What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

tredowaty

Member
Siema wrzucił bym więcej ale zapomniałem ustavic rozdzielczości i słabiutkie powychodziły :mad:
odwiedziłem only one spot z braku laku i czasu może nadrobię to na tygodniu
Pekinie dajecie jesień togo roku będzie wyjątkowa dla wielu :]
EROC DPDC X B3
picture.php

POZDRO 4All :abduct:
 
O

OrganicShowmen

Outdoor '09

Outdoor '09

Siema wszystkim w ten piekny sloneczny dzien. Siema @bronek :wave: bardzo ladnie ida te Twoje krzaczki. Ja dzis tez wybieram sie na miejscowki, ale to tak popoludniową porą jak troche przestanie prazyc. Zakupilem specyfik o nazwie X na zwierzyne płową czyli sarny, dziki i króliki :D:yes: dzisiaj to przetestuje w formie oprysku okolicznych krzewów, oraz plantów MJ. Jak do tej pory dosc sporo menoli mam w tym roku. Na dachu z 5 krzakow 3 to niestety faceci a reszta to damki. Najgorzej ze Bangi Haze na ktora to roslinke najbardziej liczylem tez sobie ze mnie jaja robi ;) Ogolnie zdrowo i do przodu.



Tutaj juz widoczki ze spotów #3, #4, #5 oraz#6. Miejscowka #3 czyli pierwsze zdjecie to big Bud z Dutch Hemp Seeds. Rosnie pieknie na naslonecznionej polance. Troche zbledla bez mojej pomocy, ale juz zostala podsypana odpowiednim nawozem, ktory mam nadzieje da jej duzo mocy na nastepne dwa tygodnie mojej nieobecnosci :D Na drugim zdjeciu prezentują sie geny od HC i od ziomka z IC :respect: Early doggy x Early Skunki oraz Bangi Haze i Eroci x Erd purT. Tutaj bardzo ladnie bez zadnego uszczerbku na zdrowiu. Wysoko, soczyscie zielono i bardzo ladnie pachnie :D Dostaly nawozu NPK: 14|6|6 i do tego oblane wszystko preparatem przeciwko wrogom outdoorwcow. Sarny, kroliczki i dziki im nie straszne. Fotka 3 i 4 to juz prawdopodobnie geny Esbenowskie :chin:. Bardzo sloneczna miejscowka, niestety zdaje się być sarnią stołówką :badday: :noway: Tutaj tez poszla mocna dawka odstraszacza. Jedna zostala juz zFIMowana przez jednego z lesnych zwiadowcow. Mimo tego rosnie pieknie i dwa sczyty juz ostro pna sie do slonca. Jak poprzednio zdrowo i zielono dzieki kurzakowi i nawozowi do warzyw. Bardzo jestem z nich zadowolony. Oby tak dalej :yes:





Wyprawa na miejscowy bardzo przyjemna + pozytywne zaskoczenie + buch Super Hejza + browarek :friends: i bardzo ladnie to wszystko wyglada.

Pozdro do nastepnego up dejta.
Organic :joint:
 
S

shot-retep

Pięknie zazieleniacie bracia:headbange. Zapodam kilka fotek z mojego drugiego outa
Guerrilla's Gusto. Nie mam pojęcia co jednej dolega, już drugi plant GG tak ma.

Pierwsze kwiatki auto GreatWhiteShark

Spot z grejpfrutami, autoflo i szamanem.

Na pierwszej focie, pierwsze 4 roś od lewej to automaty, reszta GFxNH herm i jeden BBJ. Wszystko powedrowalo na spota na poczatku maja jako 2tyg siewki. Pierwsze do ściecia z tego spota beda 2xGWS af, 2xAF mix, 1xBBJ gdzies za miesiac.

:rasta: Big Up!
 
A

ares420

wyciągnięty passion#1 ok 0,5m
picture.php


W czarnych donicach auto Snow White femi, dwa większe w butelkach jack herrer a pozostałe marock. wszystko poszło już na spota do gleby
picture.php
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Witam was koledzy, pieknie kolorujecie, no to lecimy z Outem 2009, kilka roslinek jest zjebanych chyba genetycznie, wykazuja ten sam niedobor, liscie sa pomarszczona, znieksztalcone, rosna wolno, a rosna one kilka cm od roslin ktore niedoborow zadnych nie wykazuja...

Hera: Pewnie juz ci to ktos powiedzial po tym twoim 'reprymendujacym' poscie pod adresem kolegi GS - poradniki to nie wszystko, poradniki sluza do zaznajomienia sie z podstawowa wiedza. Hydro jest to dziedzina z ktora ciezko poleciec po przeczytaniu poradnika, bez klopotow. Trzeba doswiadczenia, jesli nie wlasnego nabytego w drodze eksperymentow to od "starszych w temacie kolegow" i mysle ze o to chodzilo GS'owi ( pozdr )


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Chora bidulka, zostawiam ja gdyz jak pamietam mialem juz podobny przypadek i podczas kwitnienia zaczelo byc wszystko normalnie

picture.php


picture.php


picture.php



Pozdrawiam :joint:
 

tomato

Member
Veteran
:wave:

zz, widze ze masz tam wszelkiej masci freaki hehe :D

u mnie pare roslin po fimie :D

picture.php


picture.php


pozdro :rasta:

E:dziekowa bro :wave:

a dla tej laki ponizej massive :respect:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Co w trawie piszczy...
FEMI:


Najsłabsza..


Regulary.
Pp x rederd X dc/erock/dp kozacki cross weedsmoker :wave:


Cos nie pasuje G.A



TAS


mam wiecej ale juz pozno, reszta nex time.
:abduct:
 

Silas

Member
Veteran
Czas na złotą jesień w trakcie lata :) 12/12 dzień 1wszy.
SDxO.G. Kush
picture.php

Cała ekipa
picture.php


Mamuśka Maroc x Wczesne z sionkami [MxW]x[ESxW]
picture.php


C'99f3 jak dla mnie chyba najcudowniejsze zielsko świata ;D
picture.php


picture.php
 
S

Szot

Siema zajebiscie kazdy z was co choduje jedzie z tematem plusiki komu moge dam :)

U mnie easy sativa została scieta fakt za wczesnie mało wyszło bo około 15g:( i juz jej nic nie zostało
ale lece z nowym growem :) mianowicie : Super silver haze , Arjan's haze#1,hawaiian snow,New York City Diesel f2 , early Dog ,Amnesia haze ,space
picture.php


Jak tylko wyjdą z ziemi odrazu lecą pod 400w hps

pozdrawiam:joint:
 

Yo-Ge

Active member
Wiosenno-letni indoor.

35 dzien flo.
picture.php


Sensi Star (Paradise Seeds femi.):
picture.php


Lavender (Soma's Sacred Seeds):
picture.php


Jack Herer (F2 by Eruil):
picture.php


Pozdrawiam i zycze powodzenia:bandit:
 
A

adrianmenyo

jestem z wami! Mimo ze na dworze mokro i zimno ja docieram do ciezko dostepnych miejsc... Ekipka automatyczna:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozdrowionka dajcie SLONKA! :1help:
 

Silas

Member
Veteran
Yo-Ge: nie wyświetla mi twoich fot...
A chciałbym obejżeć lavender ;) Jack Herer też pewnie piorunujący weed.
 

Yo-Ge

Active member
Silas, nie wiem dlaczego, teraz sprawdzalem i sa.Komus jeszcze nie wyswietla?EDIT: OK, album udostepniony.
 
Top