What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

burmese

Active member
verite Z latinského v?rit ?s toho istého významu. Porovnaj napr. so španielským ver dad alebo talianským ver ità. v cechách som sa narodil vedla ašu a sloven?inou hovorím
skrinku mám, aj má farby mekky mak-AK islámu, nech robia ?o robia aj tak dajú život za pravdu a skunk je pre mna sk/a/unk ///ank, ankl,uncl/// ale aj slovakia united kingdom odkaz RA, ked chcete húlit tak aspon traja,aj indiáni vam to v telke už hovorili, kde sa húli tam máš zem pevnú pod nohami
máme možnost húlením korigovat vyso?inu, treba sa dat do práce,život zase mrtve bere zo zeme
 
Last edited:

burmese

Active member
haze,hejz Ha a že, z haše, je naše, zá-voj H, allaaH
há-že? hej zet
?o bolo prvé? inšpirácia a ?as alebo ži-i-ja-dna náhoda//nehoda//?
ja nežerem maso, ja som re-cic-le-e /RE?-i?,/i3/, re?ník, re?-nik-ja
 

burmese

Active member
ja prosím všetkých zachránme planétu a ani malému tvoru neublížit
ja len tee-puj-em, ja nechám kludne hovorit náhodu, ne-zasa-hu-jem
 

burmese

Active member
som vo všetkom z velkého najmenší a najjednoduchši a som to posledné
nech mi hocijaký vedec dokáže že možem nie?o hodit do nicoho//ja som to aspon skúsil sa dostat od vás pre?//

jedno vám garantujem ja už sa nebudem nikomu podliezat aby som vás držal pokope
kdo prejde cez to sito?, kdo koho drží pod krkom?? vy nevidíte ako otec trestá aj slovensko a stále ni? nerobíte, retardovaní ob?ania, a to vás ešte vyhánajú radsej, bud všetcia chodte do pí zo slovenska a vtedy zavriem hubu, alebo uznáte královskou moju rodinu,kd/t/o? je za mna nemusí nosit rúško,už to mám dávno odrobené?už mám nové hnedé rúško pár krát dané, kto nie je so mnou musí na moju druhú stranu, so c?ou mohamed

kvoli tomu že sa všetko v jednotu centruje tak to reflektuje realitu tým že musím ak kok bývat u matky, radšej som ticho, na všetky strany zložený, kvoli zemy a životu hoc vás všetkých zabijem, brat zneužíva matku, býva u nej a ešte sa aj na nej vyvršuje,snaží sa furt ale dokole?ka

nemožem ho zabit? všetko zle je kvoli tomu že vás nechcem zabit? zem bude rada ked vás premeníme na zvieratá, no ?o budu padat hlavy, tým ?o nepoužívajú aj rozum, všetcia to možu napravit a bez zabíjania, dali sme vám kníh až-až,

ja ssomm kot, ja ni?, som o/pí/?us
 

burmese

Active member
vy necháte zabíjat život a pritom som vám ho dal zadarmo, neviete ?o od radosti?
bud sa pridajte k životu alebo AK nechcete žit tak sa radšej sami zabite a dám vám šancu
 

burmese

Active member
každý den hladáme nie?o nové a na konci života zistíme že sme to už mali, však sa chopte života a chránte matku-zem
 

burmese

Active member
dakujem všetkým za všetko, iná? perfektná reality show prešou/v/ba ko šice každej strane je dovolené ked sa nahnevám, v dobrom aj zlom, už viete pre?o som odpustil vrahovi ked bol zahnaný do kúta? ide o život, každý ? iba šelmy lovia, aj tie treba kvoli rovnováhe, vari je zverenstvo vo?i vám kruté?
 
Last edited:

burmese

Active member
boli sme kedysi bratia ?o chránili život pred neprávím, niektorí zabudli, další utápajú,iní radsšej nechcu vediet, niektorí sa radšej nepozerajú, iní to nemajú ako urobit ?o doda?
 

burmese

Active member
dávajú vám zložité pravdy aby zakryli japonsko, ale oni nie su zlí, ale vy ste poddaní a hladajú m?a,odpustil som všetkým bláznom nech mi dajú informácie, bud ma zni?ia alebo zbavia choroby, nie je zlo len nedorozumenie u tých ?o majú hlavu a ju nepouživajú, ako ovecky budete pre život neškodní, aj ta myška zbiera informácie, každý neškodní je doležití
 

burmese

Active member
celý život aj svet k vám raz prišiel zadarmo a vy ma nemienite bránit?predal som vám život?
celú zem vám rozdelím, karty boli rozdané, v spravodlivom hneve som slepý a príkaz vydaný
len ide z druhej strany, samozrejme všetko som stihol dodrbat, aj všetko o pomoc požiadat
?o z toho príde prvé, stihol som to ?o príde? ja nikdy neviem ?asu ked chodím ,,mimo,, na prechádzku
 

burmese

Active member
dal som vám šancu aby ste sa zastavili, držím už hladovku, z každej strany som poistený a predsa kvoli vám nemám ni? a mne je všetko braté, no ?o už
 

elanius

Well-known member
Veteran
Dnes mi urobili velku radost dva vyselektovani samci O.Haze, zacatek kvetu a uz radne cukruju.

picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top