What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

ssynekk

Well-known member
Veteran
LukiPlayer co do in to prosimy pytania w dziale in :p
box zrobic mozna bardzo tanio bardzo szybko :D najdrozsza inwestycja to lampa...chociaz to tez mielismy kiedys za darmo. polak potrafi wiec pestki trzeba kupic i zaczac :D
ja niestety warunkow nie mam...blokowa strefa :D
 

jahman

Active member
Veteran
LukiPlayer said:
Najpierw trzeba miec nasiona :/ widziałem ,że tutaj są jakieś wymianki nawet.. ja bym tam mógł nawet zapłacić komuś za nie :) box zrobic z szafy i git a Ty lipasss juz weteran tutaj ?;)


hehe! Luki witamy, jak zagladasz od dawna to pewnie czytales regulamin.:muahaha: Box z szafy to juz duzo, ale no wlasnie ALE...hehe wszystko masz na forum...a pozatym to sadzic kwiatki, super sprawa! A jakie ladne rosna!hehe!

prosto z mojego ogrodu!
58451kfiat.jpg


k.G hehehe Ty to masz KRZOKI!:woohoo: hehe!pozdro bro!

:wave:
 
Last edited:
jahman said:
hehe! Luki witamy, jak zagladasz od dawna to pewnie czytales regulamin.:muahaha: Box z szafy to juz duzo, ale no wlasnie ALE...hehe wszystko masz na forum...a pozatym to sadzic kwiatki, super sprawa! A jakie ladne rosna!hehe!

prosto z mojego ogrodu!
58451kfiat.jpg


k.G hehehe Ty to masz KRZOKI!:woohoo: hehe!pozdro bro!

:wave:

Szczerze to nie czytałem :p Ładne kwiaty tylko nie pasuja do nastroju :D ja mam w domku gdzie sadzic ;D zajebista sprawa , raz na próbe mi sie udało wysadzić coś ale dziki zjadły ;/ Narkomani ;/
:rasta:
 

weedsmoker

Active member
witam po dluzszej przerwie, pamietacie mnie jeszcze?
Widze ze przybulo duzo nowych ogrodnikow :D

Sprobuje nadrobic zaleglosci z outa bo przeciez nie pokazywalem wam zadnych fotek, mam nadzieje ze sie wam spodobaja,



missisipi mud #2 x mazar af

















a tu early dog


purple peace x red erdbeeer zapylilem go erokect/ bubs indica deep chunk




wrzuce reszte jak bede mail czas
Szukuje sie maly open seeds na forum :D
pozdro dla wszystkich ogrodnikow z ic

@synekk juz sie nie moge doczekac wiosny :D
 
Last edited:

ssynekk

Well-known member
Veteran
nic dodac nic ujac WEEDSMOKER :D
piekne zdjecia :D
ten koniec out'a...lzy sie kreca ze smutku i radosci ze w kolejnym roku beda inne odmiany jak sie powymieniamy pestkami :D
 

weedsmoker

Active member
jak sie wam podobaja to macie jeszce.

tu early dogi wiadomo od kogo, dzieki

url=http://www.icmag.com/gallery/data/500/24422DSC00248.JPG]
24422DSC00248-thumb.JPG
[/url]





missisipi mud#2 x mazar

[



i jeszce tu pare zdjec jezeli tylko chcecie ogladac?














Szkoda tylko ze znowu wszystko poszlo nie po mojej mysli, moze za rok sie to zmieni ? ale coz takie sa uroku uprawy outdoor :badday:
Sprobuje moze za tydzien wrzucic nowsze fotki bo aktualnie nie mam ich na dysku
pozdro przyjaciele !

bubs dc/eroc/dp








tu juz nie pamietam

 
Last edited:
Piękne te fotki macie.. Ja też się pochwale tym co mi wyrosło ale jak padniecie ze śmiechu to sorki.. :( Miałem kiedyś jakieś pestki to wyrosło nawet ładne cudo i stało na parapecie a ,że niestety nie mam lampy i nic to mało światła.. Później niestety jakies dziki wdupiły ;/
 

Bfc

Member
@Kpt.G pieknie rośnie poprostu pieknie. :jump:

@Weedsmoker zajebisty ten missisipi mud #2 x mazar, reszta zreszta tez, nawet sie nie zastanawiaj czy foty wrzucac :D to powinien byc obowiazek wpisany do regulaminu :p

Dwa malenstwa PP, czego im trzeba ? magnezu ? :spank:


Dwa JH, strasznie intensywnie pachna





Pozdro :laughing:
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
Kozak fotoshooty panowie ;) wystarczy, że nie ma mnie przez kilka godzin (spać trzeba) a już walicie na kolejną strone ;D

LukiPlayer: chcesz zaczynać...chcesz zminimalizować koszty. Postaw box mocy 100-150W i nie słuchaj innych, że to się nie opłaca bo to bardzo dobre rozwiązanie na początek. Z czasem udziubiesz hajsu i możesz powiększyć grow. Choć micro grow ma taką zaletę, że jest cicho, tajniacko, i nie wali tak mocno.

