What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

lovik

Member
Piękne pałeczki naprawdę nadzwyczajne . A u mnie trochę lipa bo późno kwitnie i niezbyt obficie . ale nie ma co narzekać gdy tak rzadko odwiedza się rośliny.

Spot 1

Passiony nasiona stare zleżałe wrzuciłem do ziemi i coś wyrosło
picture.php


Po kolei zaczynając od małego szczyty
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

lovik

Member
Spot 1 c.d

C'99 była na ponad 2 metry i jakieś zwierze skosiło mi roślinkę musiałem amputować główną łodygę

picture.php


I Maroc fajny szczupak

picture.php

picture.php
 

lovik

Member
Ostatnia dawka podnosząca na duchu i dająca nadzieje jakichkolwiek zapasów na zimę
cały czas spot 2

maroc i c'99

picture.php


c'99
picture.php


Esbe mix
picture.php

picture.php


Peace ;)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

dobrze jest podziwiac wasze planty jak rosna na slonku , topy robia sie zbite warto je dokladnie przegladac , a lubimy to robic , dostawie cos z pod lampy w tak piekne lato ...

tropical ICE
picture.php


catarakt kush
picture.php


red cherry berry
picture.php


picture.php


Double strawberry diesel x L.A. confidental x ( jack herrer x sour diesel IBL )
picture.php


milego wypoczynku

poZZdro
 

Bedouin

Active member
Veteran
Kolejne foty :)
[BangiHaze x ( E-Rocket / DanishPassion )] x PurT F3
picture.php


picture.php


Erdpurt
picture.php


Fem spot czyli głównie shaman x easy sativa z ggs i big bang z ghs

picture.php
 

kaczy

Active member
Veteran
Witam, witam i o zdrowie pytam. ICmagiczny temat się stworzył tutaj. Musiałbym sięgnąć po słownik języka polskiego, aby w pełnej krasie opisać co tu się dzieje. Wypowiem się jednak swoimi słowami...

Kurfa ale pały prezentujecie. Łezka się w oku kręci a z opuszczonej nisko szczeny kapie ślina. Przecudne widoki. Widać te szybkie geny u niektórych wyjątkowo wybuchły w tym roku. Zwłaszcza crossy z Guerilla Gold, Glorii oraz Medicine a także kilka tych od esbena.

Ja sie nie mogłem oprzeć dziś, żeby pojechać. Nagrodą była kulka haszu, bo ściąłem dziś 2x Chronic x Sensi Star i te z poletka co miałem z nasion od Zielonego Lassa. Kilka short term Amnesii. Mistrzu ale to temacisko jebie. Własciwie to bym nazwał to smrodem 5 dniowych skarpet z dodatkiem kac kupy i spirytusu za 10zl litr.

Dobra koniec wywodu. Kilka ujęć z dzisiaj...









:thank you:
 

kaczy

Active member
Veteran
Teraz kilka zdjęć w poziomie..
albo na poziomie jak kto tam woli..

Spocik flagowy i sztandarowy. Odmiany pomieszane, bóg wie co tam rośnie. Dostały dzisiaj mixa 1ml TErra Flores , 30ml biohumusa i 5g siarczanu magnezu wszystko wymieszane w jednej 1,5L butli. Z tego dostały karmienie dolistne a to co zostało poszło doglebowo.







:respect:
Pozdro dla wszystkich.

kaczy
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!
Wstyd mi troche pokazywac tego co mam ale to jedyne co mam wiec wybredny nie bede. Zaczne od ina cindi i dwie bbxgrapek beda zyly. wykielkowalem ostatnie dwa cheese ale tylko jeden dal sobie rade. Jeszcze je poweguje chyba troche poki co sa 18x6

picture.php


c99 hybryda

picture.php


Moj bardzo skromny oucik. Panienki moze maja z meterek wiec naprawde skromnie bo rosna 3 w jednym dolku. Odmianka to BHxEROC(DP)]Purt f3 by DrSmoke. Dzis juz poczulem fajny zapaszek od niech. To feno fioletowe jest po prostu piekne, kolejny posilek z bustera canny plus biobizz na flo:

picture.php


picture.php


picture.php


Jakosc zdjec pozostawia wiele do zyczenia, ale robione telefonem. Mam nadzieje ze kilka soczystych pakow bedzie z tego, co za tym idzie smakowitych.
Pozdrawiam wszystkich i chyle czola przed waszymi outami!! Pieknie jedziecie!!
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Widziałem dziś startujące do lotu gołębie... niosły w dzióbkach małe paczuszki. puch to był czy pył jakiś... ciekawe u kogo będą budować gniazda dla nowego pokolenia... ;)

picture.php



P.S. paczuszki malutkie i słabo popakowane. otwierać tylko przy pragnących tego dziewczynach :D
:tiphat:
 

kunkka

Member
Veteran
No Witam Witam !
Podziękowania dla karmicieli ! U mnie leci powoli do przodu. Wszystko wydaje się rozwijać prawidłowo i nic tylko cieszyć się ostatnimi tygodniami.
Planty dostają od czasu do czasu solidne papu na bazie BioBizz Bloom, Fostorusa, PK 13/14, popiołu i ostatnim razem Melasy. Oraz otrzymały oprysk z Melasy. Zobaczymy jak to wszystko zacznie się toczyć dalej.
...A dzieje się tak...
Olbrzymka - ładnie kwitnie.
picture.php


picture.php


Afgan x Erdpurt - boczny top
picture.php


[Ak47 x Shamanka x BHPT] x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II] - super fioleci i zapylona innym plantem od Kanibala.
picture.php


I ChemDD x AK47 - kwitnie dobre 9 tygodni i smakowicie się przedstawia.
picture.php


Powodzenia do końca i pozdrawiam Wszystkich Miłośników !!!​
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
a wiec znow pan taniewino wita, niestety melasa pomimo ze organiczna potrafi dac po dupie a przekonala sie o tym pani zwana danish gold, moze dlatego ze jest mala i ciezarna... hihihi.




bh(eroc/dp)xpurt od smoke'a
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
c.d.

danish gold



ak47 x nycd x heri x [ms x gg] od Kanibala


p#1 x wczesne


wiecej zdjec jak zwykle w galerii... dzisiaj dostaly tylko te super silne dawke (duza!) melasy + cannaboost.

n.s. wyjazd w niedziele...
 
P

piterr

i niby df x lr x ak47 ale czy to napewno to? kwitlo od czerwca....zapach fajny owocowy, przy trymowaniu wypadlo tez kilka nasion...
picture.php

picture.php


POZDRO!
 
Top