What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Bylem dzisiaj po pracy na spocie z woda , nie jest zle , ale to co rosnie to tez nic wielkiego ,

perfidne Korwiczki , zezarly i nasrlay jeszcze na wycieraczke !!! ( po prawej stronie foty )
picture.php


w zeszlym roku tez mi podjadaly , ale nie zjadaly zalych krzakow , apetyt rosnie w miare jedzenie ...
picture.php


picture.php


nie znaja litosci ...hehe
picture.php


pozdro
 

el023

Member
moje panny nlx jakby troche niedokarmione .. na dwóch czy trzech sztukach widoczne też mutacje. z przyczyn technicznych pokazuje tylko liście, hehe..
42142985.jpg

od teraz sama woda (ew. z miodem) bo harvest juz niebawem. ogólnie jechały dużo na czystej wodzie, ostatnio troche wspomagane pk. wypadaloby dac im troszke wiecej czasu, ale i tak bedzie z tego bialy smierdziel..
w planach na przyszlosc sklonowany armageddon, moze jeszcze cos dla urozmaicenia i inne niespodzianki jak jah pozwoli, hehe... ale wczesniej ahoj przygodo! trzeba skorzystac z uroków lata i ruszyć gdzies dupe.

pozdrawiam.
 

DrSmoke

Member
Veteran
Ostatni czerwcowy przegląd roślin z wczoraj rano.
Po południu pogoda nieźle dała czadu. Ostre słońce i zero tlenu.
Trzeba było inhalować się na swój sposób. :D

Ogólnie rzecz biorąc strasznie się wkurzyłem na tegorocznego OUTa bo wczoraj do listy skreślonych plantów doszły kolejne..
Moja wina bo nie zadbałem o zabezpieczenie miejscówek przed dziką zwierzyną.
Bywa.. :badday:

Ale na pocieszenie pokażę to co zostało i jakoś wygląda. :p

Lowrider 'Bonsai' Classic
picture.php


picture.php


I obok już normalny:
picture.php


picture.php


Obydwa dostają roztwór wody z nawozami z serii Flora Series. Pod koniec poleci pewnie Ripen.

Cztery Early Special były już dwukrotnie FIMowane i nabrały trochę krzakowego pokroju.
Niepokoi mnie jedynie ich kolor. Taka jasna zieleń może być powodem jakiegoś niedoboru? Dostały Biohumusa to może się poprawi..
Oto one:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Malutki KOM x NL trochę go okoliczne rośliny przytłumiły, ale już się tym zająłem.

picture.php


No i moja największa chluba i chwała. Jedyne co rośnie bezproblemowo, zdrowo i nic jeszcze [odpukać!] ich nie wpierdzieliło. Koniecznie muszę
zorganizować dla nich jakąś pseudo zagrodę.
Bangi Haze/ERocket/DanishPassion x PurT bo o nich mowa bardzo przypadły mi do gustu. Żadna się jeszcze nie określiła, ale ewidentnie środkowa ma większy zapał niż pozostałe dwie stronnicze.

picture.php


picture.php


Jedna z nich od początku ma bardzo ładną fioletową łodygę. Mam nadzieję, że odziedziczyła geny po Purpurea Ticinensis i jeszcze pokaże nam coś ładnego. ;)

picture.php


To by było na tyle. Pogoda od wczoraj daje nieźle w kość. Ciekawe ile się taka utrzyma.
:wave:
 
T

thcfanatic

wczorajsze odwiedziny spota zdjecia troche kijowe ale spieszylem sie by mnie miejscowe robactwo nie wpier..ilo:D

najwiecej wigoru ma early skunkx early dok od hc
picture.php


picture.php


z punktu widzenia tubylcow:D

picture.php


i tajemnicza sativka :) bardzo ladnie wyglada

picture.php


bylem tez na pozostalych 2 miejscowach ale jak narazie nie ma co pokazywac

peace:joint:
 
P

passionman

pomieszały mi sie przy wysadzaniu ale to jest chyba purple peace. zdjecie sprzed miesiaca :)

picture.php
 
O

OrganicShowmen

Wczorajsza wycieczka na spoty i znowu pozytywne zaskoczenie :yoinks::yes:
Pogoda dopisuje. Jest cieplo i bardzo parno. Rosliny swietnie przyjmuja nawozy . Granulki powoli i stopniowo dostarczaja im subst. NPK 12,6,6. Widac po lisciach ze niczego im nie brakuje. Plamy przebarwienia i zolknace koncowki zniknely od ostatniej wizyty. @Bronek, drugi rzad zdjec przedstawia spocik ktory razem przekopalismy [ ten najwiekszy ] :D Super tam rosnie i w sumie okazalo sie to swietnym miejscem. Slonca tam duzo i ziemia jest bardzo dobra i wilgotna. Najlepiej tam rosna Bangi Haze, EROCDP oraz EarlyDogg x ES od HC :yes:









Od gory zdjecia z dachu. Tutaj tez bardzo ladnie i gesto. Tylko 3 konkretne dziewczyny w tym roku, ale za to maja sporo miejsca zeby sie rozrosnac.

