What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

C

Ca2

tomato: u mnie problem z transportem na dalsze spoty... z resztą z roku na rok większy strach. Nie wiem czemu. Zatraciłem brawure i młodociane zamiłowanie do ryzyka.

grunwald: purple pheno- chodzi o łodyżki?

Azzzzzz: świetne rośliny...sam chętnie ogarnął bym kilka takich maluszków.

Dziś znalazłem durbana...jednego z dwóch. Złamany, nie kwitnie, niewiele wyrósł.
Może jak przestanie mi być żal pieniędzy które ciężko zarobiłem i których jeszcze nie dostałem do końca...odpale box od podstaw.
Potrzebuje potwierdzenia bezpieczeństwa kupowania na hempie.
Na oku mam zestaw HESI do coco (komplet za 166pln)
Mylar 3m
Pochłaniacz zapachów
4* donice 6L po 17x17cm
Ogólnie wydatek rzędu ok 300pln się pojawi na samym hempie przez to muszę mieć 100% pewności czy mnie nie wychujają.
Do tego planuje zrobić mały filtr węglowy z wkładów do pochłaniaczy kuchennnych.
Paczka takich wkładów to 22pln. Rzecz jasna zawierają węgiel aktywny.
Ale z kolei przez te wszystkie powinięcia bogusiów...i inne wqrwiające kwestie mam obawy co do tego planu. Drobne komplikacje...duże plany...duży nakład pracy i hajsu. Jak się pierdolnie to gleba na cacy. Wszystkie te obawy wywodzą się z demona niepowodzeń. Szkoda mi wysiłku na kolejne rozczarowania przez to teraz jestem okrutnie ostrożny.

Ostatecznie...chciałbym zważyć niejednego takiego
12554DSCF2966.JPG
[/url]
 

Ghonox

Member
Męskie jajca przestały się rozwijać ; D

Oto główny topek:





No i prawie cała roślinka :]





A tu 5 Low Ryder od zaprzyjaźnionego ogrodnika:



Najszybsze nasionko puściło kiełek po 3h w wodzie, najpóźniejsze po 45h. Każde po precushingu (dobrze napisałem?).
Wiem, że już trochę za późno na sadzenie nie w box'ie, mało światła itp. ale potrzebuję nasion na OurDoor2009. Palenia raczej z tego nie będzie, za to nasionka Low Ryder Classic. Dzięki Chlodek :*
 

selasie

ganja
ICMag Donor
O to co zobaczylem wczoraja na spocie..Teraz wiem sam jakie to uczucie i nie zycze nikomu..
12831STH72554-med.JPG
12831STH72556-med.JPG

12831STH72562-med.JPG
12831STH72561-med.JPG

12831STH72557-med.JPG
12831STH72550-med.JPG

12831STH72547.JPG


Powodzenia ,Pozdrawiam
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
oc za ch... ja pier... zeby nie umieli sobie sami zasadzic pielegnowac i cieszyvc sie tym tylko czekaja takie cwele na gotowe... zeby im tak nie wiem...WSZYSTKO CO NAJGORSZE DLA ZLODZIEJI!!
 
A

ares420

selasie WSPÓŁCZUJĘ!!!!!!! Mi też skradziono w tym roku 5 krzaków...
A oto co mi zostało... Nareszcie zaczyna się coś dziać




















 
D

darek648

no to już przechodzi ludzkie pojęcie chamy i tyle no juz sam nie wiem jak określić takiego chu... który drugiemu potrafi zrobić takie coś no nie rozumiem tego
 
G

Guest

ssynekk said:
oc za ch... ja pier... zeby nie umieli sobie sami zasadzic pielegnowac i cieszyvc sie tym tylko czekaja takie cwele na gotowe... zeby im tak nie wiem...WSZYSTKO CO NAJGORSZE DLA ZLODZIEJI!!

no jebany! widac ze to reka czlowieka :p

a tak w ogole co u ciebie ssynekk? siejesz cos?

u mnie wszystko wporzo ziomki! ja nie siedze na kompie 24 na dobe hahaha...

pzdr!
 
Last edited:

petn

Member
mi tez ktos podcinal topki:( musialem przesadzic shamana a passiona ktory byl o wiele wiekszy poszedl niestety pod noz bo nie dalo rady go przesadzic (za duze korzenie).Skur... nawet zapomnial zabrac butelki po wodzie mineralnej kolo mojego krzaka.
Tyle zdazylem oskubac z polowy passiona:



Mega duzo roboty z tym skubaniem takich nieduzych topkow.Ale powiem wam ze ziolko calkiem przyjemne i lekkie takie w sam raz na spacery.
 