Z lampy 100W wytargasz na luzie 50g...po dzisiejszych cenach daje to 1250pln wartości hurtowej. Prąd na 2 miechy przy 12/12 to poniżej 50...a może nawet poniżej 40... Box wysokobudżetowy na taką lampkę to sklepiesz od zera w 400pln max 500... więc nadal z rachunkiem pozostaje 600pln oszczędności :) Następny grow już lecisz na czysto..z dodatkowym bagażem doświadczeń więc i ilość wyjdzie minimum 5g większa ;D Pamiętaj...małe jest piękne ;) Ziel-Zielona Ci potwierdzi ;D

Elo wszystkim
 

RaStart

Member
witam wszystkich, widze ze prawie wszyscy zapie_dalajo aż sie patrzy :nono:
@weedsmoker ten mudmazar kozaczek męszczak tez ładniutki hehe @z.zielona
apollo11 x erdpurt chciałbym to zobaczyc za jakis czas wyglada obiecująco ,twoja mysl koncowa mnie rozwaliła :laughing:
a u mnie skromnie purphaze i bb ok.3 tyg fot.z przedchwili hehe



------------------------------------------------------------------------
h.ttp://pl.youtube.com/watch?v=sZhQJds4z4c -pozycja obowiązkowa dla kazdego kto nie wie
 

fugasik

Member
tegoroczny out zakończył się zajebiście..........
le dla jakiegoś matkojebcy co mi krzaki podjebał ;/

ulubiona fotka z tego roku



ma ktoś jakieś fajne pestki in? bo 600W leży i się marnuje :bashhead:
 
Silas dzieki za rady :D Tylko niestety nie mam jeszcze pestek :( I jak ich zdobyc oprócz od was. Boxa zrobie z szafy raczej. A teraz Wan pokaze moje fotki :D haha To amatorka oczywiście i do waszych nie maja podbicia.. Jestem tylko ciekaw co to była za odmiana ,wiec jak ktos wie niech pisze ! :D







 

Bfc

Member
Luki najpierw box potem dopiero pestki, jest duzo seedbanków z nasionami, są tez z pestkami drugiego pokolenia które są bardzo tanie, wystarczy chciec i poszperac troche po necie. Zajmij sie wiec kompletowaniem sprzetu do boxa i go zbuduj, a potem dopiero pomysl o pestkach.
Co do Twojej rosliny to nie mozliwe jest odgadniecie jaka to odmiana.
Pozdrawiam
 
Bfc said:
Luki najpierw box potem dopiero pestki, jest duzo seedbanków z nasionami, są tez z pestkami drugiego pokolenia które są bardzo tanie, wystarczy chciec i poszperac troche po necie. Zajmij sie wiec kompletowaniem sprzetu do boxa i go zbuduj, a potem dopiero pomysl o pestkach.
Co do Twojej rosliny to nie mozliwe jest odgadniecie jaka to odmiana.
Pozdrawiam

edit: kov - regulamin!!!!
 
Last edited by a moderator:

jahman

Active member
Veteran
LukiPlayer said:
Ok dzieki. Jak zbuduje box to sie na pewno ebde od razu zastanawial nad nasionkami. A ktoś tutaj może mieć duzo nasion myslisz i moglby mnie wspomóc?

witam, ale juz nie moge tego czytac, kazdy Twoj post to 'pestki pestki pestki...' zajmij sie budowa boxa, zrob cos w tym celu, jezeli tak bardzo Ci na tym zalezy...Wogole to lamiesz po raz kolejny swiadomie regulamin... Nie wiem jak reszta, ale ja juz wysiadam...

pozatym to mam male pytanko skad dowiedziales sie o IC? Ot tak pytam...



peace!

Edit: spamujesz? nie:laughing:...hehe...Klec tego boxa pokazuj foty, pytaj o szczegoly... napewno pomozemy! Chodzi o to zeby zachowac jakas odrobine przyzwoitosci...:smile:

tu masz temat:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=34473

i tu:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=62909
milego czytania!:wave:
 
Last edited:

orangefreak

Member
radvancan said:
This is outdoor makro :muahaha:
Sweet Killer

White Widow

Maroco inspiration

Hi my South Freind :wave: nice buds!

Can You tell more about White Widow? From Whitch seedbank is it? You plant this outdoor??! Realy nice buds are from Yours White Widow..

:wave: take care!
 
V

vod

@ NiceGirl

Tej ppp już niedużo brakuje. Ja bym ją jeszcze trochę potrzymał, aż białych włosków będzie tylko kilka. To że traci liście, to normalne i porządane. Mam nadzieję, że jej już nie karmi niczym.

@ Luki

Przyzwoitości trochę mon. Pestki nie jest trudno kupić, ani nie są drogie w porównaniu z kosztem boksa, więc na pewno cię stać. 50-100zł? Jak nie masz to zarób. Nie jest jakaś miażdżąca kwota.
 
Top