Pozdro 4all ;)
:D organic
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
A u mnie około 60dni kwiatowania, miesiąc od ostatniego update'u, no i powolutku trzeba będzie się przygotować do zbiorów niektórych roślinek. W sumie nieźle się udało z pogodą przez dłuższy czas (sorry outdoorowcy), bo było zimno i hps 400w w mojej małej szafce nie za bardzo podnosił temperaturę. Teraz już jest gorzej i niektóre rośliny pokazują oznaki stresu. Teraz to już szybko pójdzie i można będzie zamknąć szafę i na wakacje jechać.

Tutaj c99 x romulan, tuż tuż przed zbiorami, zaraz po open'erze pójdzie pod nóż:



bluemoonshine x chemdogDD nr. 1, powinienem go zbierać w drugiej kolejności, a on w ogóle nie wykazuje wyczerpywania się azotu w liściach, no i co zrobić żeby nie pachniał chlorofilem?



bluemoonshine x chemdogDD nr 2, dwie imponujące pałki, wygląda dostojnie, żywiczny na maxa:



i szczególik tego bluemoonshine'a:



Romulan x ssh st nr.1 , strasznie się wyciągnął, duużo łodygi a na górze taki busz, dam mu jeszcze z 2-3tygodnie:



Romulan x ssh st nr.2 świetnie wyglądający, choć widać pewne niedobory, nic już nie bedę kombinował bo pod koniec kwiatowania można tylko pogorszyć sprawę a nie polepszyć:




Fajnie oblepiony żywicą ten romulanik, fotka liści i szczytów od spodu:




No a z kolei worcester haze, moja największa i najładniejsza roślina, błyskawiczna degenerka, w pewnym momencie zaczął wywalać całą masę męskich kwiatów, klasyczny herm, od dwóch tyogodni co dwa dni wyciągam go i zajadle obrywam mu jajca gdzie się da, ale oczywiście się ostro zapylił i pewnie trochę zapylił sąsiednie rośliny. Dobrych pestek z tego nie będzie, i z ciężkim sercem zetnę go wkrótce a miał mega potencjał, tu parę świażych jaj:




I to by było na tyle. Niedługo już będą ostatnie fotki dojrzałych roślinek. Czas popodszczypywać troszkę te panie!

pozdr, kov


Edit: Azzzz, mówisz że te fotki małe? One po kliknięciu otwierają się do całkiem sporych rozmiarów, a nie masz ty przypadkiem zablokowanych wyskakujących okienek w swojej przeglądarce?
 
Last edited:

NiceGirl

Well-known member
Veteran
A u mnie 61 dzien FLO hehe jeden dzien dluzej od kova ;P Tak to sie prezentuje
Ciach Ciach WhiteRussian x Afghani ? :)


Ak 48 purple pheno ciach ciah tez :laughing:



HotMix #1 jakis dizel :joint: Do 10 tygodni i pod kose hehe





I jak wporzo ;) ? Lato bedzie upal(o)ne haha
 

Plantator

Well-known member
Veteran
Super wam rośnie , chwalmy kogo tam chcecie za pogodę , bo od kilku dni mamy afrykę prawie:] po drugie pozytywne wiadomości rosną jak nasze krzaki po deszczu , może w końcu dadzą nam ten piękny prezent na reszte życia , lub przynajmniej namiastkę jakiegoś normalnego prawa..... czemu karają nas za to że nie robimy nikomu krzywdy , nie szkodzimy otoczeniu , jesteśmy spokojni , pozytywni i wkręceni w ogrodnictwo jak mało kto:] powinni wspierać nowe pokolenia rolników i plantatorów ;/ a nie wyłapywać tych co lepszych i konkretniejszych. powinni jeszcze dopłacić do odpowiednich studiów że \ by Polska rosła w siłę i znowu stała się potentatem w produkcji konopi , bo to nie tylko się pali kurde , czasem też się je itd itp:] ale komu ja to mówię , przecież wiecie , ważne że takie info dociera do ludzi w autobusach i z gazetsmi w rękach , a to duża zmiana jak na Polskę , peace , no PiS polecam lektórę www.hyperreal.info np ten art : http://hyperreal.info/wojna_z_narkotykami_nie_moze_byc_wojna_z_ludzmi jest tam ktoś na czacie np??
 

Bedouin

Active member
Veteran
Foto z komórki fatalnej jakości no ale lepsze to niz nic :D Po lewej babka, po prawej meszczuch. Cross od weedsmokera :wave: Meski wyciety i szykuje sie mega makumba hehehe. Pozdrawiam

 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

amnesia haze
picture.php


picture.php


cheese - dzieki GJ
picture.php


picture.php


upaly sa ...
picture.php


picture.php


a tutaj SEND STORM by Divinorum , jedna jest fioletowa mutacjia z lisciami a 2 zielona ale tez dobrze odjechana - 2 szczyty hehe - dziekuje ,

picture.php


picture.php


pozdro
 

frether

Member
Veteran
witajcie trochę czasu już minęło na spotach wszystko pięknie rośnie jak wszystkim chyba widzę pełno pięknych krzaków to i ja też dorzucę swoje pogryzione 3gr hyhy


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

pozdro :wave: K++
 

volz0r

New member
Diesel Ryder 28 dzień @ FLO 12/12
lekko ją przenawoziłem w ostatnich daniach tak mi się wydaje

może podpowie mi ktoś ile jeszcze mu zostało ? :] jest to moje pierwsze maleństwo - dopiero poznaje tajniki ;]

p7031058.jpg


11928712.jpg


p7031055.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top