What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

UNILITE

Member
kazuja wypas fota ta czarno biala szkoda ze nie w naturalnych kolorach

fajny szron na bokach listkow

jak bys mial chwile i chec to cyknij pare fotek tego cuda w naturalnych kolorach

zajebiscie to wyglada
 

bogusik2

Member
Kazuya super roslinka ;D jaka to odmiana? U mnie bardzo podobnie wygladala Purple Peace ;]

12128motylek_2_.JPG


Jak Unilite prosze laskawie ;] cykaj fotki i wzucaj najlepsze ujecia ;D warto zrobic nawet sto fotek zeby uchwycic to jedno doskonale ;]
Castel-master super plony ;D palomko wyglada smakowicie ;)
James Bond smaczek robisz na takie cudenka ;] geny od HC nigdy nie zawodza ;]
.... a polska mafia to chyba jakos nieswiadomie funkcjonuje ;p 2006 sierpien i 2007 sierpien - przypadek cz kosmici? {lol cos wyjeza oknem !a zeby zdechlo)
hyhy kto wypije zdrowko za zycie w trzezwosci? pzdr


 
C

Ca2

Bogu$ obleje z tobą ten toast;) tylko że u mnie herbata z cytrynką zamiast alk ;P
Kazuya: niezły ogonek ;) jakiego PK używasz?
 
G

Guest

Wszystkim Zakochanym

Wszystkim Zakochanym

Postaram sie nadrobic kolorowane zaleglosci....
Z Powodow idiotycznego polskiego prawa KONOPNEGO w domu w Polszy rosnie mi:

No i co ze sztuczne i zapachem po domu nie niesie... ale za to duze i milo oko łechce...mobilizujac do czestrzych odwiedzin w zielonej depresyjnej Holl...
a tam rosnie...

ostatnia selekcja LR#1 (z pokłonami dla naszego Forumowicza)
z 5 posadzonych, trzej faceci... musze przyznac ze sionka ci wyszly pierwsza klasa, bardzo zdrowe... na vigorze... rosna i jedza ze hej




  • Tutaj AfganKush z pod LED (z czystym sercem moge polecac te panele) niestety pokazal jajka wiec skonczyl w puszce... przerobimy go na makumbe albo jakies ciacho... Bogusik ;) licz4 na przepis.. w zasadzie Poziomka.

Trzeci Facet z LR#1

Tutaj Juz dwie pozostale dziewczynki idace pod 2panelami LED po jednym na krzaczek....





i w zwyklym swietle co by kwiatki widac bylo:



Moja duma i milosc.. Clon PakVall /fem/ pierwszy roboiony.. napompowal liscie po 5dniach.. CLONEX rzadzi...


Galeria Clonow /przygotowania do rozruchu FloBox`a/




dwa przyszle dekontaminatory ( Kolejne Poklony dla Kolejnego Usera )

Malenstwo AfganiKush ...oczko w glowie zony

(GFxM)xPassionMix (Kolejne Poklony ;))

tej cos dolega ale juz sie dzwiga na nogę:

Mamusie na swietle mieszanym LED i swietlowka... z foty moze wydawac sie ze te z lewej strony /PakVall/ rosnie gozej niz SandStorm po /po prawej/ absolutnie nie nawet wrecz przeciwnie pod LED roslo szybciej jeno PakVall`a niezle przeczesalem (okolo 15clonow) ze Storma dopiero 5 czy 6.. z tad roznica.

i z sentymentu jeszcze raz Clonik PAKVALL



INFO:Wszystkim ktorzy na cos czekaja, zlozyla mnie na maxa choroba.. w zasadzie to czuje sie jak bym mial za chwile umrzec na katar i obrzek glowy :D paczuszki ready tylko nie jestem w stanie dotrzec nawet do furtki.. jak sie podzwigne tylko to....

Pozdr 4@ll
 
Last edited:
G

Guest

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......... CZEMU MI TO ROBISZ!!!! CHCE MI SIE WYC JAK PATRZE NA TE SLICZNE KEPKI !!! AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa.......
 
C

Ca2

divinorum: niezły ten klon PV ;) łapskami chce dosięgnąć nieba ;P
kazuya: 2gie foto....mmmmMMMMmmMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM smmmMMMMakołyki ;)
Uwielbiam te pomarańczowe włoski...ale nigdy nic takiego nie chce mi się robić w boxie :| :bashhead: :cuss:
 
Last edited:

UNILITE

Member
szkoda mi tej rosliny w swieczce...
wrzucaj ja szybko do jakiegos kubka chociaz 0.2


kazuja fajnie to wyglada ale chyba ilosciowo malo tego sie szykuje....
albo zdjecia nie oddaja
 
C

Ca2

Dobry dzionek! Mam dla was Questa ;)
Z nasionami czekać aż same będą odpadały czy mogę urywać te brązowe? Pytam bo niezbyt wiele praktyki mam w hodowli. Zebrałem jak dotąd 4 nasiona [G13xWhiteWidow]xSourDieselIBL

Teoretycznie powinno coś z nich wyrosnąć bo nawet białe i zielone mi kiełkowały ;D z resztą Jack Horror miałem z bladego sionka. (dwa od prawej zebrałem dzisiaj co widać po jasnych "przyłączach" :muahaha:)

i jeszcze jeden quest: ile kwitnie SD IBL ?
 
Last edited:
G

Guest

Ca2 said:
Dobry dzionek! Mam dla was Questa ;)
Z nasionami czekać aż same będą odpadały czy mogę urywać te brązowe? Pytam bo niezbyt wiele praktyki mam w hodowli. Zebrałem jak dotąd 4 nasiona [G13xWhiteWidow]xSourDieselIBL

Teoretycznie powinno coś z nich wyrosnąć bo nawet białe i zielone mi kiełkowały ;D z resztą Jack Horror miałem z bladego sionka. (dwa od prawej zebrałem dzisiaj co widać po jasnych "przyłączach" :muahaha:)

i jeszcze jeden quest: ile kwitnie SD IBL ?

Nie wiem, ale ze 2 doby temu wsadzilem z 10 lr x oasis i nie pokazaly kielkow jeszcze. A pesteczki sa duze, przepiekne i mocno dojrzale. Jak sadzilem mniejsze i srednio dojrzale to bywalo nawet ze skorupka pekala po okolo 10 h :) W kazdym razie sadze ze pownines przeprowadzic test na 2 albo 3 sionkach, pzdr!
 
A

adrianmenyo

z tymi sionkami to tez u mnie roznie raz mialem bigbuda to wyszedl po 1 dniu, a ostatnio mialem 20 nasionek HH,EG, i freebie to wychodzilo i wychodzilo az po paru dniach sie wkurzylem i wzucilem namokniete sionka prosto do ziemi, i wyszly wszystkie chwile po tym.
 
Top