What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

berrea

Member
real hero : no bylo to už takový dost zelený :) a taky to strašně zeleně chutnalo...
ten účinek byl ale fakt dost... já mam vůči alkoholu dost averzi (normálně vypiju tak dvě piva za měsíc), takže sem si jenom tak cucnul a bylo to jak po hodně pořádnym brku
 
O

opravdovýHrdina

real hero : no bylo to už takový dost zelený :) a taky to strašně zeleně chutnalo...
ten účinek byl ale fakt dost... já mam vůči alkoholu dost averzi (normálně vypiju tak dvě piva za měsíc), takže sem si jenom tak cucnul a bylo to jak po hodně pořádnym brku
nesmí tam být ani lísteček..a pak se to barví do žluta..teda aspoň mě..
 
Tobe kdyby policajti vybrali zahradu,tak na ni další rok zase nasadíš?

Spíš bohužel jeho do nebe volající blbost.

spis bychto videl na styl jeho ''boje'' se statem , prece jenom u nej si myslim ze by to (dekriminilizaci) mohl dotahnout daleko , neli do konce . osobne bych se rad videl na pozici pestitele ''lekarske'' mariuhany .. ty ne ? pesteni kytek je to nejlepsi co me potkalo :)
 

Machoman

Active member
spis bychto videl na styl jeho ''boje'' se statem , prece jenom u nej si myslim ze by to (dekriminilizaci) mohl dotahnout daleko , neli do konce . osobne bych se rad videl na pozici pestitele ''lekarske'' mariuhany .. ty ne ? pesteni kytek je to nejlepsi co me potkalo :)

Chápu,jen si nemyslím že zasadit 600kytek na zahradu+říct mám to pro lekařsky učely nekomu pomuže.Na to musí byt rozumní lidi ve vláde+nejakej rozumnej tlak na ni a ne si hodit stovky kytek na zahradu a pak kurvovat kde muže,že to vybrali.Efekt to samo bude mít ve zviditelnení a dalšší diskuzi o lečivosti konopí,cž na škodu nebude,ale nejaky velky plus v tom nevidím.
 
jj , ale prvne na to tusim mel stempl , ze to dodava nekam na univerzitu na vyzkum + neco s tim frajerem z Izraele ne ? a i presto mu to nepomohlo , je to taky podivin , ale z opacneho spektra nez JxD . aspon v nem nevidi ''obycejni'' lidi vyhula , coz v kazdem ''obycejnem'' cloveku JxD vyvolava , o tom neni pochyb .. mozna mu to vyjde a mozna ne , holt je to jeho cesta , ja mu preju aby se mu to povedlo :)
ovsem jeho stly je takovy ''podivinsky'' o tom zadna :D ale zadny ''Lojza od lopaty'' to nebude na to dam krk :) ale ja bych na takovy boj byl moc mekky a liny zaroven :D
 

berrea

Member
já si myslim, že to sklizení hraje dušanovi hodně do karet... timhle si to frydrych podělal... když tomu připočtu to vymáhání přestupků... obojí hodně lidí nasere... kdyby byl chytrej, tak dušanovi nechal kytky a pak ho nenápadně v tichosti odsoudili... takhle o tom uslyší hodně dlouho každej a myslim si, že to fakt pomůže...

jak řiká zjp, dušan je hodně chytrej, ikdyž se tváří, jakoby to nebyla pravda a jeho vyjadřování je... slušně řečeno divný... přesto v tuhle chvíli je to člověk, díky němuž se na trávu nezapomíná a náš problém zůstává v ohnisku veřejnýho zájmu
 

sensi23

Active member
Veteran
Dusan tenhle spor vyhraje uz jen pro to ze ministerstvo zdravotnictvi uznalo spolecnost konopi je lek jako legitimni spoklecnost zadnej soudce ho snad neodsoudi kdyz tam budou chodit lidi a rikat jak jim pomaha nepacha zadny zlocin tim ze nekomu ubira od bolesti je to statni demagogie a nekdo by zaslouzil prijit o koryto
KONOPI JE LEK!!!!!
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ano, tohle byl jen další Dušanův tah, aby se zviditelnil, což je dobře, čim víc se o tom bude mluvit tím je větší šance, že se marihuana bude brát jako lék a né jako strašák, kterej níčí lidem životy!
Nicméně jeho styl je docela šílenej, loni když mu sklidili zahrádku, tak jsem mu dával cca 5 kg mokrýho, už jsem neměl kde sušit. Přijel si pro to na okraj Prahy a měl na to klasický žebradlo, když jsem ho viděl, nechápal jsem. Já měl napěchovanou 90l krosnu čerstvě sklizenýho, naštěstí ještě v obřim pytli na odpad... Nicméně Dušana to nijak nevyvedlo z míry, vzal si ten 90l pytel, chvíli s náma pokecal a pak bez jakohokoli ostychu nalezl do tramvaje a odjel do centra. Kamarád, kterej tam byl se mnou s nim pak jel směr centrum, prej to bylo šílený, jako kdyby každejch pět metrů ta tramvaj srazila 1 skunka!:D
Jen nevim, jestli zrovna takovim punkovim stylem jít na politiky, je ta nejlepší cesta...
Ale každopádně Dušanovi respekt, je to jedinej člověk, kterej situaci okolo konopí v ČR posunuje lepšim směrem!
Časvole
 

berrea

Member
taky by mě zajímalo co je s perim... doufam, že se mu nějak závažně nezhoršil zdravotní stav... radva se s nim taky snaží spojit už nějakej měsíc a nic :(
 
B

Black ][

taky by mě zajímalo co je s perim... doufam, že se mu nějak závažně nezhoršil zdravotní stav... radva se s nim taky snaží spojit už nějakej měsíc a nic :(



Tak doufejme že se ozve ................................:watchplant:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top