What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

B

BajCus

Kolejny rusek poszedł pod nóż. Ten był po FIM'ie.

picture.php


picture.php
 
M

minchi-bongo

super silver sour diesel haze , pure power plant , the church 24 dzien flo
picture.php


pot of gold 24dzien flo
picture.php
 

cheech and bong

Active member
witam wszystkich
widzę, że poziom tu rośnie z każdym rokiem. U mnie harvest był jakiś miesiąc temu, ale skromny - spod 150 watt. Za to jakość podniebna hehe na 5 posadzonych roślin trafiłem 5 żeńskich - chyba mi się jack pot przez te lata nazbierał bo zawsze mnie w większosci męszczaki prześladowały. Odmianki to 2 x orange bud f2 i 3 x mixy od Hot'a - pozdro. powiem wam, że mam teraz całą paletę zapachów każda praktycznie po wysuszeniu jest inna, moc też zróżnicowana, ale wszystkie na poziomie :)
 
O

Ojciec

Cześć !

http://www.youtube.com/watch?v=PShJOyQe8XI

Ale super tu jak zwykle aż miło zajrzeć. Indorowe plony :yes:, ciepły powiew wiatru , świecące słońce motywuje by wreszcie ruszyć się i poszukać miejscówek , a zwłaszcza że jutro weekend :yay: hehe
Już nie mogę się doczekać , tych spacerów do lasu i miejscówek .

Pozdr .
 

Soja

Member
siema

udało się 50 post :jump: hyh teraz byle do 100
i zrobiło się jeszcze ciekawiej miałem coś już na ten rok zaplanowane ale dzięki jednej milej osobie się pozmieniało:D
będzie więcej urozmaicenia w ogródku
dzięki wielkie :thank you:


w szafce rosnie teraz
black jack . widowrella ,lemon skunk ,cheese x spice ,super silver haze x mass super skunk, ak47xhindu kush i lowryder f4
sshxmss w fazie kielka nie dlugo trafia juz do doniczki
parę lr pękających
będzie ciekawie gdzie ja to pomieszczę :whistling:
od początku 12/12

pozdrawiam
:wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
:wtf:
Lece do PL . bede w miescie swietej wierzy , zwiedzal swiete karczmy tamtych terenow .
27510100_1299.jpg


:party::friends::smoke out:

pozdro
:shark: hehehhe
 

pion

Member
Witam. Oto mój pierwszy indoor. Obudowa bigtower. Roślinki młode, 5,6? dzień więc w zasadzie nie ma co pokazywać, ale to również świeżo zbity growbox, którym muszę się pochwalić(inspiracje - icmagowy PC Growers Club :D). Są to dwa DRxWR AF. Lampa 100W hps w tunelu wentylacyjnym(taki cooltube własnej roboty) +2wentylatory wyciągające z filtrami węglowymi(handmade). Mam, czego można było się spodziewać, problemy z temperaturą ale do przyjęcia - 31*C przy nagrzanej lampie. W głowie jeszcze pare patentów by ją zbić więc na bieżąco będę robił upgrade'y kompa :) Trochę się na początku wyciągnęły ponieważ poczta się ociągała z dostawą mylaru ale już jest git. Pozdrawiam
2156.jpg

488.jpg

3115.jpg

1200.jpg
 

cardiel

Member
siema siema przyjaciele :)

za kazdym razem kiedy wchodze do tego watku, az ryjek sie cieszy, ze wszystkim tak pieknie rosnie ;) Pare dni temu dostalem od jednego uzytkownika pare sampelkow, coby wiedzial co o nich mysle heh, za co serdecznie dziekuje :tiphat: Wlasnie znalazlem chwilke na skromy raporcik, zeby opisac swoje odczucia

Sampelek to Lemon Skunk

picture.php


Wyglad mocne 7/10 Gruby, soczysty topic, bardzo mocno zbity, ciezko ugina sie miedzy palcami. Bardzo male kwiatki, ale za to gesto rozmieszczone. Miedzy nimi malutkie listki. Top pokryty malutkimi trichomkami, jednak za to jest ich bardzo wiele. Nieliczne pomaranczowe wloski. Niekruszy sie, tylko trzeba porozrywac na mniejsze kawalki, co powoduje SYMPATYCZNE klejenie sie palcow heh. Generalnie prezentuje sie bardzo zachecajaco :D

