What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam ? 2015

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
3 dzien flo
picture.php


sweety betty ,dziekuje ekipie GGS za umozliwienie poprubowania swoich wypasionych krosow
picture.php




dzis halloween :witch2:,niewiem co sie zyczy w taka noc?obsranych gaci ze strahu?
haha
milego weekendu
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema
sweety betty ,dziekuje ekipie GGS za umozliwienie poprubowania swoich wypasionych krosow
picture.php

dzis halloween :witch2:,niewiem co sie zyczy w taka noc?obsranych gaci ze strahu?
haha
milego weekendu

Siema ekipo w ta piekna noc , czy to dzis czy jutro ale juz to mamy we cialkach czujemy .

tomram , cieszym sie i ja ze cos u Ciebie rosnie z tego wszytskiego co powstalo to sie zastanawiam czemu tak puzno hehe ale lepiej tak niz wcale ,a za to ze miejsce znalazlesc to jakos sie w przyszlosci odwdziecze , a temat w temacie z moondoga na sweaty betty zmienic zawsze mozesz .

wieczor szalony tak ze wszystki zyxcze lukrowanej laski :peppermintstick:

Sweaty Betty
picture.php

picture.php

poZZdro
 

klint

Active member
Veteran
Witajcie moi drodzy :) postanowi³em zrobiæ ma³y eksperyment tzn co tydzieñ zmieniam lampê. Jeden tydzieñ Ledzik 300w nastêpny hps 250w. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jak narazie widzê ze maluszki nie maj± nic przeciwko... wszystkie po toppingu poza tym jednym AFem w lewym dolnym rogu.
picture.php

picture.php

picture.php

Apteka ca³y czas siê powiêksza...
picture.php
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
Siemanko IC PL! Czapka z g³owy moja za ro¶liny wasze :tiphat:

Znów siê przydarzy³o, ¿e z klasera mi wypad³o parê pestek - no a jak ju¿ wypad³y, to akurat na doniczki pe³ne ziemi hehe Znów bêdzie skromnie, nisko, ale mam nadziejê ¿e smacznie i kolorowo!

Z lewej OG Kush od Dinafem, z prawej Herijuana od Warr'a:
picture.php


Te tutaj zupe³nie g³owy potraci³y, SSSDHxOGer99 (Warr):
picture.php


Sneeesia aka Cheeesia (CMG - co¶ mutuje, ale jeszcze dam szansê):
picture.php


Warr Indoor Regular Mix:
picture.php
 

ziben

Active member
Veteran
Co prawda nie z mojego ogrodu tylko ziomka, ale chyba mogę wrzucić co nie?

OG Kush
picture.php

picture.php


:tiphat:
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam :tiphat:
Na początek zajebisty kawałek...z zajebistym teledyskiem....jerze lubią takie klimaty.
Jutro-Trawa
https://www.youtube.com/watch?v=Sk6OsIncmsM

Cali Connection SFV Og chyba 19dzień kwitnienia.Bałem się troche Cali Con bo czytałem dużo negatywnych opinii ale to już drugie sionko tej odmianki i zapowiada się równie ciekawie co za pierwszym razem.Może zbiór z tej odmianki nie miażdży ale jakościowo jest super.
picture.php


A teraz coś od Zz czyli Z Star....zajebisty zapaszek roztacza wokół siebie ta odmianka,superancko się szroni i w ciekawy sposób formuje topki, mam na myśli zakończenie topka coś jak korona.
picture.php


Tu ta niby krona...
picture.php


Pozdro
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
:bashhead:Co ciekawe ten panel pobiera tyle samo co te ufo... chiñski szajs. Na szczê¶cie jest stary dobry hps... :)
picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

Intern@tional

Active member
ICMag Donor
Kiedyś automaty to były takie małe, fajne roślinki. Teraz bez siekiery strach podejść. :)

picture.php


Edit: Ta odmiana to krzyżówka (Amnesia AK x Emerald Stone) x Think Different. Ta roślina miała około 200g, ale dało się wyciągnąć z niej więcej :) Zaatakowała ją pleśń i musiałem sciąć 1-2 tygodnie przed terminem. W zimę, w wolnym czasie postaram się wrzucić jakiś opis albo dwa do polskiego strain guide. Pozdrawiam
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
rosnie i rosnie ,aby tylko boxu nie przeroslo :) cisnie 3 tydzien flo 12/12
picture.php
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Nieźle ciśniecie chłopaki !!....co prawda to już nie te czasy gdy zaczynałem na tym forum,troszkę przystopowała nasza Polska sekcja...hmmm
Ale dobra, coś odemnie...

Kosher chyba 4 tyd. flo
picture.php


SFV Og
picture.php


picture.php

...ciekawy zapaszek...coś jakby polać przeciętą cytrynę żywicą z sosny...fajnie, fajnie

3m ta sie chłopy....za niedługo wrzuce co nie co z Z Star i nie dawno przełączonymi na flo GG#4 x ChemDog od Zz.
 

TheCreator

Member
Veteran
Intern@tional - piêkny pieñ, taki wynik z AF to¿to zgroza hehehe

tomram - to nie box, to chyba ju¿ room - piêknie to wygl±da i bêdzie wygl±daæ!

klint - super siê krzacz±, ju¿ odpu¶ci³e¶ z led?

jerzu - SFV spoko kolorek i budowa, my¶lê ¿e sekcja nie przystopowa³a a po prostu nieco przycich³a na chwilê. Mo¿e w okolicach ¶wi±t wszyscy wpadn± z pocztówkami heheh

Ode mnie maluszki:

Herijuana (co¶ wolno jej idzie, byæ mo¿e korzeñ walczy po przesadzeniu jeszcze)

picture.php


OG Kush (pierwszy fitness)

picture.php


Warr Indoor Reg Mix

picture.php


Sneezia aka Cheesia (piêknie pachnie na ca³ego)

picture.php


SSSDH x OGer99

picture.php


Du¿o zdrowia i spokoju ¿yczê za³odze!
 
Last edited:

Carrington

Active member
Elo.

Nie ma na razie co pokazywaæ, ale debiut musi byæ.
W ogrodzie ro¶nie mi:
3x Grapek od FS
3x PowerPlant od DP
2x Euforia od DP
Ogólnie przez "zach³anno¶æ" przesadzi³em z ilo¶ci± plantów, pierwsza my¶l by³a najlepsza, ¿eby posadziæ max 5, no ale có¿, m±dry polak itd....
Nastêpnym razem bêdzie 4-5 szt., bo nie idzie tego ogarn±æ, a¿ strach my¶leæ co bêdzie pó¼niej.
Dzi¶ pierwszy dzieñ flo. po 3,5 tyg wegu.





Wszystkie zdrowe z wyj±tkiem jednej z lewego dolnego rogu (grapek), jaka¶ taka oklapniêta, li¶cie cieniutkie zawiniête do do³u, nie mam pojêcia co jej dolega.

Wstawiê co¶ jak ju¿ zacznie siê dziaæ.

Pozdro, Carry.
 
Top