What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

A

ares420

3 x Snow White wykiełkowane 1 lipca

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie i panie kto sadził w tym roku ARNE? Jak tam one u was wyglądają? Moje się tylko określiły i stoją w miejscu. Chba trafilem w chuj późne pheno.
 

snes

Member
arne bylo u mnie ze 3-4 tyg pozniejsze niz early durban, najsmaczniejszy stuff jaki jaralem ale medyczny fotelowiec
 

tomato

Member
Veteran
:woohoo: everybody :D

jakies choinki

picture.php


cos ladnie zasuwa, (to po prawej stronie) wyglada jak LR x OASIS, ale nie przypomimam sobie zebym to sadzil w tym miejscu :chin:

picture.php


picture.php


pozdros :rasta:
 

Makaptur

New member
ta roślina jest z klona czy od seeda 12/12 i w jakim medium trzymasz tą ww ile litrów i ile ma wzrostu jak byś mógł powiedzieć coś więcej


ww rosnie mi od seeda, od końca kwietnia. zakwitła 1 lipca.
nie jest wysoka, ma ok. 90cm, trzymam ją w 20l donicy. mam nadzieje ze chociaz 20stke wyciągnie :pimp3:
 

orangefreak

Member
chciałem edytować posta i wyskoczyło mi takie coś:

Your submission could not be processed because a security token was missing.
If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.


o co chodzi?? Nie daja mi edytowac postów? :(

Zaległa fota: Obie to VooDoo, po lewej bez niedoborów, po prawej liście żółkną DO nerwów, czyli chyba to niejest azot. niewiem jak temu zaradzić.

 
@orangefreak, niestety mam identycznie, rosliny dostaly potrojna dawke biohumusa i po tygodniu bylo jeszcze gorzej... moze sa to jakies mikro/makro elementy... choc ja i tak daje im vitamine od hesi
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Pieknie Panowie tutaj pokazujecie

Silas:L jak zobaczylem te kregi to jakos mistycyzmem zawialo :>

A odemnie 1 serpien:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php




Pozdr i dojrzewajacego sierpnia ! :joint:
 

Silas

Member
Veteran
kpt.G: Jeśli trafisz na różowe pheno jak ja trafiłem to szykuj się na ciężkie jaranko :p Super G jak dla mnie to jedna z mniej smakowych indyjek...ale w działaniu obezwładnia. SDxOGK za to jest bardzo pysznym niszczycielem płuc... Naprawdę Arsenał godny uwagi...będziemy śledzić twoje postępy:)
White Russian x Afghani... smakowo bliski SDxOGK.. również miło wspominam.

Komu mogę K+... a ja narazie bezbarwnie ;) veg przetrwam i walne kolorek aż miło :D

Edit: Jednak nie bezbarwnie...
Podsuszony SDxO.G.K
picture.php
 
w poszukiwaniu dobrej dawczyni genetyki,
miejmy nadzieje ze te automaciki zdaza przed kukurydzą,bo maja duzo przed sobą, a szkoda by ich bylo.
82647458.jpg

57544432.jpg

60330329.jpg


znalazl sie swietny gen, szyszka jest szersza niz zacisnieta pięsc, jak na auto super, dwie panie nawet takie znalazlem w stadku
10737105.jpg

91034762.jpg

62597261.jpg

36940253.jpg

89760016.jpg


nie mam pomyslu jak je przyspieszyc zeby szybciej zakonczyly zywot. nawoz mineralny i stymulator kwitnienia ?
 

Latest posts

Latest posts

Top