What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Najmilsza chwila poranka... kawa i marihuanka :D

Dzisiaj Gloria!

picture.php


:tiphat:

P.S. Ojjjj jak mi miło, ciężko... a miałem iść.... echhh... ;)
 
Last edited:
Sory za jakosc zdjec, postaram sie wyrazniejsze nastepnym razem wrzucic.



picture.php



picture.php



picture.php




Zdjecia z okolo 24 dnia flo. Kilka osob sie mnie pytalo jaki to namiot i czym swiece. Namiot to Darkroom II DR 300. Jak by kogos interesowalo, znam tania hurtownie gdzie mozna wyrwac darkroomy za polowe polskiej ceny. Swiece 5 x 600W, balast lumanteka, odblysniki jak widac adjust wings, zarowki 100.000lumenow http://www.sonlight.biz/hps-ts_600.html

Doniczki o pojemnosci 18L. W srodku siedzi 64 panienek. Odmiana power flower od royal queen seeds. Geny Power plant, czyli obok big buda najmocniej produktywna odmiana, przynajmniej w teori.

Przykladowa roslina, jedna z kandydatek na klona, minus ze ma dominujacy top.


picture.php



picture.php
 
picture.php



picture.php



Jako ze jest to moj pierwszy indoor, wczesniej jedynie pomagalem przy jednej hodowli znajomemu ale to nie to samo co bezposrednia stycznosc z uprawa, nie udalo mi sie uniknac kilku bledow. Rosliny na początku były super zdrowe poza 3 osobnikami ale teraz na flo troche choruja. Podejrzewam ze przez brak podstawek pod doniczkami. Woda po podlaniu stoi 1-2 dni na foli i miesza sie z brudem, a w niej stoja doniczki. Inne mozliwosci raczej wykluczam bo podlewam woda osmotyczna z wyregulowanym ph za kazdym razem.

Najwieszky bol tej uprawy chociaż i tak bym go nie przeszkoczyl bo nie miał bym skad pobrac klonow, to to ze panny sa wysiane z pestek. Jest ogromne zróżnicowanie fenotypowe, już nie chodzi o to ze jedne maja bardziej zbite topy albo mocniej oblane zywica liscie, tylko ta nierówność w wysokości najbardziej doskwiera. Poprzednie zdjecia sa z przed przelaczenia swiatla na 12/12 i wtedy to w miare była jedna tafla, teraz roznice dochodza do 30-40cm. Ciezko w takich warunkach ustawic wysokość lampy. Nastepny rzut już odbedzie się na klonach, mam nadzieje poprawic tym samym osiagi.

Nawozy jakie stosuje to na weg biohumus sypki rozpuszczony na dwa tygodnie w wodzie, pozniej ta zawiesina podlewam rosliny i czasami alga grow. Na flo nawozy organiczne plagron alga bloom, pk13/14 i booster green sensation. Czasami co ktores podlanie leje czysta woda. Nastepna uprawe chce wyprubowac nawozy advanced nutrients. Wega mialem 6 tygodni ale nie obeszlo się bez bledow. Za często przycinałem liscie i rosliny potrzebowaly za każdym razem kilka dni na dojscie do siebie po tym zabiegu. Przez to stracilem okolo tygodnia. Duzo odgałęzień zostalo zarośniętych przez silniejsze osobniki, widze ze jest jeszcze sporo luk gdzie mogly by ukształtować się topy. Dlatego nastepny rzut postaram sie ulozyc siatke Scrog na cala powierzchnie, tylko nie wiem jak to rozegrac technicznie bo wtedy już nie wejde do srodka namiotu. Obecna uprawa opiera się tylko na LST i FIM, tylko ze FIM robilem również na odgalezienia co teraz uwazam ze było bledem.
 
C

czaczo

hej
w moim ogrodzie zawital 3 tydzien flo,zostalo jeszzce jakies 8 -10 tygodni:biggrin:
picture.php

:tiphat:
 

TheCreator

Member
Veteran
Ale pęknie lecicie- każdy wielkie krzaki kisi, a Ty korzon to już przegiąłeś :woohoo:
Mój micro ogródek powoli zaczyna pękać w szwach:

1) ChR x Mix | 2) Chemd DD x SD IBL
3) Fem Mix | 4) AK-47 | 5) UOG x CC#2

picture.php


Fem mix- chciałem zrobić delikatny cropp, a wyszła dziurka hehehe

picture.php


UOGxCC#2 - dziś się określiła

picture.php


W oczekiwaniu na korzonki:

picture.php
 

frether

Member
Veteran
są tylko zdjęcia i wspomnienia Elo ziomki ic
Lubie wszystko wszystko co najlepsze
Esxwczesne x msgg from Kanibal :thank you:
picture.php

Cinderella 99 F3
picture.php

picture.php

picture.php
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
U mnie dzisiaj definitywny koniec. Pod nożyk poszła piekna panienka diesel haze x early uk1 oraz mango x purple power. Fotek nie ma mniestety to zapodam jakieś inne coby offa nie było hehe.

white master x easy sativa


cream caramel


big devil
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
nigdy jeszcze nie uzywalem takich workow do kwiatkow.
podobno bardzo ladnie oddychaja i z tego co slyszalem kwiatki bardzo dobrze rosna. to sie niedlugo dowiemy czy to takie spoko jak mowia,hehe

picture.php


sionka ChemDogDD X SD ibl nareszcie je zaczolem. mam cztery panienki i jak natazie zapowiada sie ciekawie. zobaczymy co na koniec z tego bedzie,hehe

picture.php


no i powoli sypac sie mi beda nasionka ChemdogDD x DJs Blue Moonshine runda numer dwa,hehe jusz niedlugo koledzy

picture.php


peace
 
siema wszystkim!
Patrze i nie moge sie nadziwic jak pieknie idziecie!
dawno mnie nie bylo bo roboty po pachy takze foteczki z outa dopiero teraz wrzuce i tylko z herva.
ogolnie to strasznie pozno wszystko sie zaczeo bo wyoutowane zostaly dopiero w polowie lipca, ale ogolnie i tak wyszlo git. wiadomo najgorzej wypadly jacki i bubble gummery ale co tam :)
a tak to wyglada:
jack herrer


jakis mix marokowo passionowy

euforia
 

Escobar

Active member
White Widow X Big Bud 65L

White Widow X Big Bud 65L

4 tydzień kwitnienia.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


AK47 w donicy 25L. 5 tydzień kwitnienia.
picture.php


Pozostałe zdjęcia w albumie.

pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top