What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci 2024 :D

cheapwine

Well-known member
Veteran
ulala ale pokolorowales ;-) az sie zaslinilem... pieknie Ci to wyszlo! bardzo fajne kolory! no 9 i 10 zdecydowanie odstaja od tlumu ale 2 tez fajnie wyglada ;-) lubie takie struktury! pare takich fajnych roslin w jednej paczce to nie moze byc wina przypadku 😂 swietnie geny, rob F2 i ja potestuje 🤘
 

Rystal

Active member
cheapwine absolutnie się z tobą zgodzę że 2 najładniejsze wyszło po prostu cudeńko no ale wczoraj obciąłem klonika nożyczkami bo niestety nie było zapachu nic ale no 9 rekompensuje mi tą stratę bo też pięknie wygląda i dużo lepiej się prezentuje w suchej formie.
Ogólnie numer 2 ,3 ,9 podobne do siebie z wyglądu ale 2 i 3 bez zapachu prawie.
8 i 7 też podobne do siebie ale inne od pozostałych no i średni zapach taki.
1 i 10 mamy kolorki i super i super zapach i smak wymiata, 9 też wymiata.
takie palenie powiedział bym dla pań bo takie tropikalno kwiatowe słodko cukierkowe hehehe
ja tam siÄ™ nie znam na zapachach ale cherry tam ni hu hu nie czuje ten tego
jak będą pestki to napewno posypie

#9 :giggle:

20240130_222641.jpg


:giggle:
 

Rystal

Active member
Panie cheapwine tez pięknie u pana tam i ciekawe jak pośmierdują te panienki
ten do si dos chyba nabardziej spasiony na moje oko :)
też bardzo podoba mi sie ta gorilla fast od gandziora fajny tłuscioch mu sie trafil

widzę że mamy czas zbiorów hehe ja tez świeżo po trimowaniu i już lece na wegu 4 doniczki.
Jedną z TCP #9 +2x TCP #10 i testowo jedna panienka z gratisów z relentless genetics co mi sie ostała 933 x R06 (gelato33 x relentless Og) nie wiem co z niej bedzie
miałem jeszcze 2 roślinki z bankowych gratisów teraz w tym namiocie
Pisthash z T H Seeds i
Pink Gasoline z Perfect Tree
no ale niestety szału nie było ten Pisthash to w ogóle padaka straszna w smaku :D
to drugie jeszcze ujdzie ale tez takie se

Pisthash z T H Seeds
20240116_210150.jpg


Pink Gasoline z Perfect Tree
20240116_210203.jpg



plus TCP #8 szkoda ze słabo pachnie ale zato mega żywiczne i koniec konców tez tego klona wywale
pale własnie lolka z tego no i uciułany jestem konkretnie ale nie ma tego czegos jak bierzesz bucha ze uderzają cie terpeny fajne

20240116_213112.jpg



20231108_235106.jpg



Pozdrowionka wszystkim
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Weekend update

Ostatnio mało czasu mam na doglądanie ich ale źle nie jest i zapowiada się urodzaj :)

Mały box klony Kali Dog (RQS) + 2 rosliny z pustki.
Odpalone flo od kilku dni zobacze co z tego wyjdzie.

IMG_0215.JPG


Duży box spora dżungla się zrobiła

IMG_0221.JPG


IMG_0223.JPG


IMG_0216.JPG


IMG_0218.JPG


IMG_0220.JPG
 

Rystal

Active member
Kurde panowie ale fajnie lecicie :tiphat:
cheapwine jak tam suszonko, co tam z tego tam wyszło ciekawego

u mnie coś nowego wykiełkowało, szkoda tylko ze femki no ale szukam świeżości nowej i żeby zakładało dźwignie i dusiło w oktagonie hehehe albo żeby odrazu nokaut był

Powiem wam moi drodzy ze pestki godzinę przed zakupem były konsultowane nazwijmy to tak że z medium, było parę opcji w banku no i pani uprawiała czary i mi doradzała i ku mojemu zdziwieniu doradziła mi właśnie te pestki chociaż u mnie to było 3cie miejsce
Bardzo tej pani ufam i jestem pewny że będzie petarda

Blue Pave

20240218_164143.jpg

20240220_182203.jpg


No i z ciekawości wrzuciłem trochę klonów do mini boxa co w nim susze sobie zielsko
pierwszy takie mój projekt w sumie i zobaczę jak pestki się formują

20240220_195325.jpg


Pozdro i kolorujcie
 

budstealth

Active member
Cieszę się, że wszystko układa się u Ciebie bardzo dobrze:love:.Mam nadzieję, że Wy również przygotowujecie się do zbliżającego się sezonu outdoorowego.

Bawiłem się trochę w mikrogrowkę z New Stealth Autoflower. Rosną w małych doniczkach o pojemności 0,7 l, są 4 samice gotowe do zapylenia.
IMG_0145.JPG

Ta genetyka jest częścią rodziny Freakshow, z liśćmi podobnymi do piołunu, ambrozji.
IMG_0135.JPG


Jestem pomiędzy 3 a 4 tygodniem.
IMG_0136.JPG



IMG_0137.JPG


IMG_0138.JPG


IMG_0139.JPG


ZostanÄ… zapylone przez tego niecierpliwego ogiera:ROFLMAO:.



















IMG_0144.JPG
 

fenikss

New member
Weekend Update

Mały box z klonami Kali Dog leca na flo

View attachment 18968350

Duży box

Skunk XL bedzie z niego grubo

View attachment 18968352

White Widow

View attachment 18968353


Milky Way F1

View attachment 18968354

Power Flower

View attachment 18968355

Druga WW pierwszy raz profil terponowy trafil siÄ™ koper/czosnek

View attachment 18968356

Razem

View attachment 18968357

View attachment 18968358
Hej gandzior pięknie to wygląda czy można zapytać pod jakimi lapkami lecisz w tym boksie z klonami i i dużym boksie ?
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Hej gandzior pięknie to wygląda czy można zapytać pod jakimi lapkami lecisz w tym boksie z klonami i i dużym boksie ?
Hej
W jednym i drugim boxie siedzÄ… lampki LED o mocy 50w tanie panele na samsungach lm281b z chin :)
 

Rystal

Active member
gandzior420 zajebiście tłusto się robi widać

budstealth super rośliny masz przyjacielu, czy one są regularne ? dawaj więcej zdjęć co tam ci rośnie bo mnie bardzo ciekawi to dziwadło.

u mnie pyłek sie sypie w małym boxie
ciekawe czy doleci coś do boxa obok gdzie rosną roślinki na palenie
Trop Cherry Pie Male

20240310_193042.jpg
 
Top