What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.
G

Guest 6345

taky vám někdy příde že je celý svět na pič** i když vše je vlastně skvěle? :-(
 

shepherd

New member
všechno mě nějak sere.divný pocit,jakoby se můj svět hroutil jak domeček z karet.Postupem času se ze mě stal zajatec mých snů.Jen dřina a složenky (jak psal někde Svaha).Kdyby bylo po mém všeho se zbavím,ale mám rodiče,děti...přesto jsem začal své sny rozprodávat a zabíjet.Přestal jsem hulit,začal jsem pít.Divná doba života mého.
 

berrea

Member
vždycky je něco, co tě dělá šťastnym... vždycky je něco, u čeho cejtíš, že to neni zbytečný... takový věci dělej... dřinu a složenky dosud neznam, ale dovedu si to představit, fuj :-!
můžeš se přece pokusit najít nějakou práci, která tě nebude srát... práci, do který nebudeš chodit jenom pro peníze... vim, že v současný situaci se tohle snáz řiká, než udělá, ale můžeš to zkusit...
a když místo hulení budeš pít, tak ti to bude jenom ubírat peníze na plnění snů... ale sám dobře vim, že když je mi hodně mizerně, tak to hulení jenom zhorší...
btw. přeju ti, abys ty dobrý věci znovu objevil a aby tě ty špatný tolik netrápily
........................................................................... :fsu:

imu : a jak často :) je to úplně divný, když je mi blbě, ale vim, že podle všech indikátorů bych se měl cejtit víc jak skvěle... proto taky hulim ;) pak se přinejmenšim cejtim tak, jak bych se cejtit měl
 

newhousegreen

-.-
Veteran
všechno mě nějak sere.divný pocit,jakoby se můj svět hroutil jak domeček z karet.Postupem času se ze mě stal zajatec mých snů.Jen dřina a složenky (jak psal někde Svaha).Kdyby bylo po mém všeho se zbavím,ale mám rodiče,děti...přesto jsem začal své sny rozprodávat a zabíjet.Přestal jsem hulit,začal jsem pít.Divná doba života mého.

tak to nasere...taky mám chuť občas prostě odejít,zbavit se těch "šutrů"co mě "omezují"ale vždy po chvíli ustane...prostě to ještě "chvilku" vydržet,nějak se zabavit,udělat si pro můj záměr plán a prostor...

děti vyrostou,ty zatim něco naškudlíš(jak psal berrea lepší prací i když jí je teď málo)a pak frrrr kam se ti bude chtít a taky s kym budeš chtít...

moje idea je mít společnou biofarmičku,načerpat zkušenosti v sunseed...okouknout jestli to jde,dostudovat,pak tam chvíli žít...no a pak se uvidí
když se mi bude stýskat,tak odjet zpátky sem,pokud to půjde,a zkusit to založit tady...(ale i se zvířátkama)...když to nepůjde tak někam jinam(tanzanie?)

konzum mě zatim odpuzuje...ale počítám i s tim že i to se můe časem měnit..?

shepharde...buď trpělivý a pracuj na své duši...jinak se z toho zblázníš a už s tim nikdy nic neuděláš(mě to postihlo v zimě,díky tady všem za PODPORU,díky)
 

CrTecekk

Member
za par tydnu bych mel byt ing co se tyce hygieny a vyroby potravin ale na byte mame taky bordel v kuchyni ze sem pouzil nejaky hrnec uvaril sem si zradlo a neco bylo spatne a mam srac.ku,...no v dnesni dobe je uroven vzdelani na VS pekne v hajzlu:)
 

shepherd

New member
vždycky je něco, co tě dělá šťastnym... vždycky je něco, u čeho cejtíš, že to neni zbytečný... takový věci dělej... dřinu a složenky dosud neznam, ale dovedu si to představit, fuj :-!
můžeš se přece pokusit najít nějakou práci, která tě nebude srát... práci, do který nebudeš chodit jenom pro peníze... vim, že v současný situaci se tohle snáz řiká, než udělá, ale můžeš to zkusit...

díky za podporu a rady :1help:

v tom nasrání jsem opomenul zmínit pozitiva.Téměř si je neuvědomuju.Je to zrovna to zaměstnání.Dělám za minimální mzdu,ale dělám co mě baví,v práci se každý den učím novým dovednostem.
 

shepherd

New member
právník?stát? ty slova mi připoměly,že jsem tento měsíc prohrál soud o mou zahradu,za kterou platím daně.Teď bych měl kromě daní platit papalášovic právničku a soudní poplatky.Taky se mi povedl stratit jediný klíč od auta.(central,he)
 
G

Guest 6345

právník?stát? ty slova mi připoměly,že jsem tento měsíc prohrál soud o mou zahradu,za kterou platím daně.Teď bych měl kromě daní platit papalášovic právničku a soudní poplatky.Taky se mi povedl stratit jediný klíč od auta.(central,he)


ty voe koukám že pravidlo.. jednou jsi nahoře jednou dole... a když se sere tak pořádně u tebe platí 2x tolik...

chce to prohrabat se těma všema sračkama a pak si užívat všechno dobré o to víc... neb co nás nezabije to nás posílí (...a ted už si připadám jak teta Kateřina ze Saturnina :) )

každopádně pokud bys potřeboval nějakou právní radu, nebo pomoc tak mi napiš teoreticky by se dala zařídit právní konzultace u jednoho dost kvalitního právníka...

jinak ideálu že se stát zajímá o své občany sem se vzdal už dávno, tady všechny zajímají jen papíry a čísla.. fakta a realita je však uplně jinde :wallbash:
 

berrea

Member
za par tydnu bych mel byt ing co se tyce hygieny a vyroby potravin ale na byte mame taky bordel v kuchyni ze sem pouzil nejaky hrnec uvaril sem si zradlo a neco bylo spatne a mam srac.ku,...no v dnesni dobe je uroven vzdelani na VS pekne v hajzlu:)

lol, hygienik se posere z poživatiny, kterou si uvaří :D češi do toho!
 

CrTecekk

Member
lol, hygienik se posere z poživatiny, kterou si uvaří :D češi do toho!

ja myslel ze muj zazivaci trakt je uz z tech zivotnich podminek kde bydlime tak zvykli ze nejaka trapna gastroenteritida ho jen tak nerozhodi...

motto dne prevarena zdechlina ja zdravotne nezavadna :yoinks:
 

Clockmaker

Member
ještě je ráno,ale věřím že dneska už mě nic nepřekvapí.telefon vypověděl službu,funguje ale nejde vypnout budít.Každých 9minut hučí:( Odtáhli mi auto,tedy doběh sem je na křižovatce a po chvíli dohadování mi ho sundali za lidových 850kč-zasraný čištění vozovky. To ranní brko mě vyšlo hodně draho
 

VoDvaR

Member
Posledni dobou to je vsecko na dve veci... plotenky v haji, na fleky jsem se uz nedostal 2 tydny a blizke dobe asi nedostanu, coz me sere asi nejvic bo out tento rok uplne zanedbavam... a co sere jeste vic tak kamarad se kterym jsem vyrustal zemrel vinou ozraleho ridice, kteremu se nic nestalo... a pak ze za alkohol jsou tvrde tresty... nasrat kdyz to zabiji!!! Teprv 22 mu bylo.... shit
 

aero1

Member
bastardi jedni a že jich je .....nahodou nevite jakej je rozdil mezi timto červenym klištetem a tim černym ?...
picture.php
 
Status
Not open for further replies.
Top