Zapach i smak 10/10 To jest co najbardziej lubie w tym samplu :D Mocny intensywny, cytrynowy zapach. Po rozerwaniu topika, przyjemny aromat wypelnia caly pokoj. Bardzo zlozony zapach. Czuc troche jakby byl tam jakis haze, ktorego da sie wyczuc w tle. Smak jest jeszcze przyjemniejszy a napewno dziwniejszy :D przy wdechu czuc limonke, cytryne, a po wydechu ostry, troszke pieprzowy aromat. Kurde. Naprawde mega. Jedno ze smaczniejszych ziolek jakie mialem okazje palic.

picture.php


Moc 8/10 Nie jest to jakis straszny upierdalator. Przyjemne ziolko, ktorym mozna zaciagnac sie pare razy cieszac sie jego aromatem, bez obawy, ze przesadzimy z tym paleniem.

picture.php


HIGH 10/10 hehe :D Bardzo symatyczny high, ktory najbardziej mi odpowiada. Baardzo sativowy, ale bez przesady jakies 80/20 sat/indica. Daje duzo energi pobudza do dzialania.. raczej nie nadaje sie do ogladania filmu, czy czytania ksiazki. Mi naprzyklad bardzo szybko zlecialo zrobienie projektu do pracy, za ktory zostalem cieplo pochwalony heh. High wchodzi bardzo szybko, zaraz po wypuszczeniu dymu, czuc jak sie rozchodzi od tylu glowy, w dol po ciele. Przyjemne mrowinie dloni i plecow. Co bardzo wazne, nie mam pozniej problemow z zasnieciem. High schodzi i czuje sie bardzo przyjemnie zrelaksowany, bez zadnej zamulki.

picture.php


tutaj z prawej. Z lewej jest bubble gummer, sativa pheno, ktory jest nastpeny w kolejce do opisania.

reasumujac 9/10. Najslabsza strona sampelka jest wyglad, ktory jest jakis taki nijaki heh... ale przeciez w tym wszystkim nie chodzi o wyglad, tylko o wrazenia, a te sa tutaj przednie :D zarowno smak, zapach jak i dzialanie.

Co bardzo ciekawe, high jest sativovwy a wyglad topa indicowy, co uwazam za duzy sukces breedera ( niestety nie wiem od kogo pochodza sionbka) Wysokeij jakosci high, co ma do siebie sativka, ale grube i zbite topy pochodza od indicy... ja osobiscie moge polecic to palonko.

pozdrawiam serdecznie and stay tuned :dance013:
 

thc007

Active member
siema
@ cardiel fajny ten lemon skunk :D po swietach bede szykowac 15 klonow a na wakacje tez sobie popale :D
Lemon Skunk
picture.php


i pierwsza polowa boxa zapelniona 15 Amnesji :D
mama i jej dzieci :D
picture.php

picture.php

pozdro :smoweed:
 

frether

Member
Veteran
Siema
Widzę że pięknie wszystkim rośnie hyhy
Z tymi bliźniakami to niezły fart dwa w jednym hyhy ale jak by nie kolorować to życie tego słabszego brata jest gorsze u mię w 4 przypadkach (razem jest 8 sadzonek) wyszły bez wykształconych tych dwóch poszarpanych listków po za tym o wiele wolniej rosną po jakimś czasie wykształcają pierwsze listki o piłowanym brzegu ale ciekawie to nie wygląda jak znajdę foty to wrzucę
Nowe życie.... :D

coś takiego WOJNA!! :pirate:

tutaj tak dla porównania dwa w jednym
picture.php


picture.php

tutaj ten mniejszy potworek :D
picture.php

:wave: thx :)
picture.php

bliźniaki
picture.php


picture.php

Pozdrawiam serdecznie :gday:
 
Siema. WhiteRussiany i Mastery ciag dalszy. Dzisiaj mija 65dzien. Na moje oko juz gotowe oprocz jednego ruska ktory widocznie sie ociaga lecz na moja korzysc ;)) hehe na zdj zobaczycie ocb. Niby gotowe ale na moje niewprawione oko trichomy powiedzialbym ze bardziej przezroczyste niz mleczne, wiec czekam cierpliwie az zaczna sie robic brazowe jednak nie dluzej niz 10dni. Sampelki pobrane master kozak staff porownalbym do dobrego osiedlowego skuna cud miod malina. Sa juz po oberwaniu wiekszosci lisci. Od tyg na samej wodzie.




Nastepny up fotek przed harvestem. Do tego czasu PEACE pozdro dla prawdziwych.
 
B

BajCus

Murzyn wielkanocny model 2010 :monkeyeat


picture.php



Murzyn od spodu


picture.php


i murzyn na czarnym lądzie

picture.php



Pan jedzie na wakacje :greenstars:
Po wakacjach ocenię czy murzyn się dobrze sprawował. Jako iż niedobory już widać murzyn napełniony jest papu

Pozdro
 
Top