What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Jeleń

New member
White Dwarf x Hindu Kush ostały się 2 sztuki ale na dniach są cięte, jeśli widać jeszcze jakieś białe włoski to da rade je zapylić?

picture.php


picture.php


picture.php


a tutaj Blueberry x Diesel Ryder

picture.php


3 panienki BangiHazeXEroc/DP

picture.php


i po HST
picture.php



Pure AK
picture.php



jest tam jeszcze parę panienek i parę si nie określiło

zostawiłem sobie 3 samce

marocXwczesne juz makumbe z niego robilem :D
picture.php


easy sativaXwczesne
picture.php


i ponad 2m Shaman
picture.php


EDIT
darek648 własnie lipa tez bym chciał mialem 3 rosliny i 3 panienki wyszły
 
D

darek648

elo jeleń masz może samca BangiHazeXEroc/DP bo szukam ciekawego pyłku a nie mogę wysłać do ciebie PM
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Witam wszystkich pieknie kolorujacych w naszym narodowym threadzie :woohoo:

No to jedziemy dalej z tym outdoorowym inem, sklad panienek uszczuplil sie o dwie niedorozwiniete... Jedna w 40 dniu kwitnienia wszystkie wloski miala juz przekwitniete i nie wygladalo zeby miala ochote dalej przybierac na masie ( cholerna anorektyczka... ) Druga miala na poczatku kwitnienia zajebistego foxtaila jako glowna strukture kwiatow ale tak samo kolo 40go dnia wloski zbrazowialy i wogole nie byla pokryta trichomami, bez zapachu..., troche kujowo bo klony z niej byly no ale mowie sie trudno i liczy na cud.

50 day of flo :joint:

picture.php


picture.php


picture.php



Numer jeden niedorozwoj:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Wiecej niedlugo jak tylko foty przyjda z holandii, pozdr :joint:
 
P

passionman

http://wyborcza.pl/0,100519.html

wiem, ze offtop ale wiem tez, ze czesc ludzi zaglada tylko do tego tematu dlatego pisze tutaj. NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM CZY NIE KLIKASZ I DOPISUJESZ SIE w koncu cos ruszylo w naszym pieknym kraju i trzeba poprzec ta inicjatywe. jezeli Wybiórcza firmuje akcje zmiany przepisow to znaczy, ze jest faktyczna szansa na zmiane
 

ssynekk

Well-known member
Veteran


chlopaki ladnie jedziecie ja tak pogladowo fotke daje...2 x mix od Chemika...bardzo ladnie chociaz widac spore braki kilka hermow wyrwane...poza tym jakos idzie dziewczyna podoba sie pogoda i zebraly sie powolutku do kwitnienia
pozdrawiam!!
 

esbe

hybridsfromhell
Mentor
Veteran
my my, this thread and you polish fuckers rules!

this is one of the most beautiful veg pix i ever saw jelen! wow, as good as anal sex!
picture.php
 

makowiec

Member
Witam polakow! Cale polskie lasy obrosniete krzakami =DDD.
Wyglada to pieknie.
Widzieliscie kiedys gdziekolwiek ten strain w akcji? Szukam info.
Sag NL#9 nl#1 x ww x durban
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
G

guestabc

no bracia powalające planty!!!!!

aż wstyd pokazywać swojego spota (taki jakiś marnawy przy was)
az dużo cienia mam na tej łączce

ale i tak jest nieźle



i maluchy



za to w szklarence już aparat tego nie obejmuje ale jak zrobie foto to wrzucę
K+ dla wszystkich
 
