What's new

Co bierzecie na OUTDOOR 2013 !?

w33dman

Member
@danelowa,

Jeżeli chcesz sadzić szybkie automaty to odradzam kupowanie tych nasion, zainwestuj w coś sprawdzonego, na rynku jest sporo nasion AF femi, polecam klasyki jak Diesel Ryder, Ak47 Auto, White Widow Auto, Automazar, Blueberry Auto, Big Berry Auto od GGS jest bardzo ciekawym wyborem.

Peace.
 

ptrr

Member
Cześć
W tym roku pierwszy raz zamierzam iść w automaty, ale nie bardzo wiem co sadzić?? Bedzie ich raczej ok 30 sztuk, poki co do koszyka zapisałem po 3 sztuki AK Automatic, Royal Dwarf, Northern Light AF FEM ( wszystko RQS) i Skunk Automatic i Super Skunk Automatic (White Label). Ktoś ma może z nimi jakieś doświadczenia? Zagoszczą też obowiązkowo nasiona z GGS, czekam tylko na znak sygnał, że już wszystko gotowe.
Pozdro
 

Dronabinol

Member
jak zwykle na szarym końcu:(

czas pomalu zamawiać sionka i kompletować zestaw na outdoor:) co mnie cieszy i w sumie nie mogę się doczekać!

tegoroczna zieleninka to raczej klasyka pod polskie niebo

Durban Poison i Shaman od Dutch Passion chodź mocą nie powalają podobał mi się bardzo z tamtego roku fajny odmulacz był:)

Purple Maroc od Female Seeds

i troche auto dobrze znane mojej zielonej familii:) White Widow Auto, AK 47 Auto, White Russian od Bulk-a

więc raczej skromnie tego roku ale za to mam nadzieje bez lipy ^^

Namaste, Powodzenia & Wiosno Nap!%@$*%AJ
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
ja w tym roku raczej tylko AF,

Palmeiras (Hindu Kush x White Russian x Think Different)
White Russian (White Widow x AK47)
Purple Jems
Mazar x AK47
to z Femek, aczkolwiek cos tam sie jeszcze znajdzie...

mam tez troche regów i chcialbym je dac na samoisntny breeding (moze walne po 3 nasiona z kazdego rega jakiego mam i bedzie totalny mix) ale zobacze... poki co odpuszczaja sniegi a ja mam malo czasu i 0 ogarnietych miejscowek (aczklowiek na AF to nie tak ciezko znalezc).. czas pokaze...
 

cardiel

Member
Witam witam :)

znacie jakis zaufanych, Polskich (zależy mi na czasie) dystrybutorów Femaleseeds? Żeby być zgodnym z regulaminem poprosiłbym o info na PM ;)

Powodzenia w nowym sezonie koledzy!
 
S

Simon Templar

Cierpliwość - cnotę prawdziwego outdoorowca, modlitwę i ciężką pracę. W końcu to właśnie do tego zostaliśmy stworzeni.

W tym roku główną rolę grają u mnie marok, fioletowy marok, easy sativa (nigdy jej jeszcze nie miałem! ! ! :D ) i zastanawiam się nad przetestowaniem red purpsa (też od FS).
Niestety nie udało mi się zorganizować tyle pestek ile mi potrzeba, może ktoś może jakoś pomóc???

...tak sobie właśnie myślę, KURWA ale zajebiste krosy macie zamiar wysiać....holy shit...
Będzie się działo :)

Do boju, połowa maja lada dzień!

Pozdr,
ST
 
G

gaper

W tym roku polowa plantów juz jest na oucie, pogoda dopisala głownie są to AF ciekawe pierwszy raz w tym roku sadze nasiona z DINAFEMu Cheese Auto i Amnesie mam nadzieje ze dadza rade, polowa jest w boxie ale ida jak szalone. Zastanawia mnie jedno czy dojda, ale to juz nie moja broszka tylko pogody :) dostałem kilka gratisów Nothern Passion z Bulka bede testował co to za planty i na koniec zdam relacje. Pozdro szaleni konsumenci zieleni ;P
 

bobinoon

Member
w tym roku wracam do zabawy z:
5 * cindy '99 x purple jems
5 * Ak47 x C99
5 * Skunk #11 x White russian
wszystkie są AF
 

Awareness

Member
Auto Northern Lights XXX - Orion Seeds
Auto White Widow - Bulk Feminized Seeds
Auto Blue Amnesia - Ministry of Cannabis

Durban Poison - Orion Seeds
Grapefruit Outdoor - Orion Seeds
Easy Sativa x Great White Shark - Orion Seeds
Easy Sativa x Erdpurt - Orion Seeds

Wszystko femi.
 

Latest posts

Latest posts

Top