What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

lipasss

Active member
Clauf rozwaliła mnie ta fota . nie dość ze na wacikach to jeszcze pod lampką biurkową ?!

picture.php

picture.php


Zabawy z sts:
picture.php

picture.php

picture.php
 

thc007

Active member
siema
Na dzień dzisiejszy u mnie w ogródku rośnie :
Amnesja
picture.php

Lemon skunk
picture.php

2 Afghani Hindu kush i klony
picture.php


pozdro :smoweed:
 

tredowaty

Member
Hej zima nie odpuszcza ... nudno strasznie :p
w miarę możliwości trzeba coś kombinować :tiphat:

whitemaster z parapetu


peace i czekamy na jakieś ocieplenie
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
a wiec tak co by nie mowic zostaly 4 damy jedna w malym boxie pod innym swiatlem...wszystkie cos dziwnie sie zachowuja choc w koncu zaczynaja ladny zapach z siebie wydobywac :)
wczesniej lepiej dajacy rade obf3 teraz jakos slabiej wyglada ma mniejsze topki, moze to moja wina
bangi haze x erly girla za to ladne topki jak na ten status wysypalo je kryszalkami pieknie i ten zapaszek :D
nie spamujac pokolorujmy :)
BH x EG
oprysk woda mineralna gazowana przed nastapieniem dnia :p


bangi w malej szafce z zimnym swiatlem...srednio to wyglada

cos im jest ale co...problemy z ph?? mnie sie tak wydaje i musze chyba je do swierzej ziemi przesadzic mimo flusza

takie slodkosci


tak na deserek :p bangi z ktorych jestem dumny

pozdrOO
 

wdr

Active member
Veteran
Kilka fotek z boxa mojego znajomego, jest to testowy grow feminizowanych nasion od jednego z użytkowników polskiej sekcji. Wielkie pozdr, jak widać pestki się udały, zero ślad herm. :wave: Wszystkie kwitną od mniej więcej 2tyg. wyjątkiem jest (MMxgg) X (BHxPT) która zaczeła kwitnąć jeszcze na 18/6 i kwitnie ok.3 tyg.

Mam lipny aparat, w rzeczywistośći wyglądają lepiej.

Bangi Haze x Blueberry

picture.php


(Manitoba medicine x Guerilla Gold) X (Bangi Haze x Purpurea Ticinensis)

picture.php


picture.php


Blueberry

picture.php


picture.php


picture.php


Bangi Haze x Purpurea Ticinensis F2

picture.php
 
B

BajCus

Tak jak pisał kov wielu z nas zapieszcza nasze planty na śmierć. Miłość ok ale nie szalona. Na szczęście przy moich plantach wystąpiło to pod koniec i uda im się bez większych problemów zakończyć swój żywot. Na fotkach WR który będzie 1-st. Daje jeszcze ze 2-3 dni. Lupe mam 30x, trochę małe powiększenie ale coś tam widać. Na harvrest będą już normalne fotki. pozdro

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top