Feel Fine

Member
Wielka szkoda że nie można czytać postów bogusika , wiele nowego wprowadził swoimi postami , nie można ich za jakiś czas uaktywnić ?
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Shaman Trip ziomki z outdoorem poslzi po calosci znowu wiele poszlo i ciekawe ile ukradli bo z nimi sie dawno nie widzialem...
ja sam osobiscie przechodze na maX indoor w niedlugim czasie czyli jakie 4 miechy maX
bedzie co pokazac...jest sprzet komp i klima wszystko na max licze na wasza pomoc jesli chodzi o jakies rady!! napewno sie przydadza!! to bedzie moje piersze indoor na taka skale wiec mam nadzieje ze sobie poradze??
 
@selasie - laczymy sie z toba w bolu, znamy to uczucie bo nam tez juz wszystkie spoty wyczyscili, w dodatku z powstalym zamieszaniem musialem wyczyscic szafeczke.. ;(
przykro mi kochani ale z prezentow nici, pesteczki jedynie i koszulki do was wyjda, ICMAGowe ... buuuu.... niech sie cos zmieni, zyc nie daja dobrym , prawym obywatelom...
 
C

Ca2

selasie: boli... czuje to razem z tobą. Ubiegłego roku kosztowało mnie to 3 tygodnie stressów. Tego roku sarny przyprawiły mnie o niesamowite bóle głowy.

petn: rok temu miałem same takie topki i liście...tak mnie sąsiad urządził. Zaufałem skurwielowi i pokazałem mu spota - no i się zaczęło.

soulflayer: jakie koszulki ICMagowe? sam bym się w takiej pobujał po rejonie ;D Rozmiar XXL najlepiej biała coby do dresu czy też do baggów pasowała ;D

ssynekk: nie przesadzaj ze skalą - bogu$ przesadził ze skalą działalności



Z dobrych wiadomości: wziąłem się za zakupy.
2m mylaru
paczka HESI coco (full zestaw wraz z boosterami)
rura do wentylacji
kokos w kostkach
pochłaniacz zapachów (ten co na hempie jest) - będzie test czy działa.

Do zrobienia jeszcze:
-mocowanie i chłodzenie lampy + odbłyśnik
-budowa wentylacji możliwie + mini carbon filtr
-wprawić zamek do drzwiczek i uszczelnić drzwi

Czas realizacji: jak wy zaczniecie się cieszyć zbiorami out to ja będe zapierdalał z robotą...ale ślina wam pocieknie w zimie ;) wasze zapasy stopnieją a u mnie będzie walnięcie ;D wy możecie mi robić apetyt...to i jak sie odgryzę ;)

Siemka bracia siostry ! Pozdro Armia IC!
 
Last edited:
wszystkie beda biale ;) z takim nie wielkim, nie rzucajacym sie logiem ICMag`a jak dobije do 50postow to bede na PM sie odzywal po rozmiary...
tez musze nawozy kupic bo mi sie skonczyly prawie, a pewnie dluzej niz miesiac czy dwa nie wytrzymam. dziwnie jakos tak.. z szafy szum wiatraka nie dochodzi, nie pachnie smakowo, i nie ma czego podogladac.. poprostu smuteczek ;(

PS: ogolnie to jesli ktos jest grafikiem lub ogarnia PS`a na wysokim poziomie, to zrobcie projekty Polskiego logo ICMag`a, zaprezentujcie, wspolnie wybierzemy najfajniejszy a ja zrobie koszulki. te moje logo jest podobne do avatara ale nie jest to jakis wypas bo na grafice to ja sie nie znam za bardzo. a chcielibysmy by wszyscy byli zadowoleni...
na MMM2009 bedziemy mogli sie zrzeswzyc koszulkowo :p
 
Last edited:

ssynekk

Well-known member
Veteran
a bogusik na ile wyjechal na wakacje? bo domyslam sie na jakie wakacje pojechal takie z ktorych ja wrocilem...skala w sumie nie bedzie raczej duza ale jak dla mnie na moje doswiadczenie bedzie...zazwyczaj outdoora robilem z kolegami a teraz indoor nowosc :D
trzeba zdobywac nowe doswiadczenia :D
 
B

bronek

małe podkolorowanko:
Early Dog, wcale nie taki Early
Nie zaczął jeszcze się topić-czy to dobry moment żeby jakiegoś klona z niego urwać??



Połamana [EarlyMisty x Lemon Chemo] x HH kwitnie - przeżyła stres:







Moje marne resztki-czytaj mój tegoroczny spot:



A to już u kolegi, rośliny to BBB







Hehe-obiecał mi trochę plonów
Hehe-jak to dobrze dzielić się nasieniem :jump:
 

wdr

Active member
Veteran
soulflayer, fajny pomysł z tymi koszulkami proponuje żeby ktoś założył temat : konkurs na logo polskiego ic i tam wklejalibyślmy swoje pomysły:) mnie osoiście podoba się stare logo wymyślone przez pesa bodajże , ale można by je troche udoskonalić:)

o to mi chodzi:



 

Latest posts

Latest posts

Top