What's new

Co bierzecie na Outdoor 2008?

Somelier

Active member
Niekture mlode sa bardzo silne. Rok temu z ciekawosci wrzucilem w marcu na wate 2 Purple power x ??? ktore znalazlem w swojej trawce . Zaraz po wyjsciu z ziemi wynioslem je na dwor to bylo dokladnie 25 marca i przetrwaly przymrozki i nawet troche sniegu, byly bardzo mocne okazalo sie puzniej ze byly najleprze rosliny jakie mialem w aut 07 nie chorowaly i nie mialy zadnych problemow. Nasina kupione od producenta by tego nie wytrzymaly.
 

lechu

Member
Siema, w tym roku będę mieć pierwszy out. Niestety nie stać mnie na nasiona ze sklepu, a poza tym wydaje mi się że na pierwszy raz gdy nie mam jeszcze doświadczenia nie opłaca się brać markowych. I tu mam takie pytanie- edit: regulamin.
Pozdro :smoke:
 
Last edited by a moderator:

dizel

Member
przy obecnych cenach pestek (kilka zl/szt., szczegolnie tanie sa f2 lub crossy robione przez rodakow), z mozliwoscia zakupu na sztuki, malo kto moze powiedziec ze go na nie nie stac, nie wspominajac ze czasami nawet do 1 nasionka daja jakis gratis
 
Last edited:

lechu

Member
dizel said:
przy obecnych cenach pestek (kilka zl/szt., szczegolnie tanie sa f2 lub crossy robione przez rodakow), z mozliwoscia zakupu na sztuki, malo kto moze powiedziec ze go na nie nie stac, nie wspominajac ze czasami nawet do 1 nasionka daja jakis gratis
Ale w jakim sklepie? Bo na seed.pl wysyłają tylko zamówienia od 50zł, o cannabis.fr wogóle nie wspominam. A z sklepami f2 to różnie bywa, niby quakemind ma certyfikat hemplobby ale wiele osób narzeka że nasiona od niego nie kiełkują. Sory za offtop :wink:
 

tomato

Member
Veteran
lechu, ja rok temu kupilem u quakeminda, i nie pamietam zeby mi cos nie kielkowalo..fakt, troche sie naczekalem na paczke, ale ja w koncu dostalem
pozatym nie licz na to, ze od razu ktos ci przysle pestki, my tu takich rzeczy na tym forum nie praktykujemy hehe :bashhead:
a jesli juz, to musisz sie bracie czyms wykazac, a widze ze wiekszosc twoich postow wyglada tak :
lechu said:
no comments....
pozdro :rasta:
 
Last edited:

lechu

Member
bracie, nawet nie wiesz ile mnie te hello kosztowało :p To wszysto po to żeby móc wysyłać pm'y, chyba lepiej nabijać posty tam gdzie jest do tego miejsce:p ale dobra koniec tematu bo zrobiłem offtopa:p
 

Fre3ze

New member
edit fre3ze: sry ale nie chciałem robić odrazu reklamy, koleś sie pytał o tanie sklepy z pestkami na outdoor to mu podałem i odrazu opisałem ten sklep.
 
Last edited:

hodowca85

Member
Temat co bierzecie ,a tu reklama o kolejnym sklepie.....
Powastal w grudniu....,a Fre3ze juz zdązył zrawdzic jakosc nasion...,ale kto zdązyl sprawdzic czy naprawde to co oferuje ten sklep to zeczywiscie TO ?! Haszysz i trafka to fora dla dzieci. Tak jak dla mnie ten sklepik : widze tam same crossy robione przez jakiegos amatora.Oczywiscie na 1-raz sie nadają :)Teraz takich seedshopow z takimi genami-powstaje jak grzybow po deszczu !
Mamy juz sprawdzone sklepy z nasionami. Po co następne.....?
p.s. SkunkB52 to jak mysle Skunk x (Skunk x Big Bud)f2 - pownien dojsc ,ale lipne cos.

Jak miała byc reklama to nie TU.
pozdro.
 
Last edited:

LDV

Active member
Ja proponuje wywalić te posty od tych downów którzy się reklamują i najlepiej im konto też bloknąć.

Bo się zaraz zrobi taki syf na icmagu jak na innych forach. ICMAG to 'elitarne' forum i nie chce tutaj widziec "marketingowego kiczu" w tak kiepskim wykonaniu.
Zaraz ktoś napisze: 'ale ja chcialem pomóc'
Według mnie to jeśli ktoś nie potrafi sobie sionek kupić to nie powinien się tutaj w ogóle logować

nara
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
lechu said:
Siema, w tym roku będę mieć pierwszy out. Niestety nie stać mnie na nasiona ze sklepu, a poza tym wydaje mi się że na pierwszy raz gdy nie mam jeszcze doświadczenia nie opłaca się brać markowych. I tu mam takie pytanie- edit: regulamin.
Pozdro :smoke:

witaj lechu
To ze pierszy out to wcale nieznaczy ze bedzie nieudany :rasta: skombinuj sobie pesteczki f2 , a jak dokupisz MAROC 4 szt = 69zl to napewno bedziesz zadowolony.Znajdz tylko dobre miejsce :canabis:
powodzenia

p.s. dzisziaj widzialem 2 bociany - :nono: - a sterylny juz jestem hehehe i teraz juz niewiem co i jak czy to wiosna? czy juz w bociany wierzyc nie morzna?
palic ziolo jest wesolo, palic liscie ZAKOR^^^cie :puppydoge :wallbash:
 
D

dEv-9

Biedne ptaszki, oby im nie przypizdzilo.
Zmiana klimatu sie zrobila, jestem mlody ale dostrzegam to i to bardzo na przelomie paru lat.

Szukanie miejscowki to podstawa, ostatnio bylem w lasku w ktorym sadzilem 3 lata temu 2 roslinki i hujnia, ludzi od zajebania, elOo :bashhead:
 
No to teraz ja przedstawie swoje propozycje które biore na tegorocznego outa (zreszta pierwszego w moim wykonaniu) No to tak jak narazie mam:
-10 szt Top44
-3 szt WW
-5 szt Lr (tutaj wielkie pozdro dla... już ja wiem dla kogo) :p
-4 szt EM
ale w planach mam jeszcze zakup nastepujacych odmian:
-7szt Lr#2
-5szt Twiligh x BigBud
pozdro
 

green.smoke

Member
Ja planuje tak:
HawaiixSkunk
SwissBliss
NoName
Maroc
Easy Sativa

Ile tego bedzie jeszcze dokladnie nie wiem, w sumie to sie zastanawiam czy wysadzac np. SwissBliss, bo w tamtym roku mi nie doszla totalnie. Chyba postawie na pewniaki :D
pozdro!
 

Latest posts

Latest posts

Top