What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

gelowas

cytat z gg (nie moglem sie powstrzymac):

Dawid rasta 11:27:02
przychodze kiedys do kwiatkow a tam patrze kurwa poobgryzane se mysle co jest kurwa, patrze a tam kurwa gąsienica zapierdala, wkurwilem sie myśle sobie a to cie dojebie szmato, no poszedlem wzialem rozpuszczalnik wjebalem ja do słoika, i podpalilem, jeb sie zadymiło na całym strychu to sie przydygałem i otworzyłem drzwi wejsciowe zeby sie przewietrzyło
Dawid rasta 11:27:22
na klatce schodowej sie siekiera zrobila i babka zadzwonila do starej a dalej juz wiesz jak to bylo

[jego stara wyjebala nam outa balkonowego i indoora 75w]
:(((
 

DrSmoke

Member
Veteran
Jej! Jaka reakcja łańcuchowa. Szkoda, że przez [nie ukrywajmy tego głupotę i] zażyłość Twojego kolegi, który stanął w obronie roślin i jakąś gąsieniczkę wszystko trafił szlag. Szkoda.
PS: Nie zostawiaj koło niego żadnych łatwopalnych cieczy.. :hotbounce
Pozdro dla Ciebie i Dawida. :wave:
 

Fre3ze

New member
@grunwald
Dzięki za rady. Szukałem jakiejś fotorelacji z passionami i znalazłem na hyperreal (https://talk.hyperreal.info/thread/11714) koleś zrobił LST 11 lipca i jakoś plon miał bardzo ładny, możliwe że później kwitły ale nie raczej plon i tak miał dobry, tylko zastanawia mnie czy moje planty które są mniejsze od jego tak samo sobie poradzą po lst. I jeszcze zastanawia mnie czy nic nie zjebie z tym lst. Pierwszy raz uprawiam więc mam obawy troszkę z FIM'em. Myślę że jak bym co tydzień dawał im florovita w konkretnej dawce to ruszyły by ostro z vegiem puki jeszcze mają czas, oczywiście bym obserwował czy nie ma objawów przedawkowania nawozu. Dziś mamy 14 lipca, koleś robił 11 lipca, chociaż to było 2 lata temu więc myślę że może warto zrobić tego FIM'a też... sam nie wiem mam tylko 7 małych krzaków i to jeszcze regular i do podziału na 2. Więc zależy mi żeby osiągnąć jak największy plon heeelp
 

chlodek

Member
@Fre3ze
Eh ale smiecisz, rób ten trening, LST + Fim, nie wiem czym ty sie przejmujesz, czy trenowac czy nie? Oczywiscie ze ci to na złe nie wyjdzie :bashhead:
ale to chyba twoja pierwsza uprawa, tez mialem stresa przed treningiem, ale wyniki na prawdę zadowalające, szkoda ze nie mam okazji juz sprawdzic plonu.
 
G

Guest

:wave:

witam, tak panowie sa problemy z upload, narazie nie dziala:smile:, oraz nikt 'z gory' nie przestawil oficjalnego stanowiska w tej sprawie:smile:
Gadalem z kov i mowi, ze jest jakis problem, wiec trzeba cierpliwie czekac! Bez paniki...:smile:
Tym czasem imageshack...:D


cheechu to bardzo do dupy wiadomosc...no, ale tak to juz jest w naszym kochanym kraju, 'jak nie urok, to sraczka...' heheh...Szkoda naprawde, ale nadrobisz jak pisales czyms w 'srodku':D. No i powodzonka zycze!:wave:

aah i cos dla koloru, bo jakos tu smutno...:smile:
lrmaleeny0.jpg


pozdrawiam :wave:
 
Last edited:
G

Guest

GS z tego to ciekawe bylo by np Brainstorm nl5 xhaze to jest bardzo dobra kombinajca!:smile: a jak bym nastawial sie na plon to pewnie green spirit...bbxskunk1 :D mazar tez jest ok...ciekawe jak to wszystko w praktyce:smile:


lr od pana P :wave:
marcoslrsssej2.jpg



Edit:
GS z wielu pestek od P mialem tylko jedna suczke...zostala na parapecie jako ozdoba i moja maskotka...:D Bedzie z niej az z 2 g! :woohoo:
 
Last edited:

Escobar

Active member
ja zamawiam white rhino od ghs. czemu sie uparles na dp? :) ja bym ci poleciil white widow z ghs.(oryginal) i cheese od big buddha
 

Ganja Smile

Active member
bo bralem juz kiedys z tamtad i dostalem fajne pestki jako freebie i wszystko bylo sprawnie szybko i tak jak chcialem bez problemow

ali wlasnie i jak ten lr nie mialem czasu zeby go posiac na balkon :D
 
G

Guest

Więcej fotek jak upload będzie chodził :D
Miałem dzisiaj bliskie spotkanie ze stukilogramowym dzikiem. Podszedł na ok 5 metrów i sobie na mnie chrumkał. Drzew żadnych w pobliżu nie było... Już przywiązywałem scyzoryk do kija ale ostatecznie moje szczekanie i klaskanie pomogło i sobie poszedł :D



B3N7xErdPurT............Nebula/LSD/SWT3xEroc/DP..........Perun...... i jeszcze raz kwitnący :D Perun

Zebrałem też dzisiaj 3 Lowryderki pełne nasion. Nie wiem czy nie troszkę za wcześnie... no zobaczymy te pestki jak wyschną...

