What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

PioK

Member
ssynekk, chyba kazdemu sie chyba kreci ... oby to byly lzy szczescia ;]

nie wiem jak u was ale u mnie to zdjecie wywoluje bardzo romantyczno-erotyczny nastruj... magia zakleta w nieostrosci...
IMGP9761.jpg


szroni sie
IMGP9765.jpg


zachodzik
IMGP9812.jpg


cos czuje ze za niedlugo na lisciach pojawi sie piekna zlota jesien ... juz widze... uroczo bedzie wygladac w promieniach slonca ;]

jedziemy ostro w tym roku z tematem ;] oby tak dalej i niech Maria wam sny koloruje ;]
 

tredowaty

Member
aż ślinka cieknie jak tu sie zagląda :D mniami
szykuje sie ciecie na weekend

a tu wciąż puchnie poczekamy sobie jeszcze trochę na filecika

Pozdro Peace :abduct:
 
P

piterr

pieknie pieknie :) za niedlugo wrzuce fotki z drugiej czesci harvestu, zostaly diwe male palki narazie, do kolan, moze troche wiecej ale za to piekne topiszcze mają i pieknie oblepione ahhh
 
T

thcfanatic

picture.php








siemanko w koncu udalo mi sie znalesc czas na odwiedziny:) sampelki zebrane mix chemika bardzo fajnie wyglada i pachnie zalany zywica


powiedzcie ile czasu dajecie jeszcze tej pani
picture.php

a ile tej :D
picture.php


ta ostatnia to [Early Skunk x Chemdog DD] x Early Skunk
zapach zapiera dech w piersiach naprawde cos pieknego:)

sory za foty jak zwykle na szybko ale lapie male schizy na miejscowach

jeszcze raz prosze bardziej doswiadczonego hodowce by ocenil kiedy najlepiej sciac
pozdro
 

el023

Member
bardzo ładnie tutaj ^^ :respect:
dorzuce swoje :2cents:

out 5 sztuk, nlx z klona i elnino z nasion. wszystkie potrzebują jeszcze sporo czasu. mam nadzieje, ze nlx zdoła dojść, choc pewnie nie bedzie lekko.
dużo różnych insektów żeruje, znowu mączniak [grzyb] siada miejscami, jutro w planach miejscowy oprysk chem :x ... sorry za jakość fotek.



a pod hps aktualnie 30 dni [20 flo] armageddon - klony, matki z nasion fem. (fotki srzed 5 dni)
ładniejsze sztuki.:



całość:

tym razem hps600/1.2 sqm. żarówka jeszcze stara, widac juz dlugo uzywana, ale planuje zaopatrzyc się na dniach w nową :bandit:
jak widać część chorowita, w tym dwie bardzo niskie, marne karły. problem pewnie z podłożem - zmieszana 50/50 stara/nowa ziemia. u 5/11 roślin jeszcze na vegu zaczęły sie kłopoty po podaniu podstawowego nawozu [organic], wyglądało na niedobór P,K [raczej zablokowanie po przedawkowaniu niż brak w podłożu]. zrobilem flusza, roznie zareagowaly... ale dalej (mniejsze lub nie) oznaki (tych i innych) niedoborów.. piją wyraźnie mniej wody niż zdrowe, podlewam je 2-3 razy rzadziej ...

ciepłej i słonecznej jesieni życze! powodzenia, pozdrawiam!
 
W

warr25

no i lecimy dalej
* Uwielbiam mega jackberry geny x niebieska kronic herijuana i
* [url]http://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=9534&pictureid=178128[/url] [/ IMG]

[IMG]http://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=9534&pictureid=178130
 
O

OrganicShowmen

Pieknie tutaj. Nie wiadomo co pisac :joint: Gratulejszony tym ktorym sie udal sezon. U mnie na razie kuracja ripenem na wybranych roslinach. Dolistne karmienie pk+ gwarant na szarą plesn [zapobiegawczo]. Nie jedno juz w swoim zyciu widzialem i wiem ze ta plaga moze nadejsc i zaatakowac w kazdej chwili. Pozwoli przyzwyczajam je do zakonczenia zywota pod tym pieknym sloncem :rasta: W pierwszej kolejnosci Big Bud dla was z kilku roznych widokow.



Bez watpienia najpiekniejsza, cudowna wrecz roslina. Jak ide z piwkiem tam gdzie ona rosnie to siedze tam min. godzine :friends: Geny wspaniale, dobrze ze kule sie tworza. Zapach mhmmm :woohoo: typowy holender. Jeszcze nie palilem, ale juz niedlugo bedzie mozna ciachnac cos na sprobowanie.

Selasie Sativa, juz scieta. Wspanialy sprzet, klepiacy i monstrualne ilosci zywicy. Przynajmnie u mnie. Rosla w miejscu gdzie jest tyle slonca, ze murzynowi z afryki byloby dosyc :)



Drugi big bud w zupelnie innych warunkach. Wsrod pokrzyw i pelno dal niego slonca po godzinie 15. Widac, ze jeszcze troche mu zostalo, ale przy takiej pogodzie nie widze problemow.



A tutaj cos bardzo fajnego w zapachu, ale niestety nie jestem pewny co to jest. Przez moje lagi zapomnialem podpisac tego planta i teraz nie pamietam. W kazdym razie obowiazkowo kule juz sie tworza. ES x Early tatusiem, a bongi jakie produkuje mozna porownac do mini piąch. Tak jest nie ma zartow, plant 100% :rasta:



Early Dog x Early Skunk od Hot'a. Tutaj pozne kwitnienie, ale jak pogoda sie utrzyma [plus podziala gwarant] to beda piekne boby okolo 20.X Nie ma co lekcewazyc sprzetu od Hot'a moze i pozne, ale naprawde szybko sie zbiera. Zapach super slodki. :chin: dziwne jak na skuna.



Pozdro 4all i powodzenia. Zadnych zlodzieji i plesni :noway:
 
D

darek648

Kali mist obie już gotowe tylko czekam na pestki pozdro dla dla dawcy pyłku Bangi Haze/E-rocket/Danish Passion x Purpurea Ticinensis dodam że obie zapylone

picture.php

picture.php


i druga kali

picture.php

picture.php


early skunk x chem dd x early skunk od hota wreszcie zaczoł kwitnąć

picture.php

picture.php


purpe peace/red erdbeeer x deep chunk/erockets/danish
picture.php

picture.php

picture.php


maroc x wczesne a dopiero zaczyna sie zbierać strasznie późne feno a krzak ma jakieś 2m i 1,5m rozłożystości
picture.php


maroc x wczesne lub purpe peace/red erdbeeer x deep chunk/erockets/danish
lub bo nie pamiętam co to :) ale bardziej bym sie skłaniał ku pp jak myślicie ???
picture.php

picture.php


co się w tym temacie wyprawia przepiękne rośliny :yoinks: ładnie wszyscy dają pozdro i wszystkim udanych zbiorów
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
zdjecia kiepskiej bardzo jakosci ale narazie lepszych nie mam wiec tez cos pokoloruje zostala mi w sumie tylko ona


duzo z tego nie bedzie ale jak na takie warunki to lepiej miec cos niz nic
pieknie jedziecie!!
 
V

vod

U mnie w ogrodzie susza i głód :/



GfxV wczesne feno:


BHxGGx?? w kilku różnych stadiach. jedna, która nietopowana urosła w kulę, pieknie oszroniona:


BH i NepJam wczesne feno:
 
Top