S

shot-retep

Jesteście mistrzami:respect:
Spot z automatami ogólnie ma sie bardzo dobrze. Pod nóż poszły ostatnie cztery dolne gałezie GWS ktore zostawilem zeby na spokojnie dopuchły. GWS jest najlepszym automatem z jakim mialem doczynienia. Plon konkretny, napewno z 30g suchego kwiatu. Co do mocy...nie spodziewalem sie tego po af'ie, poprostu BOMBA!! Jak sie jest w ruchu to czuć sative, nieustajace przeróżne pomysly i gadka na calego. Pozwala także na odprężenie sie na fotelu. Przyzwyczajenie do tego stafu nastapilo u mnie po tyg. Zapach kwiatu bardzo owocowy, kazdy kto to wacha robi momentalnie usmiech od ucha do ucha.:) Dzieki Masakrator za konkretne geny:D
Janki produkuja krótkie nabite topy które sa twarde jak skała. Wczesniejsze pheno bedzie do sciecia za tydzien, pozniejsze o tydzien pozniej.
Najmłodsza pociecha to tez gws, z miecha jej zostalo. Wyglada to tak:


Na kolejnym spocie rosną 3 damy Grapefruit x Nevilles Haze oraz auto GWS i af mix. Mam nadzieje ze bedzie mało jaj albo wcale w tych hermach.


Nieopodal rosna dwie Guerrilla's Gusto sciete przez jelenie. Ta po lewej pokazala preflowery zenskie. Mam nadzieje ze druga okaze sie facetem to na nastepny rok bedzie troszku pestek.


:joint: big upyyyy K+ komu moge jak przez przypadek nie zrobia sie dissem.

ps. rowniez dostalem kilka dissów o tresci "K+ zajebisty krzaczek", wiec juz nei czaje tego hehe
 

Bfc

Member
Zielona Polska bardzo zielona, piekne krzaki in i out prezentujecie :woohoo:
U mnie powoli in sobie leci jakos :] out tez w sumie powoli, lecz fot brak.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

...dobroci :]
picture.php

picture.php

Pozdro
 

Silas

Member
Veteran
Nie ma co...dajemy tu czadu!
Temperatury dają w kość aczkolwiek cindy 99 bardzo ładnie sobie z nimi radzi.
SDxOGK zwijają lekko liście...ale jest dobrze.
Znalazłem jeszcze nieco ripenu:) 39 dniu 12/12 podlałem 2 pałki SDxOGK i jedną doniczkę C99 :) Zobaczymy czy popuchną lepiej :D

Na czele jeden z 3-4 zapylonych szczytów - największy
picture.php


picture.php


Zerknijmy z bliska...
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


"Baźka Team" SDxOGK SoG
Cóż wam mogę powiedzieć na temat Sour Diesel x O.G. Kush... Jak każdy weed od pewnego swego kolegi dobrego ...MOCARZ! Zioło bardzo aromatyczne i walorami przypomina mi White Russian x Afghani by HC. Uwala równie mocno jak WRxA którego testowali co niektórzy.
Szczyty zbite...plon daje raczej dobry+ sądząc po obecnym stanie :) 2 z 5 baź już zniknęły...zgadnijcie dlaczego ;):abduct::joint::joint::yeahthats

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

LocoMaroco

Member
Witam po dłuższej przerwie :)
Niestety z braku czasu trochę zapuściłem panienki ale dają radę.
Jebana sarna obgryzła mi 2 piękne 2m krzaki-zagryzłbym kurwę jakbym ja złapał :beat-dead
Na tym plejsie zostały:
-Shaman:



-HH:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
:yeahthats dobry start :>

No to jedziemy ze zdjatkami prosto z pola, co tu duzo mowic, chyba nie trzeba :joint:

picture.php


Male kloniki sadzone 4 july

picture.php


picture.php


Nagieta:

picture.php


Monster Magnet:

picture.php



picture.php



picture.php



picture.php


picture.php



A niektore juz w takim stadium:

picture.php


picture.php



Nechste foto soon

Pozdro bracia :joint:

GaJah: Mnie tez denerwuje ze czasami ludziom nie mozna dobrej karmy dodac, no coz, bedzie okazja, dzieki przyjacielu :>
 
Top