What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

no i lecimy dalej koledzy

wszystkie pomysly zostaly wyslane. tyle co w tym roku ich bylo to pewnie record.
zajelo mi to prawie caly dzien i kupa $$,hehe
mysle ze cos sie z tego dobrego napewno urodzi.
dajcie znac jak sie cos na choryzacie pokaze,hehe

peace
 

cheech and bong

Active member
Hot choć tym razem nie miałem żadnego pomysłu to na prawde śledze i podziwiam to co robisz. Wielki respekt dla Ciebie brachu i specjalnie dla ciebie daaaawno wyjarany schrom x buddah sister












 

orangefreak

Member
Witam Witam :)

Oto co rodzi sie w moim ogródku:



A tutaj jakis mutantos wyrósł: HawaiiXskunk#1 by nirwana, ma 3 lisciowia ( chyba dobrze to nazwałem )



Pozdrawiam tych prawdziwych, niech obłuda i zachłanność was omija szerokim łukiem.

Asterix

PS: podłączyli nam neta w galii hahaha, teraz Panoramix zamiast siedziec i wazyc mi napój siedzi na necie :( ehh...
 

Bfc

Member
Sie melduje......
W nowym roku Najlepszego, przedewszystkim zdrowia, obfitości i bezpieczenstwa :)
Pare makro, Purple Power albo Power plant cholera wie


Jock Horror



Pozdrawiam
 
O

OrganicShowmen

siemka :wave:
u mnie duzo sie dzieje. niezidentyfikowana przyczyna wyciagania sie roslin zamienia moj grow w bardziej przypominajacy wygladem outdoor. smukle sativowo wygladajace planty [hmmm :chin: wlasciwie blueberry to w 75% indica] zwlaszcza dziwie sie odmianie WW. naprawde jestem ciekaw co to porosnie z tych nasion z www.spliff.nl



w rzeczywistosci wyglada to troche gorzej. mam nadzieje, ze zbior i co najwazniejsze jakosc beda dobrej jakosci, w przeciwnym razie moje zaufanie do spliff'a zmaleje. po Snow White [feminised] tego banku bylem bardzo zadowolony z rezultatow.

flush pomogl, jakos sie podniosly, bo minimalnie czubki lisci zdawaly sie byc przekarmione.to tak naprawde 3 tydzien kwitnienia wiec przy 9-10 jakie obiecuje producent przy blueberry, to jeszcze sporo czasu. WW ma krotszy okres, ale i tak wszystko bedzie stalo razem z blueberry. jedna postoi dwa tygodnie dluzej bo jak pisalem ma dosc spore opoznienie. zaczyna doganiac reszte damulek, ale powoli. @top system CO2 pomogl wyraznie dal kopa, ale produkcja szybko sie konczy bo po jakichs 2 dniach, znowu trzeba wymieniac drozdze i wode. dawalem 1kg cukru i 2 kostki drozdzy babuni :D i dwa dni na 2L wody ladnie buzowalo i produkowalo CO2. W szafce zrobila sie przyjemna szklarniowa atmosfera, a roslinki zdecydowanie przybraly na masie, liscie tez jakby wieksze sie zrobiy. teraz jade bez tego bo cukier podrozal [2,60/kg] i wymiana i podwieszanie tej butli jest dosc klopotliwe. boksa mam waskiego i dlugiego ciezko sie tam manewruje z beczka pelna wody.

pozdro mam pytanie na koniec czy roslina o cienkiej lodydze moze wytworzyc grube zbite i ciezkie bongi? na moj rozum raczej nie bo bedzie sie bronila przed samozlamaniem pod wlasnym ciezarem. czy duzym bledem jest brak mieszajacego i dmuchajacego na planty wiatraka w srodku boxa?

Organic :rasta::yes:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Ladnie sie ten rok zapowiada , bluemoonshine x chem dog sciety ....







tak jak vod powiedzial takiego topa jeszcze nie mialem , roslina wyglonda dorodnie , moze pobije rekord GR x V hehe topy sa bardzo zbite i duze z opfita posybka mleczna , glownego topa nie moge objac dwoma gekami hehe

a tutaj korzonki



nastepny do kolejki DIESEL




pozdro L&P
 
B

bronek

meldunek w 2k9

meldunek w 2k9

Witam wszystkich fachowców, amatorów i hobbystów.
kolorek z mojego micro boxa-LR 5 tyg:


z 5 Lr'ów 2 okazały się żeńskie. Jeden męszczak wywędrował na parapet [w celu ewentualnej przyszłej reprodukcji], a reszta skończyła swój żywot.
W tej chwili w ziemie poszło 10xNeb/LSD/swt3xERDPURT
trochę je przesuszyłem na watce, ale jestem dobrej myśli [3majcie kciuki]
 
Last edited:
V

vod


satori x thai haze x sk#1 - szybko zaczęła produkować żywicę.

the pure

thai haze x sk#1

gf x v f2 - najszybciej kwitnie
 
Last edited:
szczala chlopaki i dziewczynki i ja sie melduje
zz, - bajka siakas
dekadan, vod - pieknie
organic - daj moze bloom stymulatora albo peka13/14 i spokojnie z nawozami, wiatrak koniecznie adoptuj
icmag pl rula
klony chem d bx1
2 tyg od przelaczenia 12/12



 

Ganja Smile

Active member
no niezle wchodzimy w nowy rok ;)) ja tyz mam cos w boxie narazie nie mam fotek bo ni ma czym robic.. ale 3 blueberry , bigbang, durban poison podrastaja i jedem bb walzy jeszcze o zycie ;( ;]
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Its a update time

NA poczatku chce wam powiedziec ze piekne roslinki macie, komu moglem to na Repce napisalem, cos czuje ze jak tak dalej pojdzie to w 2009 bedzie najwiecej inow na polskim IC :>.

