What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

stolarz44

Active member
Witam Załoge po dlugiej nieobecnosci. W sumie to nic nie wklejalem bo nie bylo sensu pokazywac moje marne krzocury;p A wiec u mnie w tym roku na 25 sadzonek 16 okazalo sie menami;/ 6 kobitek i 4 sie jeszcze nie okreslily. Jescze wiekszosc musiala zostac przesadzona z miejsca na miejsce do innych dolkow bo przypal na miejscowce sie robil. Trudno nic z tym nie zrobie ale jak sie nie ma co sie lubi.... Ok lecimy
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


To by bylo narazie na tyle. POZDROO ZAŁODGA!
 

przemix

Member
posucha w moich sloikach a tu jeszcze minimum 3 tygodnie czekania...
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

i takie pytanie do hydro-wyjadaczy - chlodzicie czyms swoje rezerwuary a jesli tak to w jaki sposob?
 

mistic

Member
Joł.

No to ja też mały updejcik pyknę....
U mnie tarasowo-lstowo na ostro + Lowryder'owo AF ciut i oraz trochę krzaków czeka jeszcze na wyeksmitowanie na out [powódź zabrała moje miejscówki :lightning: w związku z czym wszystko się przesunęło na taras (póki co)] [O!!! Właśnieedytowałem bo ta fota poniżej mi była zaniknęła heh i już jest....]

picture.php


picture.php


LR AF:

picture.php


Pozdrawiam

P.S. Głęboki respect dla wszystkich u'prawców :wave:

peace & love
 

chilum

Member
Witajcie!!

Trochę speszony szedłem na miejsce, moje bo już któraś miejscówka spalona, jak słyszę.
Na szczęście, moje są tak jak były, tzn. większę, z dużą ilością bocznych pędów i i odrostów. Man je tak m.więcej powyżej linii bioder.
Nie zdrazdają jeszcze chęci kwitnienia, nie ma ani jednego włoska białego, ale tez nie ma żadnego męskiego na moje oko zostały mi 4 piękne GG-panie.
Zdrowe, zieloniutkie, bez oznak deficytów, czy nadmiaru, jedynie parę dziurek po ślimakach...bez znaczenia są one.

I nie wiem, czy stosować jakieś formy treniningu, bo tak ładnie rosną. Są w środku pola pokrzyw i nie widać ich wcale z oddali.Trochę je ponaginałem jedynie i odsłoniłem odrosty, zasłąniane przez liście.

Pozdrawiam wszystkich i życzę bezpiecznych i i miłych wizyt na spotach.

greetz


C
 

m4c

Member
A oto najświeższe zdjęcia z mojej dzisiejszej wizyty, złapał mnie deszcze na spocie no ale cóż na pewno nie żałowałem zobaczenia ich od prawie tygodnia :D:

picture.php


picture.php


Snowdog po prawej pokazał już pierwsze włoski :jump:
picture.php


White Shaman po prawej pokazał jajka a ten po lewej pistile :)
picture.php


picture.php


A to dwa słabo oświetlone revegi snowdogów:
picture.php


picture.php


Ten biały rusek od Grzesia powinien jeszcze dojrzeć z tydzień ale niestety od wewnątrz strasznie go zaczęła łapać pleśne (bezwietrzna miejscówka) więc musiałem ściąć większą jego część. Na zdjęciach widać jaką dolną część zostawiłem (jest niedojrzała i raczej liściasta więc przez tydzień może nie zgnije). Co do tej ściętej części to średnio śmierdziała, głównie jagodami i skunkiem. niestety w smaku będzie raczej średnia gdyż dokładnie tydzień temu dostała pełną dawkę PK13/14 :/ Ale zawsze będzie to coś co mnie utrzyma aż do harvestu pozostałych automatów :)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

Pozdrawiam wszystkich :wave:
 

kaczy

Active member
Veteran
--- -- 2010

--- -- 2010

Siemano :party:

po wakacjach trzeba troche popracować. Tak więc o to :bis::
:gday:








Panny jak widzicie nie potrzebują kompletnie niczego. Cóż za ekonomiczne suki, że nawet jeść im się nie chce. Chyba to ta magiczna mieszanka, którą zastosowałem. Nowy rekord pobity. Dokładnie mówiąc, rekordzistka urosła ponad 120 cm w 6 dni. Niesamowite jak bardzo potrafią nadgonić jeżeli tylko w ziemii jest wystarczająco dużo papu :cathug:.

