What's new

Co bierzecie na OUTDOOR 2012 !?

Hortex

New member
Niestety tez nie widzialem tych odmian femi, SensiSeeds ma jedynie w regular.

Femi:
4x Maroc FS
4x Easy Sativa FS
5x Durban Poison DP
5x AK47 Auto BFZ
2x AK47 Auto RQS
1x Bubblegum HS.pl

Regular:
30x Outdoor wczesne mix Zielona masa
 

squn

Member
U mnie myślę standardowo:
DP:
Passion #1
Durban Poison
FS:
Maroc
ES
Purple Power

+ może coś z HFH jak będą u quake'a. Sa jeszcze jakieś fajne pestki na nasz klimat ? Zawsze miałem te najbardziej popularne od DP czy FS. Chodzi mi przede wszystkim o jak najszybsze dojscie :D I najlepiej w wersji femi :D
 

cheton

Active member
Veteran
Na ten outdoor zaopatrzylem sie w sprawdzone odmiany od GGS, ktore bez problemu dochodzily i razily swoja moca :D Czyli zakupilem te, ktore sie spisaly w ubieglym sezonie, tj.
Easy Sativa
BlueBerry x Shaman
White Master x Shaman
Purple Maroc

+ na probe pestki od tego samego samego breedera:
Passion#1 x Ruderalis Skunk
Grapefruit x Shaman

Z automatow jest kilka femek w postaci Black Master, Big Devil#2 x Critical+, jakis LR#2 nawet sie znalazl i jest cross z BigBangiem, ale nie pamietam dokladnie z czym.Na pewno dojda jakies automaty od GGS, jak tylko wypusci nowe pechy ;)
 

krystus15151

New member
:tiphat:
u mnie jak co roku:):
-easy sativa
-durban poison
-passion

dodatkowo:
-c99 fs
-grapefruit fs
-purple#1 dp
-lemon sativa
-early xxx
no i moje krzyzówki:
white pearl x hawai maui waiu

mam pytanie o MOB co to za odmiana?
 

Awareness

Member
Standardowo Maroc, Purple #1, Durban, Easy Sativa... do tego automaty w ilości ok. 10.

Ciekawi mnie co od esbena polecilibyście pod względem zbitych topów, plonu oraz mocy czyli ogólnie wydajności pod nasze słońce. Comenty na profilu z radami mile widziane. ;)
 

beks

New member
Siemanko! W tym roku planuje:
-Passion
-Maroc
-Outdoor C99
-Outdoor Grapefruit
-Auto Mazar
-Auto AK47
Jeżeli ktoś miał u nas pod słonkiem C99 lub Grapefruita proszę o jakieś info jak wygląda kwestia dochodzenia. Pozdro!
 

BlinD

Active member
grapefruit (outdoorowy niby) u mnie doszedl calkime niezle tylko i wylacznie dzieki temu ze byl pod oslona tunel/szklarnia 1 sztuka byla na zewnatrz to slabiutka. ale material ktory doszedl byl bardzo dobry :)
 

bolz

New member
Podczas zbiorów z ubiegłorocznego outa zacząłem się zastanawiać co zasadzę w 2012. Nie byłem do końca świadomy z tego co uzyskałem w 2011 - a były to Early Durban x Dannish Gold oraz Afghan x Erdpurt. Okazało się że przypadkiem mam jedne z najciekawszych i moim zdaniem najlepszych odmian outdoorowych ever. Esbe jest po prostu mistrzem świata - i nie jest to tylko moje zdanie - wielu znajomych stwierdziło, że nawet w amsterdamskich coffeshopach nie palili nic tak pysznego.
Aktualnie jestem przekonany, że tegotoczny outdoor będzie się składał wyłącznie z genów HFH - przy okazji mam na tyle szczęścia, że moje roślinki spłodziły kilka nasion (dokładnie 5) - dzięki czemu znów będę zadowolony. Aktualnie troszkę żałuję, że nie zrobiłem nic w kierunku pozyskania większej ilości pestek gdyż miałbym "spokój" na dłuższy czas...

Co prawda moje uprawy są niewielkie gdyż nastawione wyłącznie na indywidualną konsumpcję - zależy mi na możliwie najlepszej jakości (w dOOpie mam ilość) przy założeniu uprawy stricte organicznej.

Nie do końca mam pomysł na zakup dodatkowych nasionek - u Quake'a właśnie pojawiły się 2 odmiany:
- scottish
- (HTC DC/Eroc Arne) x (Cheese/DP x Arne)

W związku z tym - nie mam zbyt wielkiego wyboru. Może pomożecie mi podjąć decyzję? Która z odmian jest Waszym zdaniem lepsza? Ciężko odnaleźć coś konkretnego w temacie tychze genów.
DOdam, że w grę wchodzi 5 nasion reg, które w zupełności powinny mi wystarczyć do outa 2013.

... z pewnością wrzucę też kilka AFów - ze względu na szybszy plon. Pewnie będzie to BigBerry od Grzesia.
 
P

piterr

(HTC DC/Eroc Arne) x (Cheese/DP x Arne) - mocna indyja, polecam, co do tego drugiego - nie mam pojecia, może poszukaj na icmagu??
 

Awareness

Member
https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=21624 - Scottish

Niestety, podobnież quakemind nie będzie sprowadzał więcej pestek Esbena na ten out. Szkoda, a miałem ochotę na Hashplanta i Erdpurt x Afghan, + coś z genami like Stinky Pinky, a szczególnie Hazed Erdpurt.


