What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

S

smallgardener

Zdar, v německu takovejhle stojí kolem 7 tisícc éček... Vypadá ve vnitř dost zachovale, takže to přetočení nemusí být zas moc drastický (stačí se kouknout do servisní knížky jestli a kdy byly dělaný rozvody). Spíš to bude asi opravená bouračka.. Nemusí bejt problém, může bejt problém...

Jj právě že sem mel s sebou kámoše mechanika dělá i laky a generální opmotoru. tohle jtd se zajímá roky. Tohle se mu líbilo dost. Z papíru oprav vyšlo ze to přetočení asi fakt není. Rozvody a filtry budem dělat hned jak ho přivezu..já předtím jezdil ve starý srážce takže z tohodle sem nadšenej. Když vezmu ze oktavka stojí stejně :laughing:
 

sailinder75

Active member
dnes dojdem upachteny z prace domu,a ceka na mna velike prekvapeni a radost,dorazili mi semienka od Mightyka (OTM x TA) uz jednu maminu OTM vlastnim,a toto bude urco dalsi,a este cekam na krizu OTM x F13 a to bude treti mamina,a budem krizit slachtit,a hrajkat sa...
VELKA VDAKA Mightyka
 
Last edited:

hyena

Member
Veteran
pardon za 2 příspěvky pod sebou..

sem teďka rozloup kuličku haše, co jsme dělali asi před 2ma tejdnama..
a ani nevim, jestli mi to dělá radost, nebo mě to nasralo, ale voní jak koňská kobliha mi přijde :D
 

Mightyka

Active member
Veteran
Už sem si objednával Face Off OG Bx2, ale jelikož sem od nich objednával poprvé, tak po mě chtěj přeposlat výpis z účtu a ten nějak za boha nemůžu najít, už to řešim s bankou, ale serou mě teda!!! Doufám, že to výjde!
 

Rakosnicek

Member
Veteran
no já přemejšlim, že bych taky něco vzal :D ale je to komplikovaná situace, musim si vyřešit ještě automaty do kukuřice a zas nechci vypláznout za semínka milion :D

nevíš jestli to jde řešit i jinak než přes účty... ideálně cash poštou? bankovním účtům se zatim úspěšně vyhejbám tak by se to vyřešilo za mě :D
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
no já přemejšlim, že bych taky něco vzal :D ale je to komplikovaná situace, musim si vyřešit ještě automaty do kukuřice a zas nechci vypláznout za semínka milion :D

nevíš jestli to jde řešit i jinak než přes účty... ideálně cash poštou? bankovním účtům se zatim úspěšně vyhejbám tak by se to vyřešilo za mě :D

Znama kamose, ktera ma nove rozjetou sit obchodu se seminky tady a v holandsku resi pravidelnou nakupku a distribuci od archive seeds, takze by mela byt k dostani za par mesicu i u nas. Snad bude zajem, protoze jsem ji k tomu trosku prekecal a jestli nebude, tak nevim, co mi udela :). Zname se chvilku a jen diky tomuhle foru a jednomu clenu, ktery se vubec o tehle seedbance zminil a ja ji zaregistroval, se to snad stane zkutecnosti.
 
Last edited:

ecr8d

Active member
pozitivna skusenost s Uk shopom pickandmixseeds#co#uk ...semena do tyzdna doma pekne v krabicke od dvd..jednoducha platba kartou..vlastne ma knim doviedol lov na Serious 6..ide o to ze som nemal peniazky na cele balenie a oni ako jeden z mala shopov predavaju aj po kusoch..ku kazdemu zrnu 20% z orig. balenia pre pokoj na dusi...takze uz ostava len cakat co z toho vylezie
 
S

smallgardener

pozitivna skusenost s Uk shopom pickandmixseeds#co#uk ...semena do tyzdna doma pekne v krabicke od dvd..jednoducha platba kartou..vlastne ma knim doviedol lov na Serious 6..ide o to ze som nemal peniazky na cele balenie a oni ako jeden z mala shopov predavaju aj po kusoch..ku kazdemu zrnu 20% z orig. balenia pre pokoj na dusi...takze uz ostava len cakat co z toho vylezie

jj, taky sem párkrát měl připojím se
 
Celkem nedávno mě nasrala objednávka přes 5semen od "natural seeds".. Víceméně z hecu jsem si napsal o 6 AK-auto. Nemusel jsem zkumavku ani otevírat, abych viděl že 2! semena z šesti jsou prasklá... Tak jsem to vyfotil a poslal dotaz přes 5s., protože "natural seeds" se na své statické stránce sice dušují že kromě nejnižší ceny jsou jejich semena ručně tříděny. Prasklé semínko jebat, stalo se mi to i u lepších oddílů (DP 2000r.) ale co mě skutečně nasralo, že do dneška mi nikdo neodpověděl !§! Takže zase jednou platí - za málo peněz málo music..
P.S. Z těch čtyřech vyklíčily 3, takže PR-
 

sensi23

Active member
Veteran
GHOST TRAIN HAZE # 8 vice sativni pheno..ty kraaavo!Tak takhle jsem se nezhulil snad 10 let :D :D
navaly kreativity,horko v hlave snad 3 hodinovy totaly tripy kotel..proste zdunenej jak kun..Vcera jsem testoval 1.palicku 5 dnu susenou zadnej curing..minibrcko..v pulce uz me brnela hlava nasledujici 3 hodiny jsem se chvel..Rikam si asi nejsem ve forme a tak jsem dneska na cistou hlavu pekne po ranu smotl opet a ejhle zase zdunenej jak studentik :D..a to upozornuji ze mam toleranci jako krava
picture.php
 

metracek

Active member
Veteran
Dneska me strasne potesilo jak naadherne vypadaji kytky když je vytahnu z boxu, ja hlupak netusil ze ta metla tak zkresluje!! :D Včera sem je vytahoval z boxu poprvé a na normalnim svetle je to nadhera, velkou radost mi to udelalo!!!! :biggrin:
 
S

smallgardener

GHOST TRAIN HAZE # 8 vice sativni pheno..ty kraaavo!Tak takhle jsem se nezhulil snad 10 let :D :D
navaly kreativity,horko v hlave snad 3 hodinovy totaly tripy kotel..proste zdunenej jak kun..Vcera jsem testoval 1.palicku 5 dnu susenou zadnej curing..minibrcko..v pulce uz me brnela hlava nasledujici 3 hodiny jsem se chvel..Rikam si asi nejsem ve forme a tak jsem dneska na cistou hlavu pekne po ranu smotl opet a ejhle zase zdunenej jak studentik :D..a to upozornuji ze mam toleranci jako krava
View Image

asi vyselektováno co :)
když se na to koukám úplně mi připomíná bangi haze co jsem měl (vzhledem). co terpeny?
 

Latest posts

Latest posts

Top