What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

Plantator

Active member
Veteran
Myślę że to zalezy od jakości nasion .
Jak kiełkuję moje nasiona , nawet nie te pierwszej jakości to wschodzi aż za gęsto czasem :] sklepowe femki strasznie słabo mi pokiełkowały , ale widac że tu nie chodzi o to jak siałem , tylko o jakość nasion , niektróe odmiany wyrosły inne prawie nic :[

aha , i to co tam wcześniej pisałem to ma sie raczej do siania na oucie niż do produkcji sadzonek in
 

Amnnesia

Member
Zgodnie z obietnica jedziemy chlopaki :
W rolach glownych ... heh popodpisuje jak znajde zapiski bo gdzies je mam hmmm tylko gdzie jakosc jest jaka jest ale robione fonem Pozdrowionka
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

SmakoszThC

Member
Siema farmerzy zapierdalać cieba foty z dzis głównie easy ryders AF
picture.php

kilka
picture.php

zajebisty zapach i kryształ
picture.php

a jak kliepie
picture.php

picture.php


Pozdro
 

rondel

Member
Przepraszam , ale jakie kurwa kiełki :] do ziemi ma iść nasiono nie wykiełkowane , ono same wie kiedy wzejść , a nie kiełki które wogóle nie są przystosowane do panujących warunków. ciesz się że wogóle coś rośnie hehe fotki dam jak dam

co kraj to obyczaj, tyle pisaliście o tym, że sam zastosowałem i nie żałuje, bo czegoś doświadczyłem i zostaje przy swoim: sadzonkach do ziemi bo kielki/nasiona się nie sprawdzają, oczywiście w moim przypadku, a druga część się tyczyła Twoich kul Plantator i Frethera przekazałem je dalej i fajnie by było jak by coś z nich nas uraczyło, dlatego nie unoś się, napisałem co chciałem:tiphat:
 
T

Torek

Siemka

Big Berry af :) super zapach zaczyna miec :) maly bo maly ale mam nadzieje ze napuchnie

picture.php

picture.php

picture.php


pozdro
 

w33dman

Member
Zajebiste są wszystkie Wasze planty, dajcie więcej automatów, jestem głodny Waszych fotek, na chwilę obecną to tyle ode mnie, w przyszły weekend, już lipcowy, wakacyjny i gorący zapodam update z auto diesel spotów, również liczę na Blueberry x Shaman, tydzień temu rozpoczęła produkcję kwiatów, a jeżeli coś od Grzesia zaczyna kwitnąc to tej maszyny nic nie zatrzyma. Pozdrawiam, szczególnie Naszego Londyńskiego Breedera. Peace!

Grapefruit x Passion
picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam
Piekne kolory, pogoda rowniez w miare dopisuje, choc od wysadzenia malenst nie bylem u nich (pewnie zjadly je slimaki) caly czas pocieszam sie tymi skromnymi malenstwami
Hot Mix
fotki z dzis
picture.php


picture.php


taki skromny poczatek wiec pojdzmy dalej
chdd x sensi star
picture.php


picture.php


picture.php
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema,
co niektórzy to tutaj piękne krzoki pokazują. Bardzo mnie to cieszy. U mnie powoli do przodu i są także problemy. Ostatnio nie było zbyt ciepło, więc nie urosły zbyt wiele. Jeszcze nie dodawałem żadnego nawozu także widać, że sypnięta na wiosne azofoska jest dosyć wydajna.

Kilka fotek jednej z wielu miejscówek ...







A tutaj pierwsze kwitnące Lowrydery. Nie będzie dużo, ale zawsze swoje i co najważniejsze jeszcze w wakacje.





Pozdro i szczęścia.
kaczy
 

dupsq

Active member
Veteran
Yo, pieknie wszyscy leca... ciekawe jak tam moje male na oucie trzeba pojechac i zobaczyc

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

w pudle og kush, kushberry, crossy od ZZ, black russian, jack the ripper, og #18, buddha tahoe, acapulco gold, jakies moje crossy i pewnie cos o czym i tak zapomnialem
Pozdro
 
P

piterr

#3 gloria x jacalyn 28.06.12 - mam tego chyba z 6 czy 7 damek w tej dziurze(byl chyba tylko 1 malutki facet.... ;). zobaczymy
picture.php

picture.php

#3 duck's foot x lr x ak47 plantator 28.06.12
picture.php

#3 mix vod 28.06.12 - tutaj duzo facetow niestety, ale zostalo 6 dosc fajnych damek.
picture.php
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Nie ma lipy w zielonym lesie. Są za to konopki... i to całkiem ładne. Większe mniej więcej do pasa.
Wypieliłem troszkę, poprzycinałem zasłaniające słońce gałęzie no i powyginałem kilka roślin (łamiąc przy tym największą DGxG... echhhh... ale podwiązałem do kija... może się zrośnie...).
Podsypałem też dolomitem i batguano z dużą ilością azotu.