Zastanawiam się jeszcze nad Early Skunkiem (SS), ale wątpie w to co o nim pisze breeder, szczególnie w czas dochodzenia.
 

crunchy_cookie

New member
Czołem załoga,
poradźcie mi prosze. Szukam jakieś szybkiej sativki na tego outa i znalazłem w Royal Queen Seeds Royal Haze automatic. opis jest bardzo zachęcający, ale nie moge nigdzie znaleźć opinii o tym breederze. co o tym myslicie?
Royal Haze Automatic
Height of the plant 60-100 cm
Harvest month 10-12 weeks after planting
Genetic background Haze/Skunk x auto-flowering strains
Flowering time Autoflowering
Yield 50-80 grams
Effect Cerebral and uplifting
Cannabinoid content Medium-high
pozdro
 

Awareness

Member
Czołem załoga,
poradźcie mi prosze. Szukam jakieś szybkiej sativki na tego outa i znalazłem w Royal Queen Seeds Royal Haze automatic. opis jest bardzo zachęcający, ale nie moge nigdzie znaleźć opinii o tym breederze. co o tym myslicie?
Royal Haze Automatic
Height of the plant 60-100 cm
Harvest month 10-12 weeks after planting
Genetic background Haze/Skunk x auto-flowering strains
Flowering time Autoflowering
Yield 50-80 grams
Effect Cerebral and uplifting
Cannabinoid content Medium-high
pozdro
Breeder jest w porzadku, jak najbardziej. Tylko nie liczylbym na wyrobienie sie w 3 miesiace z ta odmiana. Zwykle automaty zazwyczaj rosna ok 2,5m, a auto z genami haze?

Tu masz fotki z uprawy: http://www.youtube.com/results?search_query=royal+haze+automatic

Jak ktos ma duzo miejsca i czasu to moze bawic sie w takie automaty ktore daja maly plon i dlugo rosna, dla mnie to jest niewydajne.
 

crunchy_cookie

New member
Dzieki za hinta. Prawda że niewiarygodnie brzmi. auto z genami haze w max 3 m-ce. Dam sie chyba jednak naciągnąć i zobaczymy co to za ziółko. problem w tym, że uwielbiam sativkę a one z reguły rosną na 3m w 4-5mcy. Na to sobie nie moge pozwolić. więc szukam czegoś niższego i szybszego. PLon nie musi powalać, bo to na użytek własny. Jak mi 3 lata temu wyrosła choinka na 3m to mi kobita głowę chciała urwać. fakt, że starczyło wtedy na pół roku. No ale nie mozna mieć wszystkiego... czy można? pozdro.
 

Unlite

New member
Witam ekipe :)
No to i ja się pochwale co planuje wysadzić w moim ogrodzie. Planowane 3 spoty czy się zmieszcze się okaże, i z chęcią pozyskał bym jeszcze kulki np. Pamir Gold z dp, ale nie wiem czy realia pozwolą. W ogrodniczym na ziemie i biohom będe chyba musiał domagać się rabatów ;)

Liga Af:

REG- BD#2 x Critical
REG- WR
REG- AK-47
FEM- Big Bud GreenHouse
FEM- Thunder Blody Marry
FEM- Sweet Sugar Mango
FEM- Sweet Light

Liga klasyczna:

REG- BWC
REG- {[Bangi Haze x(E-Rocet x Danish Passion)]x Purpurea Ticinensis} x (Early Girl x LR#2)
REG- [Bangi Haze x E-Rocet/Danish Passion] x Purpurea Ticinensis
REG- COB
REG- Pół auto
FEM- AK-47 Hs
FEM- Passion#1

I to było by na tyle, wszyscy macie fajne geny. Życze dużo zdrowych roślin i szczęśliwych powrotów ze spotów ;)
 
A

ares420

Polecam Manitoba Medicine świetna odmiana pod każdym względem począwszy od wczesnego zbioru kończąc na mega zbitych pięknie pachnących, bardzo mocnych kwiatach ;]
Na pewno ta odmiana u mnie będzie gościć i w tym roku :D

A u mnie to będzie wyglądać tak:

Rudealis Skunk x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
[Easy Sativa x Early] x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
[Nothern Light x Early] x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
[Ak47 x Shamanka x BHPT] x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
[Ak47,NYCD,Herihuana mix] x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
O.B f3 x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
C99 f3 x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
Manitoba Medicine x [Mexican Sativa x Guerilla Gold II]
[BHxEroc/DP] x PurT f3
Bangi Gloria x F11xA13
Grapefruit x F11xA13
Bangi Gloria

+dojdzie do tego jeszcze kilka crossow np. mm x spg, mm x tw itp
+coś tam dostałem od braci, postaram mię też wysiać min Afghan x erpurt ed x dg i coś tam jeszcze :D

W tym roku nie bawię sie w robienie sadzonek, tylko sieję prosto do gruntu od początku do ok 20 kwietnia seriami :D

Powodzenia!
 

Amnnesia

Member
Hejka z tego co czytalam ogromna ilosc swietnych genow zagosci w tym roku pod sloneczkiem :) klasa panowie klasa :) u mnie w tym roku na slonko poleca :

[BangiHaze x ( Erocet/Danish Pasion)] x Purpurea Ticinensis

Marlley Berry/ACED Black Erdpurt

Black Erdpurt * CFPM/ACED Erdpurt

ACED Northen Light Haze/ACED Erdpurt

ACED Erpurt - F2

Who Knows Plants/ACED Uzbek

Powodzonka wszystkim i bez przypalu robicie kupe dobrej roboty jak zawsze cieplutko sie zrobilo wiec saperki w dlon i do przekopywania spota
 

Latest posts

Latest posts

Top