What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Katastrofa panowie... Nie będzie Lhotse Ultra...

picture.php


picture.php


picture.php


Konopie naprawde nie potrafią pływać... Nie próbujcie ich nigdy nauczyć...
 
G

Guest1012

Poniżej szczęśliwa rodzinka z Hiszpani. :D Jak widać nic im w Polsce nie brakuje, ale płci nadal nie pokazały.
picture.php


picture.php


picture.php



EG x LR2 w końcu jakaś damka z tego crossa. Ładnie już kwitnie. Miejscówka łąkowa, dołek wyłożony folią i dolomit jak narazie bez problemów. Jak mocna jest EG ? Palił ją ktoś ? Trzeba będzie pomyśleć o zapłodnieniu jakiejś gałązki. Nie mam jeszcze jednak tatusia. Chciałbym wybrać jednego, który zapłodni wszystkie inne matki. Zostanie nim prawdopodobnie canadian tylko nie wiem czy trafi mi się jakiś pan.
picture.php


picture.php
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Szamanki :headbange Niwielkie bo na samym końcu wysadzane ale jakie piękne... Widać wyraźnie dominację Selasie Sativki nad Shamanem :D

picture.php


I jeszcze samiec Jamyl Sayyida :D

picture.php


:wave:
 
G

Guest1012

WD x HK
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Wiem mała jest, ale to moje zaniedbanie. Trening mi się udał. Wyszły trzy wielkie szychy. Fajnie się prezentowała. Szkoda, że nie udało mi się uchwycić tego jakoś na foto. Mam problem z ostrością. Przyjemnie się obiera takie topki. Twarde, zbite i żywicze. Moc też niczego sobie. Ogólnie zadowolony. Za rok wezmę więcej takich krzyżówek.
 

Silas

Member
Veteran
Witam Panstwo Polskie Konopne... wczoraj przypadkowo doszło do testów na żywych organizmach...testowaliśmy coś co jest sprzedawane jako "nawóz do roślin"....
Super E
superE.JPG

http://azylon.blox.pl/2009/01/Super-E.html
Typowo Ecstazy komedia w głowie...dopalacz...39pln za 2 kapsułki a'la kreatynka.... jeden czopek robi taką srajdę w bani że minęło chyba 12 godzin od przyjęcia...a ja nadal czuję oczy jak sowa...
kilka wrażeń...
-wysoka potliwość - woda czołem cieknie...a ziomek odlać się nie umiał...
-szczękościsk
-wielkie oczy jak po guzikach
-lekkie kolory w oczach
-masakryczne rozbudzenie przy jednoczesnym ziewaniu niczym miało by się zaraz usnąć...
-bardzo delikatna praca serca...dla mnie to niczym umieralność ;D wolę silny puls po ganji....
-i najgorsza chemia...jak się wkręciło mocno...zasychało w gardle i na krtani siedziały gluciaki które powodowały "cofki"... z ust wali czymś dziwnym...miałem wrażenie jak bym oddychał albo wydychał coś ala gaz do zapalniczek...nawet dziewczyna mi powiedziała że czuć mi z ust coś innego niż tylk piwo czy ganja...CO ZA CHEMIA!!!

Masakra jednym słowem...coś legalnie sprzedawanego w smartshopie tak robi banie...kurwa tragedia...moim zdaniem...tak jak w tv nagłaśniają...to może być problem dla narodu...Coś mocniejszego niż przeciętna pixa można nabyć w lajtowym sklepiku...Brak słów moim zdaniem...w zyciu bym się nie spodziewał takiej makabrycznie mocnej i długiej pizdy w głowie
 
P

passionman

picture.php


@silas podpisuje sie obiema rekami, ze chemia to straszne gowno. wczoraj zjedlismy z dziewczyna cos co mialo byc kwasem. ogolnie rzecz biorac kostki cukru nasaczone czyms lekko brazowym. wrazenia tragiczne. cos miedzy pigula i grzybami, nudnosci, nieostre widzenie. moja dziewczyna widziala wzorki nawszystkim ja nie widzialem nic ale zrylo mi strasznie glowe. jedyna ciekawa rzecz bylo to, jak lezelismy w nocy i w pewnym momencie patrzylismy sobie w oczy milczac przez dluzszy czas poczulem, ze zaczynamy sie zlewac w calosc i wszystko do okola zaczelo sie "napinac" (cokolwiek to znaczy) i w momencie kuliminiacyjnym przygaslo swiatlo zobaczylismy to rownoczesnie - to sie stalo naprawde. dziwne rzeczy sie dzialy wczoraj. ogolnie to cos tam spalem ale jestem jeszcze tym spizgany i mam mocne postanowienie, ze nie wezme drugi raz takiego shitu. z opisu znalezionym na hyperrealu wynika ze to bylo jakies 2-c costam. wiec jak ktos bedzie wam probowal wcisnac kostki cukru z brazowa plamka jako lsd to wyslijcie go do wszystkich diablow. uff, ale sie rozpisalem

na zdjeciu mutant z op ktoremu wyrosly na poczatku 3 liscienie, pozniej 3 liscie, pozniej rosl jakis czas normalnie a teraz jest wielka kula pelna dosyc rzadkich kwiatkow i ma tylko pojedyncze liscie. pachnie baardzo pomaranczowo i zapowiada sie na bardzo przyjemne ziolko :)
 

wdr

Active member
Veteran
witam :rasta:

Wszystko idzie zgodnie z planem. Rośliny rosną dobrze, częśc zaczyna ostro kwitnąć (głównie leby).

picture.php


picture.php




pozdro!

wdr :joint:
 

Silas

Member
Veteran
49D 12/12
Pierwsze sztuki...większość niedojrzałych zebrałem z małych topków przy ziemi...Za gęsto było...i zawsze w trakcie flow na bieżąco te topki konsumuję...choć i tak jednego topka małego z nasionami dopadł mi grzyb!! Identycznie miałem z zapylonymi szczytami na mamie G13xWW...
picture.php


Candy...Cindy ;D
picture.php


picture.php


picture.php


SourDieselxO.G.Kush
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Mamcia ;D
picture.php

Tych nasion będzie zaledwie kilka...tak więc ence pence któż je dostanie w ramach uznania i w podzięce ;D
 

Soja

Member
hey

Azzzz niedługo coś tam napisze niech trochę se poleży i się obada temat

Lemon skunt bez problemów rośnie dostała druga porcje nawozu i pierwsza miodu



Bubble gummer po pierwsze porcji nawozu tez bez problemów






pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top