DanishGold x Grape:
picture.php


DASxPaki:
picture.php


HTC DC x ErocketDP:
picture.php


DanishGold:
picture.php


trochę LST:

picture.php


Więcej pod małpą hehe

pozdro!
 

SmakoszThC

Member
Auto mazar
I Faza kwitnienia na vegu lany Terra Vega
kwitnienie rospoczynam BIO Flores Canna i skończe na Bloombastic od atami zobaczymy co za sierściuch
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

urban

Active member
Aloha!


Ktos mnie ostatnio wywolywal do tablicy, ale problemy z uploadem i limit 5 fot raczej nie dziala motywujaco hehe


nawiazujac do siania af, to ja wsadzilem do ziemi kielki z pestek od planta (ktore naprawde zajebiscie kielkuja jak na af) no i niestety z ponad 100 pestek mam kilka plantow, w tym 4 meskie.... poraz kolejny sie utwierdzam ze te karly trzeba lubiec i dbac o nie, bo jak sie ma takie podejscie jak ja to chuja z tego jest hehe, ze wzgledu na limit nie pokaze jak wygladaja bo niema czego pokazywac hehe, zostawiam te meskie i licze na pare kulek bo jarania z tego nie bedzie a szkoda bo miejsce zajebiste i jakbym posadzil tam normalne planty to bylo by troche sortu hehe , konkluzja taka ze jak posadze jeszcze kiedys to prosto pestki do ziemi bez kielkowania i zobacze czy naprawde lepiej wyjda...


Dobra a teraz do sedna, trzeba pokazac znowu kto ma reke do pomidorow hehe

foty z mojego prywatnego spota, DRUGA wizyta od wysadzenia poczatkiem maja

zdjecie zrobione jeszcze przed wycieciem meskich (widac po prawej ladnego meskiego juz przekwitnientego, ogolnie kilka juz ostro sypala, mnostwo pszczol wsrod plantow zbieralo pylek, no i te female ktore juz puscily wieksza ilosc pistili zostaly niekontrolowanie zapylone, ale licze ze bedzie juz dobrze i wiecej niespodzianek nie bedzie...


picture.php


teraz foty po wycieciu meskich jak zrobilo sie troche luzniej:

picture.php


picture.php


picture.php


obok mam 4 passiony od dp fem i jedna es fem, co najlepsze te planty mialy najlepsze warunki jesli chodzi o ziemie a sa mniejsze niz regulary, maja ok 160cm, ale napewno nadrobia widze to po nich hehe na focie widac tylko jednego p#1
picture.php



najwieksze okreslone planty maja juz 180cm, sa super ladnie zielone i zdrowe i co najwazniejsze nie wyciagaja sie, az strach pomyslec co to bedzie na jesien

planty to glownie jakies rosliny z pestek od esbena, ale mysle ze trafia sie tez jakies sztuki ambrosii, moze cdg jakas sztuka sie trafi, i widzialem pare plantow struktura przypominajace maroca indica dominat pheno wiec mozliwe ze bedzie tez maroc x early bo cos tego do ziemi chyba tez poszlo, najwczesniejszy samiec to byl 9/11 z pestek od dr.G, sporo tego bylo wiec licze tez na jakas female z tego czegos, ogolnie duzo niespodzianek w tym roku na spocie, zobaczymy jak to sie potoczy - najwazniejsze ze wiekszosc meskich wycieta, jeszcze pare plantow nie okreslonych ale licze ze sie okresla na plus.

e:sory za jakosc fot, ale fotograf to chyba jednak nigdy ze mnie lepszy nie bedzie hehe nawet nie przetarlem obiektywu hehe nastepnym razem bardziej sie postaram :]

Pozdro pany....
aloha
 
A

ares420

Siema pięknie dajecie Panowie!!

POSZUKUJĘ PYŁKU najlepiej jakiegoś regulara, ew automata!!!

Na tym spocie rośilnki rosną ładnie bez żadnych niedoborów, fajnie się krzaczą ogólnie ten spot jak i cały mój outdoor w tym roku jest full organic. Całkowicie rezygnuję w tym roku z nawozów bo chcę mieć czystą smaczniutką sensi ;-)
Roślinki tutaj mają od 120 do 160cm. Niektóre były fimowane, ostatnio zacząłem je trenować bo się ciasnawo robi.

grupowe
picture.php


picture.php


c99f3 x msxggII

picture.php


picture.php


[[ak47xshamanka]xbhpt] x msggII

picture.php
 
A

ares420

Autoflo spot

Jakś p********* narko sarna ojebała mi na 6 roślinach główne szczyty i zostawiła chyba na pocieszenie te dolne odrosty, eh...

dfxlr x auto ak47
jeszcze ze 3 tygodnie...
picture.php


oasisxlr x pbxlr

picture.php


picture.php


bigberry
picture.php


zielonego weekendu
 
Top