What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

Rakosnicek

Member
Veteran
yes tak já si ho nekoupil protože ho němeli a teď jsem zjistil, že ten utopenej zase začal fungovat :) tak doufám, že mu to ještě chvíli vydží :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
přesně tak.. jak říká reskátor.. keep it up!

hažme všechny trotli do jednoho pytle :D
 

simor

Member
Veteran
Ja bych to viděl na návrat ne moc happy alias lidové milice, totalitní palice. Ne málo co tomu nasvědčuje. Botu č. 48 na ně. heh...
 

papaja

Active member
Veteran
taky mám nohu č. 48 :) bohužel je to prokletí shánět takovou obuv to musí člověk mít svatou trpělivost a obejít aspoň pět obchodů , než najde pořádnou botu
 

simor

Member
Veteran
hmm, tímto se kouzlo boty č. 48 začíná vytrácet.
ovšem, není bota jako bota. muhheheh
 

sensi23

Active member
Veteran
Myslim ze kouzlo boty c 48 ze nevytrati nikdy.Pri vzpominkach na botu c 48 v akci na letosnim cannafestu se mi vzdy vloudi usmev do koutku :D :D
 

Rakosnicek

Member
Veteran
sníh je super, třeba na horách je to skvělý a i ve městě to může bejt fajn... miluju ty zimní chvilky když si v noci sednu v parku na lavičku s dobrym jointíkem a jen pozoruju jak se pomalu snášej ty obří chuchvalce sněhovejch vloček nasvícený pouličním osvětlením a poslouchám to ticho :)

jinak je ale městská zima pěknej hnus, břečka po ulicích a všechno to jen komplikuje :D
 

dawezz

Member
sníh je super, třeba na horách je to skvělý a i ve městě to může bejt fajn... miluju ty zimní chvilky když si v noci sednu v parku na lavičku s dobrym jointíkem a jen pozoruju jak se pomalu snášej ty obří chuchvalce sněhovejch vloček nasvícený pouličním osvětlením a poslouchám to ticho :)


Přesne snih je bomba kdyz je fakt snih a mrzne jak má. Břečku taky nesnasim, je to shit strašnej. A na hory na prkno a nejen na nej proste miluju !!!
 

Latest posts

Latest posts

Top