A panienki do upadtu to WWxV, GFxV, G13xDiesel, Bluemoonshine x chemdog dd
Wszystkie super rosna, ktore sa ktore nie pamietam, moze nastepnym razem sie dowiem... to ich 37 dzien zycia, koniec ich zywota musi nastapic na poczatku lutego wiec mam nadzieje ze zdaza podochodzic...
W calym pomieszczeniu pieknie pachnie, z kazdego planta inny zapaszek, duzo aromatow lesnych, zywica, jagody, benzynka... no i oczywiscie wszystkie boby sticky jicky (czy jak to tam sie pisalo).

A teraz meritum:

12505P1070129.jpg


12505P1070130.jpg


12505P1070133.jpg


12505P1070134.jpg


12505P1070135.jpg


12505P1070136.jpg


12505P1070140.jpg


12505P1070141.jpg


12505P1070143.jpg


12505P1070144.jpg


12505P1070146.jpg



Pozdros amigos !!!
:joint:
 
O

OrganicShowmen

Siemanko chlopaki, bardzo profesjonalnie podchodzicie do sprawy. Zupelnie tak jak i ja. Staram sie zeby bylo dobrze, a roslinki widac bardzo sie ciesza. Zamontowalem jak radziliscie wiatraczek od komputera. Miesza powietrze w srodku. Umiejscowilem go w polowie wysokoci miedzy 400HPS-em a topami. Rozdmuchuje ladnie to cieple powietrze po calym boksie. Wyglada, ze im przypasowalo. Ostatnio dla bezpieczenstwa podlalem tylko czysta woda. Zadnych biohumusow, ani PK13/14 wynalazkow. Czekam az troche zglodnieja, bo zdaje sie ze maja po prostu za dobrze u mnie.

Kilka zdjec z OG-rodu ;). Zdjecia nocne oraz spod lampy. Dziwnie rosna. Sa bardzo wielkie jak na rosliny in.







@Bronek, Tobie tez zycze powodzenia. Ladnie sie to prezentuje. LR powinien szybko dojrzec.
Co mozecie polecic na indoor z Dutch Passion lub Female Seeds. Pytam o cokolwiek dobrego [duzy plon i latwosc uprawy] np dostepnego na Cannabis.fr.pl

pozdro organic :rasta::yes:
 

Escobar

Active member
Orange Bud 37dni flo :D
@Azzzzz widze, ze jestesmy na tym samym etapie ;] hervest podobnie do ciebie przewiduje na poczatku lutego

















 
Last edited:

LDV

Active member
OrganicShowmen

Też kiedyś miałem podobna sprawę w boxie. Rośliny się wyciągały, a topy rosły dziwacznie i "rozlaźłe".
U mnie mogło to być spowodowane kilkoma czynnikami
1. Zbyt wysoka temperatura
2. Zbyt dużo azotu
3. Zbyt dużo potasu

Bo tylko to było "zjebane" lub niedopilnowane...

Nawet jeśli nawozy mają dobre proporcje i dajesz odpowiednie dawki to może mieszanka ziemi jest zła?

Zastanów się nad tym bo Twoje kwiatki, wyglądają podobnie do moich (pierwszy grow 250W, Santa Maria i White Widow). Co prawda czesały, ale szału nie było. Jakościowo jak jakiś outdoorek... Także lepiej za wczasu to wyregulować, niż później się denerwować...


Podobny efekt dają też zbyt duże dawki gibrescolu.


PS: Być może to w ogóle nie dotyczy tego co masz u siebie także oceń sam. Ale jak zobaczyłem zdjęcia twoich kwiatów to przypomniała mi sie pierwsza uprawa... Chociaż zależy też który ty masz tam tydzień kwitnienia...
hmmm. Piszę co myślę, bo przezorny zawsze ubezpieczony, a strzeżonego pan Bóg strzeże :)
 
Last edited:

stryju

Member

z lewej strony 2x BIG BANG z których nic już chyba nie będzie, z prawej 3x AMNESIA fem, bardzo mocne roślinki, już jako kiełki były bardzo grube i twarde. Kupiłem im ziemie CANNA Terra Professional, czy do tej ziemi trzeba dodawać dolomit(ile?), pytam bo rośliny chcę podlewać czystą wodą RO do czasu aż zaczną pokazywać braki, czy lepiej odstaną kranówą. czystą wodą bo ostatnio chyba przesadzałem z nawozami dodając je do każdego podlewania następstwem czego były niedobory przez zablokowanie.
 

orangefreak

Member
stryju ładne te Amnesia, ile maja juz dni? Można wiedzieć z kad masz te Amnesia? U mnie rosnie T44, Highway Delights and Hawaii Skunk, narazie nic ciekawego do pokazania, maluszki z nich jeszcze :) Jaka masz temp. w boxie stryju?

edit: mysle że odstana kranówa da rade, po co przepłacać :)

Pozdrawiam
 
Last edited:
Top