What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

ssynekk

Well-known member
Veteran
Kurde chlopaki niezle dajecie!!
ale normalnie busze rosna :D
ziel-zielona OJEJ MH widze ma wielka moc...oraz praktyka :)
pozdrowienia dla wszystkich!!
aby do przodu...
Hot Cargo produkcja:
calosc:


ZEUS (sporo mu brakuje)


La Confidental (szybciej widac dochodzi)


pozdrawiam!!
:dance013: :blowbubbles:
 

padkontrol

Member
Veteran
Orange Bud x Maroc
Jak widać wreszcie znalazła wystarczającą ilość światła :)

picture.php




Pad :wave:
 

tredowaty

Member
Siemanko :) :tiphat:
W końcu udało mi się dostać na spoty :) Sytuacja wygląda całkiem niezłe ku mojemu zaskoczeniu Heheh ale zobaczcie sami ...
White Shaman po "roboczym" fimie
picture.php

Lemon Shaman
picture.php

Ku mojemu zaskoczeniu jest 1 panienkę :D szybciutko coś mam nadzieje ze jeszcze podrośnie..
picture.php

P#1 x MxE
picture.php

ES x Tas/GGf3 x DP
picture.php

HtCDC/Erock Dp x Arne
picture.php

OB
picture.php

oraz najmizerniejsze planty a szkoda nie wiem może coś skwasiłem ale ziemia przygotowana wszędzie tak samo ... pozostałe warunki tez podobne ;/
MxOB
picture.php

no nic i tak jestem zadowolony :) hehe

Wszyscy ładnie dajecie, dobrej karmy komu mogę. Wszystkim zyczę dobrej pogody i bezpiecznych podóży do dziewczyn hehehe
buziaki papa i do usłyszenia :wave:
 

padkontrol

Member
Veteran
Easy Sativa x [TASxGG#3xDP]
Większy z lewej ma około 190cm wzrostu i był męski. Z prawej female :jump:

picture.php




Orange Bud f3 male
Jak robiłem zdjęcia, zaczynał pylić. Zostawiony został w celu reprodukcji :)



RocketChunk f2



Napalese Jam x Shamanka



Ładnie lecicie...super pogoda ostatnio. Oby tak dalej :)
Pad
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam :D Fajnie dajecie :) no to i ja cos dam :D fotki robione telefonem ale widac jak akcje idzie :D

Esbe mix'09
picture.php

to samo
picture.php


Shamanka f2 :D Naturalny fim i trening, cos od malego ja pogryzło i tak se rosnie :D
picture.php




Easy Sativa femaleseeds. Jezeli sie przyjrzycie to widac na jednym pietrze cztery liscie a z kazdego wychodzcy stozek wzrostu :D Czyli fim na 4 odrosty hehe
picture.php


picture.php
 

DrSmoke

Member
Veteran
Kolorek Cindirellowy
5 tydzień flov
Leci już na samej wodzie. Chcę wycisnąć z tej mieszanki ile w niej
zostało i powolutku bez pośpiechu przyjdzie kolej na Ripena.
Zapach ultra słodki, wręcz uzależniający. Ta roślina ma potencjał,
rośnie praktycznie sama. Tylko lampę przydałoby się jej porządną dać.

picture.php


picture.php


Obskubałem ją konkretnie z liści wiatrakowych coby światło
równomiernie doświetlało zarówno górne topy jak i te niżej..

picture.php


picture.php




picture.php


picture.php


picture.php



Wszyscy genialnie kolorujecie ten thred.
Mimo przeciwności losu lecicie z krzakami niczym rakieta!
Oby tak dalej.. Niech sezon i pogoda będą po naszej stronie.
Bless
 

tredowaty

Member
Hej hej :) Jeszcze jedna szybka fotka ... doński geny :)
Viking x Arne
picture.php

