What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

Mightyka

Active member
Veteran
Nevim kam to psát...

Kdyby měl někdo zájem tak daruju:
(Vždy dám přednost člověku co to zachová přes květ, než pouhé odkvetení + kdyby měl o jedu věc zájem člověk, kterýho znám a neznám, tak to zase dostane známej, to jen tak pro pořádek :) )
Od každýho je cca deset kusů u něčeho by se mohlo najít i 20.

Bubba kush (katsu) x Tahoe alien
White fire x Tahoe alien
Larry OG x Tahoe alien
Tahoe alien F2
Old time moonshine x Tahoe alien (tam jsme udělal trochu botu a když jsem to přendaval do pytle, tak jsem do cca 25 semen hodil i 5 semen krosu s bubbou...)
Jo a mám ještě nějaký Grand daddy purps F2.
 

c0dex

New member
Nevim kam to psát...

Kdyby měl někdo zájem tak daruju:
(Vždy dám přednost člověku co to zachová přes květ, než pouhé odkvetení + kdyby měl o jedu věc zájem člověk, kterýho znám a neznám, tak to zase dostane známej, to jen tak pro pořádek :) )
Od každýho je cca deset kusů u něčeho by se mohlo najít i 20.

Bubba kush (katsu) x Tahoe alien
White fire x Tahoe alien
Larry OG x Tahoe alien
Tahoe alien F2
Old time moonshine x Tahoe alien (tam jsme udělal trochu botu a když jsem to přendaval do pytle, tak jsem do cca 25 semen hodil i 5 semen krosu s bubbou...)
Jo a mám ještě nějaký Grand daddy purps F2.

Ahoj Mightyka. Ja by som mal zaujem o Larry OG x Tahoe Alien alebo Bubba Kush x Tahoe Alien. Ale neviem ci som vhodny kandidat na dar :) popripade by som mohol vymenit za SSSDH S1 REZ (10reg.)

Aby som nebol moc OT. Dnes ma nasralo ze som ochorel :( (este ze sa mam cim liecit :) :greenstars:

A potesilo ma dnes toto
vBDWMke.jpg
 

asfalt420

Active member
dnes se mi zdalo o paradni divocine s novou milenkou a kdyz jsem se probudil, tak jsem zjistil ze ne jen zdalo ;) to me hodne potesilo ;)
 
G

grizly

Nasralo mě že Australský A-wing ukončil spolupráci s dovozcem do Čr...
 
S

smallgardener

potěšilo mě že je chocolate rain zase v prodeji...nasralo mě že poplatek za zahr. platbu je 7E
 

BURN

Member
Veteran
Zas přehodili Vendor :biggrin: Normálně mi tím působí zmatky v hlavě:noway:
Člověk chce automaticky kliknout,hledá hledá a nic,pak přemýšlení......:woohoo:
 

alesh

Member
Velice mě potěšilo, že jsem dodělal zkoušky a mám zase pár měsíců klid na to, abych se mohl věnovat zábavnějším věcem :woohoo::moon:
 

Latest posts

Latest posts

Top