What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

kpt.G

Active member
Cubaru said:
Kapitanie, to ja ide napalic w piecu a ty po lekku zaczynaj nabijac bongosa bo trzeba bedzie spalic dowody hehe


^^ppp

...a co to, dąb Bartek sie wywrócił heh ?! Pozdro
 

Silas

Member
Veteran
Cubaru: w ogóle, że takie Landrance 9 listopada ma liście... WW już dawno była by goła pozwijana. Widać mocna odmiana...nadaje się do crossów z szybszymi.
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Mialam nie wrzucac zdjec mikrusow, ale stesknilam sie za kolorowanka, wiec powoli do gory - nigdzie sie nie spieszy, za 3 tygodnie na flo 250hps przestawie, niedlugo trzeba by tez zapuscic LST wiec nastepne fotki dopiero po powrocie jakos na poczatku grudnia, jeszcze tylko musze podlaczyc system irygacyjny i mozna spokojnie wyjezdzac - Pozdro 8dzien/weg
 
Last edited:
S

Szot

Siemanko :)

A wiec tak tamte schorowane roslinki wyrzuciłem i wykiełkowałem nowe pestki tak to teraz wygląda rosliny mają około 10dni Roslinki fimowane na 2pietrze lisci :)

Hot Mix 1


Hot Mix 2


Hot Mix3


Hot Mix4



Hot Mix5


White Rhino


I teraz roslinki mniejsze bo były pozniej wysadzone od tych starszych

Neviles Haze - Green House Seed


Amnesia Haze royal queen seed


Całosc


Pozdrawiam :)
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
WEEDSMOKER respekto!! nie moge sie doczekac jutra az w koncu cos z tego twojego sproboje :D

mniam mniam mniam :D jutro wyborowa uczta :D
 
Last edited:

PioK

Member
hehe ja dalem minusa bo normalnie nie dosc ze zdjecia prawie 1mb i mi neta przycmilo to nawet w ekranie sie nie mieszcza takie zdjecia duze i zle sie oglada ... wiec nie ogladalem...

ale teraz patrze i widze ze zarabiste kwiatuszki ciekawych odmian ... pozazdroscic ;]

pozdrawiam i bez urazy
 

Silas

Member
Veteran
Patrząc na wasze kolorki...aż mi się nudzić zaczęło...aż mnie łapska zaswędziały by chwycić za cyfraka... :joint: Chyba po grapefruicie mnie tak nosi ;) Viva SatiVa ! :rasta: Thnx Ziom!

Ja już z wolna nie muszę się bać o wysokość... wystopowały

Super G
dscf4227iq3.jpg


Williams Wonder
dscf4229dm6.jpg


Lavender
dscf4228ui0.jpg


I na koniec najsłodsze...Cinderell 99
dscf4230ug2.jpg
 

Silas

Member
Veteran
Tylko super G miał fim ale to prawie sam z siebie bo miał walnięty stożek wzrostu. Pierwsze dni życia niedobór siarki więc listki wychodziły kalekie strasznie...Reszta NIEFIMOWANA!!!! ONLY LST!

Kolorrrr
Lavender z bliska - bardzo podoba mi się styl wzrostu tej rośliny.
62813DSCF4239.jpg


C99 - jak zawsze...pierwsza produkuje żywice
62813DSCF4240.jpg
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Super, pieknie, ladnie!:D :yes:

nowe zycie, the real monster G! :smile:
58451superG.jpg


uuh jak sie ciesze...Super Gie. :wave: :respect:
 
Last edited:

ssynekk

Well-known member
Veteran
chlopaki spotykajmy sie czesciej :) dzis po spotkani z weedsmokerem jestem przezadowolony :D ehh jedna ma taka kose ze pozazdroscic :D ale zapewne przy nastepnym spotkaniu sprobojemy :D wymiana kulturoznawcza w bardzo dobrym kierunku :D oby takich wiecej i wiecej!! :D
 

lipasss

Active member
silas skad masz nasiona c99 ? odpowiedz w temacie jak mozesz bo jeszcze pmow nie moge czytac. dlugo szukalem tych nasion ale nigdzie nie moge ogarnac.
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Heja kamraci !!, ost jestem zajebany robota wiec malo mnie tu fizycznie ale duchem i buchem jestem z wami !! a to foty ost dnia Alpha dogow i innych bucbuc (sry za jakosc, zle swiatlo bylo...):


12505PA2303671.jpg


12505PA2303681.jpg


12505PA2303691.jpg


12505PA2303701.jpg


12505PA2303711.jpg


12505PB070064.jpg


12505PB070065.jpg


12505PB070068.jpg



Paltos a lotos amigos !!
 

Latest posts

Latest posts

Top