Pozdrawiam wszystkich i dużo słońca dla was :thank you:
:tiphat:Pes

:rasta:
 

hodowca

Active member
Veteran
Siemka ogrodnicy, tak naprawde nic nie robiący pracownicy :)

Co się dzieje ?
:wave:

otóż u mnie wszystko ładnie , rośnie.... sobie........hehe

MxOB i OBy

picture.php


C99 x Szamanka thx sel :wave:

picture.php


ED x MOB

picture.php


Oranges

picture.php


i ChemDDf2 x Big Bad John od selasiego :wave:

picture.php


pozdro mefedron ekipson
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
łohohoooo :dance013: ale Wam rośnie :)
U mnie tak sobie regulary poszły w pizdu przez upały. Na spotach femi nie bylem tez dawno ehh brak czasu...
Femki

akacz

WR

:tiphat:
 

smierdziel

Member
To jedziemy dalej z tymi zbiorami :D Guerilla grow White Dwarf x Hindu Kush:

picture.php


picture.php


Trochę szybko ścięty bo pełno samosiejek dookoła niej :(
Pozdro!
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
spoty w lesie spalone ale na szczescie w przydomowym ogrodku rosnie kilka panien oto jedna z nich:

picture.php



picture.php



picture.php


picture.php


pozdro
 

loris

Member
Witam, :tiphat:
udało się zobaczyć małe i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, same damki do tego ładnie puszczają odrosty, mimo braku FIMa (ryzykowne odmiany i nie chcę ich opóźniać)

nie wiem na 100% która to która, ale coś z tego: kushage x the pure x cheesage, hindu kush, white rhino x the pure, jack herrer, white rhino x brainstorm x the pure)






odmiany jak wyżej, tajfun mnie złapał ale jakimś cudem co nieco widać


a tu ciekawostka u typa, hawaiixskunk



pomimo braków niedoborów dostały 10x jak nie 30x dawke mixa hesi: bloom, growth, root complex, power zyme i super vit.

lepsze pikczery niebawem :gday:
 
A

ares420

Witam was po długim urlopie :tiphat:

fotki nie są aktualne są z 10.07.2010r

na spotach kwiatki rosną w porządku chodź bez rewelacji, dlatego że nie mam czasu na nawożenie, w całym swoim życiu zasmakowały jedynie 3razy biohumusu ;) w tym roku full organic :smoke:

Ak47xShamanka
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


bhpt
picture.php


picture.php


picture.php


spot
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


MarocxWczesne pheno#1 female
picture.php


picture.php


MarocxWczesne pheno#2 female
picture.php


picture.php


White Dwarf f2
picture.php


picture.php


picture.php
 
A

ares420

Lowryder#1

pheno#1
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pheno#2
picture.php


pheno#3
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pheno#4
picture.php


picture.php


pheno#5
picture.php


picture.php


Daniszamanka poturbowana po burzy
picture.php


VikingxArne R.I.P
picture.php


Pheno#1 poszło już pod kosę ;)

Reszta będzie cięta prawdopodobnie w niedzielę

Aktualne foty niebawem

pozdro :smoke:
 
C

czaczo

hej ,zajebiscie chlopaki.przepieknie!
bylby to 52 dzien.jest strasznie goraco,hehe
picture.php


picture.php


picture.php


:wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top