What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

benjichaouat1

Active member
Veteran
no tak teď jsem měl málem infarkt :D jdu si takhle kouknout na ty prcky a ten pohled... improvizovanej stůl na kterym byly nevydržel váhu po zalití a někdy v průběhu včerejška se zbortil... všude kelímky, hlína a zmačkaný kytky

ale štěstí v neštěstí přálo a situace je snad zachráněna, kytky jsou všechny v pořádku a ani jmenovky se nepomíchaly :D takže výsledek je pár ulomenejch lístků, kytky zohejbaný do prapodivnejch tvarů jak šly dál za světlem a jen u dvou je trošku pošramocenej stonek, ale nic hroznýho :woohoo:
Hehe, to mi pripomelo prihodu, kdy jsem se pred lety vratil z docela vyzivne parby, neudrzel jsem se a musel se jit mrknout do boxu na prcky, jenze jsem neudrzel rovnovaho a zbortil jsem se primo mezi 40 assi 20 dni stary kytky. Przila asi pulka a aby toho nebylo dost, tak kdyz jsem se zvedal, tak jsem si na prave lopatce vyypalil cejch od vybojky. Dodnes tam mam svetlou skvrnu velikosti mexickeho dolaru :). JJ pri pestovani se clovek nenudi.

Nebo me ted napada kolo, kdy jsem jel 9 X 30L bubler a protoze lampa v cooltube nesla vic snizit, tak jsem podklaadal podkladovou desku knizkama z knihovny ( nic jinyho nebyylo po ruce), myslel ssi, ze se nemuze nic stat a jednoho dne na podlaze pokoje cm vody vsechny knizky promoceny a co bylo nejhorsi, dostal jsem od spolubydlici zakaz dalsich pokusu a na cas si musel dat pauzu. Na podlaze bylo nastesti lino, takze k sousedum neprosakla ani kapka.
 
S

smallgardener

jj taky jsem jednou takhle přišel nakalenej domů, otevřel dveře, a pěkně zbortil sadu malejch řízků POG se zvlhčovačkou... s lampou mám taky jeden nemilej příběh znedávna, kdy sem instaloval pracoval s topspinem. bylo to vypnutý přes časovač, nicméně sem jednou rukou držel nahoře a druhou pod stínítko a najednou bum mrda jako svina prošel mi proud levou rukou do těla, měl sem co dělat abych ucukl a naštěstí ucukl a pěkně sem zařval na celý kolo , kámošovi udělal dobrej modrák do stehna v tom šoku , a měl sem štěstí že sem chyt nižší amplitudu proudu , protože to bylo fakt na hraně. od tý doby nosim do pěstírny pořádný boty, doted cejtim levý rameno a pokřupkává mi v něm ...
 

Rakosnicek

Member
Veteran
jj taky jsem jednou takhle přišel nakalenej domů, otevřel dveře, a pěkně zbortil sadu malejch řízků POG se zvlhčovačkou... s lampou mám taky jeden nemilej příběh znedávna, kdy sem instaloval pracoval s topspinem. bylo to vypnutý přes časovač, nicméně sem jednou rukou držel nahoře a druhou pod stínítko a najednou bum mrda jako svina prošel mi proud levou rukou do těla, měl sem co dělat abych ucukl a naštěstí ucukl a pěkně sem zařval na celý kolo , kámošovi udělal dobrej modrák do stehna v tom šoku , a měl sem štěstí že sem chyt nižší amplitudu proudu , protože to bylo fakt na hraně. od tý doby nosim do pěstírny pořádný boty, doted cejtim levý rameno a křupe mi v něm ...

