What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Mighty Mite

94TheMighty2-20080807.jpg


94TheMighty-20080807.jpg


*** Ogloszenie matrymonialne ***

Piekna mloda dama (3mce) pozna dorodnego Pana, w ktorego lodygach plyna dobre geny, odznaczajacego sie wyjatkowymi walorami zapachowymi. Interesuja ja tylko panowie roztaczajacy wokol siebie koneserski aromat, samochod ani mieszkanie nie sa priorytetami, jako ze Guerilla Gold to wolna dusza nieskrepowana dobrami materialnymi. Czuje sie samotnie w sloneczne popoludnia i chetnie przygarnie na swoje pistilsy odrobinke cieplego pylku

94GGTopView-20080807.jpg


94GG1-20080807.jpg


Oferta numer 420 / 247 / 365 :muahaha:

Peace :wave:
 

polak

Active member
Piekna mloda dama (3mce) pozna dorodnego Pana, w ktorego lodygach plyna dobre geny, odznaczajacego sie wyjatkowymi walorami zapachowymi. Interesuja ja tylko panowie roztaczajacy wokol siebie koneserski aromat, samochod ani mieszkanie nie sa priorytetami, jako ze Guerilla Gold to wolna dusza nieskrepowana dobrami materialnymi. Czuje sie samotnie w sloneczne popoludnia i chetnie przygarnie na swoje pistilsy odrobinke cieplego pylku

Padłem nie wstane :) MISZCZ!
 
O

OrganicShowmen

Siemano :rasta:,
mam pytanie do ludzi obeznanych. Problem mam na grow spocie. Planty rosna w organicznej mieszance ziemii z domowym kompostem [resztki warzyw, owocow, popioly, trawa, kosci]. Pojemnik ma dosc sporo pojemnosc. I pokazalo sie cos takiego i palaszuje roslinki, ale powoli od dolu. Zwlaszcza juz starsze liscie. Czubki sa zdrowe, a rosliny rosna dosyc dobrze, takze moze to jakis maly niedobor. Troche przesledzilem i moja diagnoza na podstawie poradnika to niedobor potasu (K) :chin:.

Czy ktos ma jakies pomysly jeszcze jesli sie myle, co to moze byc. Dzieki za pomoc. :yes:





Oczywiscie zeby nie bylo offtopa, roof grow. Tak wyglada z dalszej perspektywy. Nie widac ze troszke utyka. Dodalem nawozu z K i troszke popiolow zeby podniesc delikatnie pH. Zobacze co bedzie. Azzz tez mysle ze po trochu to i tez chyba sprawa kwasowosci, pozdro dzieki za opinie.









Pozdro Organic
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Pes: Dobre pytanie, tez mam takie cos na plantach, podejrzewam cos z ph, ale sam juz nie wiem..., a tak na marginesie to segregujmy nasze wypowiedzi, chyba wiesz o co chodzi.

A zeby offa nie robic to stadko Alpha dogow przed przenosinami.



Pozdr :joint:
12505P8080046.jpg


12505P8080045.jpg
 
Last edited:

general

Member
Witam Szanowne grono. Polska daje rade. Obysmy tez cos pokazali w Pekinie ale to ot. Kilka fotek z mojej strony. Niestety euforia na out zdycha, malo slonca, wygieta do gleby i przez to splesniala. Nastepnym razem przetransportuje ja kilka metrow dalej moze wyjdzie choc jeden gibon. Mysle ze warto bo to bardzo zywiczne feno
Za to klonik (mam nadzieje) z niewiadomo teraz juz czego ma sie dosc dobrze. Ladnie sie krzaczy zastanawiam sie czy go nie ztopowac. Ale jeszcze nie kwitnie, mam nadzieje ze dojdzie. Patrzac na wasze fotki zaluje ze nie wykopalem wiecej dolkow itd...








 
Last edited:

Ganja Smile

Active member
8239100_06360.JPG


narazie nie mam czasu ale pozniej pobawie sie z fotkami i coska zrzuce ;))
organicshowmen spoko dadza rade daj im troche azotu i wapnia i odrzyja :d
 
G

Guest

Kolorowanka
Nie zwracajcie uwagi na date nie chciało mi sie jej przestawiać a aparacie

40999100_2702.JPG

40999100_2699.JPG

40999100_2694.JPG

40999100_2693.JPG

40999100_2687.JPG

40999100_2679.JPG

40999100_2675.JPG
 
G

Guest

To jest cinnamon i indoor mix od FS moze jutro jak znajde czas to wrzuce jakies fajniejsze foty z opisami.Cieszy mnie ze sie podobaja,niedlugo harwest
 

general

Member
Witam. Wielki respekt.
Euforia bardzo zywiczna, slodka, owocowa, topy spuchniete, zadnych niedoborow, duzy apetyt, rewelka feno ... ALE bardzo trudno ukorzenic. Niestety cos za cos. Za Chiny Ludowe nie pozbede sie go.








A tu juz inne pheno tez euforia chyba. Zdaje mi sie ze nie podolala diabelskiemu stezeniu pk. Dziwnie sie zachowuje nie wiem co zrobic




 
O

OrganicShowmen

Siemano :rasta:,
pieknie wam idzie. Niektorym to juz nawet maroki i lebanese kwitna K+. Dobry wybor odmian. Fajne spoty. Bardzo podoba mi sie grow kolegi m8 i pana Ganja Smile. Rozdalem wam troche pozytywnej karmy :yes:. Ja z nudow juz chce pokazac najpiekniejsze okazy na Ground spociku. Polski dzial ICmag w tym roku rozkwita niewyobrazalna liczba pieknych roslin i nowych talentow. Jest tu kilku nastepcow wielkich sposrod najwiekszych hehe. Do rzeczy koloruje co nastepuje :D

Na ground spocie Organic showmen sie zagubil ;)



Piekne Indiki a na koncu najpiekniejsza Early Pearl :







Pozdrawiam wszystkich growerow, szczegolnie outdoroowych. Pogoda na przyszly tydzien dla polnocy i centrum kraju, tak wiec fajno :jump:

Peace Organics
 

wojek

Member
No ładnie ładnie panowie OrganicS ta twoja EP jest bardzo interesująca, na pewno jacyś potomkowie po niej zostaną .
M8 planciki pozazdrościć śliczne.
HotC czekam na twoją fotorelacje pokaż coś.
Pozdro wszystkim

mały edycik właśnie wrociłem ze spota i jestem przygnębiony wszystkie moje roślinki poszły do jaha mój sezon zakończył się dzisiaj straciłem wszystko ,po podtopieniu miały się całkiem ok nie wiem to pewnie jakaś choroba je wjebała pierwszy raz takie coś widziałem liście zrobiły się dosłownie białe
 
Last edited:

chlodek

Member
No zajebiscie wszyscy w tym roku zmobilizowani, dużo nowych twarzy!
U mnie już niedługo harvest Lowrydera #1.
Dziś jeszcze startuje Lr#2, w połowie października powinien dojść...musze nadrobić straty.
A oto moje nabytki, Astrakhany na przyszly rok ;)
 
@general - sliczne te pheno Euforii..

ja na szybciocha zarzucam, sorry za jakosc ale wciaz brak aparatu ...
dziewczynki nakarmione, troche przeczesane.. no i coz pozostaje czekac (start 7 tyg)
z lewej afgani i orgin /mocno podupadle na zdrowiu/



a tu glowki zaczynaja wystawiac PurpleRihno i "coś z Egiptu" THX P
 
Top