Edit: Liście z manicuringu kwiatków LR klepią niekiepsko heheheh Zajebiście jest mieć trochę własnej zieleninki o tak wczesnej porze roku... Zwłaszcza jak słoiki od dawna puste stoją... i się kurzą... W przyszłym roku muszę to powtórzyć :sasmokin:
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
GS, ja bym bral orange bud, ale wiadomo ile userow tylo gustow hehe.
nie wiem jak u was, ale u mnie od kilkunastu dni jest wspaniala pogoda, w dzien sloneczko a wieczorem przelotne burze i opady deszczu.krzaki rosna jak szalone, bynajmniej te w brzezinie :D na innym spocie gdzie zostaly mi 2 planty, okazalo sie ze oba sa facetami, a jeden ma juz calkiem dorodne jajca. nie bede ich scinal, niech sobie rosna, pylek sie przeciez przyda :D
ta panienka jest najwieksza, i po ogledzinach moim zdaniem jest to marocxnl.ma juz sporo bardzo dlugich i gestych wloskow, cos czuje ze niedlugo zabierze sie za kwitniecie :D

130708mnl1ar9.jpg



pozdro :bandit:
 
Last edited:

BlinD

Active member
maly przeglad :

Maroc juz kwitnie zaczyna produkowac zywice... szkoda ze nie mam obiektywu macro ;p (ciagle z niedoborami Mg chyba ale w koncu sie zbiore zeby to jakos opanowac ;p )


Szczycik :


WW zfimowany ladnie sie rozkrzaczyl ;p tylko skarlał przez mala doniczke


Troche Klonow... WW, Durban, i jeden marny Maroc moze cos odzyje bo puscil korzenie :)

 

JAcHoo

Member
Grunwald - to moje autoflo, to LR x Oasis. Trochę mnie dziwi, że to fiolet, bo rodzice regular byli "biali". Niestety w tym roku nie miałem dla niej chłopaka.
Też miałem bliskie spotkanie z dzikiem na spocie i się trochę spociłem. Nie wiedziałem, czy łapać za saperkę, czy spindalać. Wybrałem dwie puste butelki i hałasem go jakoś odstraszyłem.
Miałem jeszcze dalsze spotkania z lisem, sarną, zającem, łosiem, ale największe spustoszenie zawsze robił człowiek.
Pozdrawiam.
 

57fun

Member
Po lewej RB który siedział tydzień dłużej od 2 ale wiele więcej nie spóchł, scięte tydzień temu i teraz juz siedzą w słoiku:], po prawej buybbelicious mamuśka tylko na sionka, ale mało wyszło ok 10 sztuk więc na dalszą zabawe mam :]

od lewej
2x RockBud, White rhino , grapefruit, porple plant, grapefruit patrząc po łodychach bo ogólnie GF sa lekko z tyłu za PP :] ogólnie planciki dostały szczała jak zaczął deszczyk padać w tamtym tygodniu:] duża dawka GHE totalgro tysz napewno pomogła przed deszczami, niedawno podrzuciłem troche gnojowicy odleżanej rok moze więcej :]

7 z 8 wysadzonych 7heven, 3 samice 1 samiec<wyrwany> a reszta jeszcze sie nie określiła

12 wysadzonych 7 heven i jak narazie 6 samiczek jest a reszta nieokreślona, samca niewidać do tej pory i juz <mam nadzieje> nie zobacze w tej grupie

i moja rewegująca parapetuweczka, która kwitła od stycznia i jak zaczeła rewegować to obciołem all kwiatki i zostawiłem dalej :] ładnie sie prezentuje tylko musze pozbyć sie jeszcze przędziorków bo zostały na niej,ale preparat mam wiec bez obaw pozostaiam ja tam:]

przed wysadzeniem

Ps. ktoś cyklinuje prkiecik kilka pięter podemna i wytwarza mi niezły masarz :] wszystko sie trzesie podłoga fotel prezesa i ogólnie gyt, pozdro all i niech śmoc bedzie z waszymi plantami do końca słonecznych wakacji :)
 
Last edited:

gucio

Member
Spot 1

Na 10 roślin 2 facety :D i w końcu się rośliny trochę rozkrzewiły.



Spot 2

Tutaj na 6 są 4 kobiety. Jedna wykazuje jakieś niedobory. PH ? Spocik ten jest na łące i ziemia jest wilgotna bardzo dlatego miałem obawy co do tego spota, ale wszystko rośnie dobrze po za tą jedną.



Spot 3

Sporo dzików w tych rejonach więc są i pierwsze straty, ale dzik był na tyle w porządku :D że w każdym z dwóch dołków podkopał po jednej roślince i jedna nawet przeżyła. Po za tym dobrze, polepszyło im się po wysadzeniu.



Spot 4

Widzę wszyscy mają bliskie spotkanie z dzikiem. Ja dzika tylko słyszałem za krzakami i to on uciekał a nie ja :muahaha: Nieźle się poryłem w pierwszej chwili myślałem, że to jakieś dzieciaki.


gout08
Pozdrawiam
44785pzdr-thumb.JPG
 

Latest posts

Latest posts

Top