niezłe miejsce. Dostałem od ziomka lampkę 70W HPS, odświeżyłem starego boksa i posiałem resztki moich outdorowych pestek (auto suka x ???). Niestety okazało się, że przez wybitnie mokrą wiosnę mój spot został zalany i sadzonki wróciły do boksa.

Oczywiście boksik nie był przygotowany na taki scenariusz, wiec sadzonki skarłowaciały w kubeczkach 0,2l, zaczęły żółknąc itd. Nie mogłem nic zrobić, poza usuwaniem samców (które szczęśliwie bardzo szybko się określają) i dopiero jak zostały samiczki mogłem przesadzić je do większych doniczek.

Samiczek zostało 10 z czego 4 automaty i 6 regularów. Automaty są bardzo małe (skarłowaciały gdy zaczynały kwitnienie), mają tylko jeden szczyt (+- 1g z rośliny:wallbash:), Będą gotowe za jakieś 2-3 tygodnie. Regulary lepiej zniosły te trudne czasy, ale szału nie ma. Będą dojrzałe pewnie za jakieś 6-7.

Do tego czasu będę planował strategię na następną rundę, bo jest masa ulepszeń, które mogę (a nawet muszę) wprowadzić zanim będzie to miało ręce i nogi.

Nie jestem dumny z tego co mi tam rośnie, ale zważywszy na sytuację lepsze to niż nic. Cały grow wliczając prąd, nawozy, ziemię itd kosztuje mnie +- 150zł, więc nawet jak 5g wyciągnę to się opłaci.

Najszybszy automat zdjęcie z 21.06 :

picture.php


i z dziś:

picture.php


I jedna z regularów:

picture.php


Na razie to tyle, sorry za długiego posta;)

*Nie wyobrażacie sobie jak ciężko mi było zacząć nowego posta po takiej przerwie.
 

stolarz44

Active member
Czolem Zaloga!
Maly upload sprzed domowego ogrodka AF
picture.php

Auto Haze
picture.php

Mazar x NL
picture.php


A tu to podobno c99 AF (chyba sie komus nasiona poje..) Wogole nie chciala rosnac na poczatku a jak dostala nawozu to przegonila reszte i to dwukrotnie
picture.php

Wszystko podlewan tripackiem z Biobizz. Widac po lisciach ze cos tam nie dokonca jest OK. Ktos ma jakis pomysl czego brakuje?
Pozdro!:tiphat:
 
B

Bobby SixKiller

indoor

indoor

Siema
spectrolight blast 400
Widać potencjał w tych diodach rośliny ładnie rosną

6 dzień 12/12

picture.php


picture.php

pozdro
 

lob19

Member
Veteran
:tiphat:

Dokupiłem nową lampę LED 50W, bo z HPS'em będę się musiał niedługo rozstać. Na drugą rundę planuję dokupić jeszcze jedną aby finalnie mieć 100W LED w boksie.

Roslinki ładnie rosną, automaty puchną, regularny ładnie się szronią.

picture.php


Pozdrawiam.
 

kunkka

Member
Veteran
Siemka ! :tiphat:

Szybka podglądowa fotka.

Wszystko idzie całkiem zgodnie z planem. Roślinki ładnie rosną mino nie do konca idealnych warunków. Dwie sztuki sie obaliły a jegna prawie rozerwała na pół. Starałem się wszystko naprawić. Wyrwałem jednego samca.

Postawiłem obalone planty, przystrzygłem trochę dolne odrosty, podlane Plagron Grow + Biohumus i podsypane obornikiem. Trzeci oprysk Asahi SL + Biohumus. :plant grow:

picture.php


Deszczyku było całkiem sporo wiec poproszę teraz o wiecej słonca.

Trzymajcie się wszyscy i niech wam pieknie rosną te pociechy!!!!

Kibicuje !!! :woohoo:

Pozdro ! :D
 
Last edited:

lob19

Member
Veteran
Fajna roślina, po łodydze widać, że ma potencjał. Pokrzywy dookoła też ładnie rosną, więc ziemię masz tam super, nie przesadź z nawozami ;)

Niestety po liściach widać, że już zdecydowanie za długo pada. Pora na trochę słońca. Ostatnio mam wrażenie, że klimat nam się zmienił na równikowy...

Powodzenia wszystkim outdorowcom :tiphat:
 

kaczy

Active member
Veteran
Siemano,

Bobby jak zwykle smaczne topki pokazujesz.

Ja od siebie dodam widok tych nastolatek opalajacych dupki w sloncu.

100% feminized by GGS polauto HK x AWM, glownie miejscowka z genami HK i Master Sativa by grzesiio:



Tutaj zagoscil przyjaciel z lasu. Sympatyczny i zawsze pomocny obronca naszych dziewczyn haha



Udanego lata zycze wam i jak najwiecej slonka bo zbliza sie okres kwitnienia dla polautomatow.

Pzdr kaczy
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
idac za ciosem , to i ja wstawie swoje oczko w glowie heheh


Dog Jones (klon tylko) x Chemdog DDf2
picture.php


picture.php


fantastyczne kolorki z outdoora a do tego kaczy cos przybral na masie heheh

poZZdro zaloga
 

kaczy

Active member
Veteran
ziel_zielona said:
fantastyczne kolorki z outdoora a do tego kaczy cos przybral na masie heheh

Jedz kotlety mielone na obiad.
Tak z 6 plus ziemniaki i sorowka. Plus minus 8 piw dziennie:woohoo:

Moje najbardziej ukochane zdjecie...

nie wiem czemu bardziej wole taka salate...



Pzdr kaczy :tiphat:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top