What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Silas

Member
Veteran
Bfc said:
...jutro zaczne trening, przesadzanie itd; dluga droga do konca :]
Ojjj bardzo długa droga do końca ;)
Ciekaw jestem jak się będą różnić JH z nirvany i JH od sensi:) A przedewszystkim ile będą kwitnąć :)
Z góry zakładam...11W +

Powodzenia!
 

Bread

Member
Dzień 13. Skromnie, na początek. Na następny raz będzie lepsza jakość ;d

picture.php
 

el023

Member
armageddon jest blisko ;) 35 dzień flo (aktualnie 53).
zostało 7 sztuk, wczesniej wyjebalem z boxa 4 bardzo marne i chorowite żeby nie robiły tłoku ... problem w podłożu - stara ziemia wymieszana z nową sklepową w stosunku 1:1 - przypuszczam, że zaduże zasolenie lub błędem było, że nie dałem temu biednemu mixowi czasu na 'przeżarcie się' .. ewentualnie jakiś grzyb w glebie... a może wszystko naraz ... rośliny reagowały bardzo różnie na zarcie - przy każdym karmieniu niektórym totalnie szkodziło to samo, co reszcie wyraźnie pomogło ... dlatego na flo praktycznie sama woda, ostatnio zaś kombinowałem troche z miodem ...



pozdrawiam.
 

Soja

Member
siema
parę fotek z internetu pod tytułem wizyta pana sekatora,
pan sekator przyszedł trochę wcześniej ale z zapowiedzi można wywnioskować ze następne zdjęcia pojawia się wkrótce .



Outowiec weź ogarnij się trochę i pokarz zdiecia tych marokow i pp co miałeś.

a widzieliście jak zazielenianie załatwili w Niemczech
http://icmag.com/ic/showthread.php?t=132618


pozdrawiam serdecznie

...edit kov...

pewnie dostane bana albo innego stwora ale to nic co tam przynajmniej mam twarz a ty jak patrzysz w lustro co tam widzisz

...edit kov: bana nie dostaniesz, ale uważam że cienias jesteś kiedy rzucasz obelgi na kogokolwiek na tym forum. Ono jest dla wybranych, którzy swoją postawą pokazują że uprawa ziela idzie w parze z wysoką postawą moralną. W każdym razie twarz to nie jest, najwyżej d...
 
Last edited by a moderator:

Outowiec

Member
musiałem odpowiedzieć, jutro zdjecia będą z karteczką z drugiej strony PP i Maroc to chłopczyku już dwa sezony wstecz. Dalej pisac nie będe w tym poście bo nie chciał bym prowokować mało przyjemną sytuacje jak ten człopaczek.
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Sypia sie pestki auto femi PM :D

Automatic White Russian feminized

narazie stop bo masakra sie robi ,30 osob co podalo adres jutro/po jutrze wysylki wysle ,opakowanie 3x ggs wr feminized ,kolejna akcja za niedlugo. Mysle ze kazdy znajdzie miejsce by wcisnac karla i obczaic co warte :D

300 szt na icmag :D
dsc08221.jpg
[
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. Odemnie kilka fotek gotowych owocow pracy hehe :D

purple peace/red erdbeeer x deep chunk/erockets danish passion

picture.php
picture.php


Maroc x Early

picture.php


Peace :wave:
 
W

warr25

flo wreszcie Ale to dopiero początek


* nie troche ukrywm pracy mam tam
* Auto WR, jbxbk, utopi mgła, mgła G13, JD # 1, herijuana, herer gniazdo x wr

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

euforia wykielkowala 2 sierpnia 2009 po 3 tygoniach na 24/0 przelaczona na Flo , mialy trudny start gdyz w boxie na vegu zjebal sie wentyl i 3 dni sie dusily i stanely w miejscu , swiatelko na vegu to 5 swietluwek , a na Flo 400hps , canna organic , pk13-14 i booster canna ...
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


a tutaj zielone szeregi - wykielkowalo 2 listopad 2009 z nadzieja ze to nie jest ostatni wsad w tym roku hehehe
dziekuje wszystkim dobroczynca

picture.php


picture.php


pozdros el brados
 
W

warr25

picture.php

picture.php


wreszcie zdjęcia normalnym aparatem

WR auto, jbxbk, utopi haze, G13 haze, JD # 1, herijuana, jack herer x wr
 

Bread

Member
Witam i o cukierki pytam ;d Dzien 20. Facet.
picture.php


edit;
Jest to LowRyder#2 od f2seeds. Z czterech nasion wykiełkowało tylko to jedno.
 

frether

Member
Veteran
no name z szwajcarskiej farmy chanvre na kompletnej partyzantce nasiona z 2007r to jest ta farma o której gota wspominał w temacie OP2010
przeważnie wcześniejsze geny można w tym mixie trafić, ta sativa ścięta była pierwszego listopada bardzo z niej jestem zadowolony w ogóle cała lepi się od żywicy hyhy
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

Pozdrawiam :witch2:
 
Top