Pozdrowienia i niech rośnie ku niebu jak najwyżej :dance013:
Peace :wave:
 

frether

Member
Veteran
Pogoda dopisuje wszystko pięknie u Was rośnie pogratulować i życzyć takiej pogody każdemu :wave:
Wreszcie zrobiłem ten nawilżacz powietrza te kluczyki do odkręcania to jakaś kpina urwałem na tym ciortostwie nakrętkę i przy okazji kluczyk trochę się wygoił, żeby to w sklepie AGD nie było części do nawilżacza ahh kilka dni temu nie myśląc o durnym nawilżaczu schodzę do piwnicy z myślą naprawy jakiegoś rowerku aby co znowu z trepa nie wracać ze spota, patrze na półkę a tu stary załącznik od automatyki leży z rozwalonym przyciskiem mówię to musi pasować hyhy
picture.php

coś mi wpadło na wcześniej przygotowano miejscówkę prawdopodobnie dzik, jeden krzak prawie nie żyje mówię prawie bo może jest jeszcze szansa na wskrzeszenie go trza wyciąć skilla i uratować go bo to najcenniejsze co kiedykolwiek miałem jak się nie uda to zamknę się w szafie i nie wyjdę o
picture.php

a teraz część ogrodu :dance013:
picture.php

tutaj nieszczęsny marocxGWS zgnieciony przez sarnę
picture.php

od lewej 3 rewegi Big Bang, Warsaw Skunk, Kozacka Sativa
picture.php

Warsaw Skunk from Bomba Seeds
picture.php

od lewej Crimea Blue, coś, marocxGWS
picture.php


picture.php

DSDXLC from HC na próbę
picture.php

Pakistan Valley
picture.php

Sweet Edi z f2seeds
picture.php

partyzancki ogród który był częściowo zalany różne sprzęty tu rosną np kilka Big BangxDisel Ryder, Outsider, jakieś no name gdzieś tam jeszcze jest Big BangXJack Herer i coś tam jeszcze
picture.php

kolejny marocXGWS from GGS, Zeus, Big Bang, PV

statecznik 400W kogoś szuka (nie wiem kogo tak powiedział :crazy: )trochę buczy kebaba bym zjadł lub postrzelał automatem
picture.php


picture.php

Kozacka Sativa
picture.php

Pozdrawiam :chin:
 

przemix

Member
malo tu ostatnio indoorow;)
picture.php

trainwreck jakies 3 tygodnie po przelaczeniu swiatla. strasznie glodny jest doszedlem juz do 2.5 EC przy pH 6.1. woda RO jednak robi zasadnicza roznice na twardej nie chcial tak fajnie jesc i przez to slabiej rosl. powoli pojawia sie deficyt magnezu wiec juz odpowiednie witaminki zostaly zamowione. jeszcze tylko CO2 brakuje zeby bylo idealnie ale to za jakies 2 wyplaty bo trzeba uregulowac rachunki za prad:badday:
:tiphat:
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema uprawiająca zło hołoto, jak wiadomo jesteśmy elitą w tym kraju. Nie powiem, że jesteśmy jebanym gównem dla co poniektórych skurwysynów. Ostatnio mam wrażenie, że jakieś pedały próbują zrobić na mnie obławę, czy zasadzkę. Mhmm :chin: coś w tym stylu. Odkąd nie mam palenia nachodzą mnie coraz czarniejsze myśli. Piszę takie rzeczy teraz! POmyślicie, że to jest w ogóle do mnie nie podobne, ale Argentyna przegrała 0-4 z tymi kurwami zza zachodniej granicy. Był to mój faworyt też dlatego mam chujowy dzień. Wiem, że to jest forum o uprawie, więc nie zawiode was i gdzies po drodze tego mojego lamentu wyjebie kurwa jakieś zdjęcia. Prosze wybaczyć wulgaryzmy, ale jestem :friends: wczorajszy i można powiedzieć, że poziom wkurwienia sięga zenitu, plus brak THC we krwi mnie dobija. TAkżesz koniec pitu pizdu i do rzeczy oto kurwa pole:






Tak więc kurwa jego mać, zaczynając od początku...
Spot na zboczach (zbokach), pięknie kurwa pięknie, jak jechałem PKP tak sobie pomyślałem, znowu mnie pięknie kurwa pięknie ojebali z kasy a na czas i tak nie zdąrze. A to jest akurat kurrwa sprzeciw przeciwko tej instytycju. Te rośliny pokazują że pięknie kurwa pięknie może być jednak pięknie mimo tego, że są jakieś opóźnienia w systemie. Popierdolone to ale sorry człowiek tępieje od chlania... Nie poradzisz... Picie albo życie.