koukám jak jsme všichni poznamenaný :D taky už jsem si dvakrát dobře napálil do ruky.... to docela člověk rychle vystřízliví :D
ale nikdy mi to nepřišlo nějak moc silný, jsem jen vždycky jak debil něco zkratnul a naštěstí vyhodil pojistky, takže jen šok, smrad spálený kůže a třes ještě pěknou chvíli potom, ale následky žádný :D
 

papaja

Active member
Veteran
taky dám jednu historku do placu :byl jsem u kámoše v jeho pěstírně on že pro něco skočí do kuchyně než se vrátil ležel jsem na zemi měl tam dva dráty přímo ze zdi pod proudem šílenec a já se jich nedopatřením dotknul byla to šlupka, co mnou hodila na zem povídám, mu, co by jsi dělal, kdybych tady zemřel on že by ze mně udělal hnojivo no vtipálek :)
 

spachal

Well-known member
Veteran
Koho jeste nekoplo 380V, vi prd, co je to prda :]. Ja to zazil jednou a ... opravdu me to nepotesilo, at nejsem mimo tema ;]
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Pred nekolika dny jsem se pustil do vyroby tempehu, docela postup odflaknul, nezachoval hygienu, ktera by mela byt 100% a presto se to povedlo i kdyz jsem to bral jen jako pokus. Chutna brutalne dobre.

picture.php
 

asfalt420

Active member
wtf??
to je vtip?
já kurwa nechci s nikým obchodovat, natož tady, jen jsem prosil o radu, proto že se mi nechce platit 200kč za 20g na tržišti nebo v konopný apatyce.


Dear asfalt420,

You have received an infraction at International Cannagraphic Magazine Forums.

Reason: Breach of TOU7
-------
Please read the TOU and keep your postings and actions according to them...NO TRADES OVER THE SITE!
-------

This infraction is worth 10 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=6146564
Quote:
poraďte prosím, kde seženu větší množství sušeného květu technického konopí?
All the best,
International Cannagraphic Magazine Forums
 
D

Dogon

mám radost že cz-sk sekce icmag žije tímto bych vás chtěl pozdravit obzvláště všechny kamarády i ty co se stáhli do pozadí.
 
S

smallgardener

pm - nakupte si jiffy . what the fuck ? ban . vítejte na FG :D

edit: tak důvod napište rovnou , mě to nesere :) a nezastírejte to za ty vlezlý reklamy který chodí po pmkách
 

simor

Member
Veteran
pm - nakupte si jiffy . what the fuck ? ban . vítejte na FG :D

no myslím, že týpek co si za rok založí 3x učet znova a znova, pomaže všechny fotky a zbyte po něm jenom bordel si nic jinýho nezaslouží. Pořád dokola. Nevím co tam mezi váma, bylo ani to tu nebudem rozebírat, to jenom když jsis tady s tím otřel hubu.
... že? alias Miris a asi 8 dalších nicků
:moon:
 
S

smallgardener

jo je to škoda trochu, páč některý příspěvky jsou potřeba zviditelnit ve špatnym slova smyslu, takhle to nepůjde poznat :O
 

RoderickB

Member
Filosofický kecy

Filosofický kecy

No, připadá mi, že sem asi nějak slevil ze svejch nároků na radostnej život nižší střední třídy, když mě k radosti stačí vlastně jen to, že mě v současný době nic vážnýho nesere:comfort:

Ale vážně. Co mě někdy fakt hodně sere a vytáčí ? No tekoucí potok to není, tichej les taky ne, vo žádnejch zvířatech, co by mi lezly na nervy taky nevim, co to kurva.....jo aha! Lidi to tou, lidi mě serou :D
Nejvíc sobectvím, což je ale v poslední dobou móda. Taky co chci v době solitérů?
To jako základ na špatnou povahu stačí, od sobectví už je to kousek kamkoli.
Ale dělá mi radost, že mě to nutí k zamyšlení, nikoli ke smutku.
Konec blábolů:chin:
 
S

smallgardener

nasralo mě když mi řekla známá že ty kytky nezalila že se na to vysrala :D a zároven potěšilo že kytky žijou vesele dál i po deseti dnech bez vody bez náznaků stresu : ) ale už je to naozaj ... ta kombinace vermikompostu/fertofitu a symbivitu je zajímavá člověk se nemusí srát ani s ph a vše zelený a jak vidim tak praktický ...
 

Latest posts

Latest posts

Top