Dalej turlając tą żenującą historię... Rząd drugi, to spot PES który mnie dziś tak wkurwił, że myślałem, iż oderwę sobie sutki z dupy :)bashhead:). Mam kretyńskie pytanie do was... Czy jak mi się planty wyciągneły jak cyce u 70 letniej kurwy to czy na wrzesień ustabilizuje się to iż aczkolwiek, azaliż nieopodal czy też kurwać nie będzie problemów z wiatrem stabilnościa itd. Mam na mysli czy siępo prostu nie wyjebią jak lekko dmuchnie? Jeżeli ktoś mnie uzna za kretyna to proszę łaskawie się nie krępować i pisać prosto z mostu.

Aha dodałem sotatnio sporo Plagrona Terra Grow + Biohumus 2 x dawka zalecana i do tego dolomitu od jasnej ciasnej, a także dodałem troche swojej śliny, spermy, kupy włosów z mojej dupy P!!! O!!! dlatego tak zajebiści rośnie jakby ktoś się pytał to od razu mówie, że nie zdradzam tajemnicy mieszanki.

Dalej co tam jest aha bo nie widze... ahhhaa kurwa spot masakrowany przez te PIERDOLONE KURWY!!! dziki riki tiki z korei pólnocnej. DZiwki kurwy, szmaty, nawet moja byla laska nie była taką przebiegłą szują jak te gnojki z lasu. Robin hood i książe Iktorn to przy tym pestka, te ciecie nie znają umiaru niszczą wszystko, całą moją ciężka pracę. Fuj nienawidzę ich...

W każdym razie oszczędziły ostatni rząd zdjęć. Co widać pięknie idzie. Tak jak na zdjęciach u kolegów wyżej. Dla nich K+ i wielki respect z tego miejsca, dla kazdego z reszta ktory cisnie w oucie. Pad dla CIebie K+ dzieki za PM.

I tu koncze bo mam dosc i juz klawiatura mi sie zaraz zepsuje, pozatym wlasnie pisze do mnie cudowna Agata na gg wiec znikam.

Pozdro pieprzone ćpuny :wave: (tak czasem do mnie mówią, tu gdzie mieszkam. To chyba komplement :bashhead:)

:rasta:
Pozdro pes
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
ooo a co to wkorwiony kaczy:friends: , zdradze ta mala tajemnice ? czym sie rozni wyciagniete MJ od naciagnietych cyckow 70letniej K@^&*%$ ? hehe twoje piekne planty na jesien wydadza piekny plon , roslina sie wzmocni i , nic jej nie bedzie , a babcia na wiosne cyckow nie ujedrni ,anie nie wyda ladnego owocu( i pozostana bezcenne wertelsy heheeh) a po czopki do apteki bedzie trza isc i wnuczek zas bedzie pytal , a babciu do ktorej dziury ? do tej osmolonej czy tej z firankami :wave:

juz niebawem ...:artist:
picture.php


picture.php


pozdro dla wszystkich naszych kochanych BABC :jump:
 
O

Ojciec

04.07.

BBJ x WR pierwsze kwiaty.

picture.php


Ładne rosną wam te konoki hihi powodzenia !

Niebawem bardziej za zielenie :tiphat:
 

chilum

Member
Podlałem Biohumus`em, ale tylko cztery, bo trzy się gdzieś straciły. Został tylko placek ziemii i resztki ślimakolu. Natomiast cztery pozostałe dostały nowych odrostów, są powyżej kolan, liście wielkości dłoni, zrobiły się takie bardziej kompaktowe, masywne i mocne.

Guerilla Gusto.

Fot nie będzie, bo zapomniałem fona, następna wizyta będzie z fot.

greetz

C
 

Latest posts

Latest posts

Top