What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Club Tikól

Uzsidoboz

Well-known member
image_attachment (3).jpg
 

Uzsidoboz

Well-known member
7.nap 12/12
Áttrendezve mivel ide eza 4db elég is , így a 100's sátor marad vegetálónak egyenlőre.
Ec 1.7
Ph ~6.2
Levélpermetnek megy a CaN+MgSo4 2.5 Ec mivel a ferti még nem ért ide , a jelenlegi táprecept pedig titok annyit elárulok van benne MEDZSIK,BRÓSZÁJENSZ.
+ grátisz mindegyik kapott tőre 1 teáskanál Silicát majd pihentetem és összedolgozom a többi hozzávalóval :D
image_attachment (3).jpg
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Azon gondolkoztam mivel adott 4klón , mindegyik el fogok követni valami tréninget .
1 toppoltamár bal széle
Megpillangozok egyet , felnyírok egy másikat a 4. pedig le se szarom .
Ez a kör így fog felépülni, az agyatok meg le .

Aki követi kap koczkacukrot meg répát!
 

Uzsidoboz

Well-known member
Kicsit meg szoptatott az időzítő 20napja kapcsoltam de közben aza nyomorult kitudja hányszor kapcsolt be , táp is kiegészült egy újfajta termékre lényegében olcsobb mint a ferti és kevesebb nitrogén van benne 3-15-35
Arányokon nem változtattam 1:08:02
image_attachment (3).jpg

Történt pillangozás is , felnyírtam az alját meg leszedtem a takaró leveleket alsóbb részeken pedig jővőben popkornokká alakuló satnya virágkezdeményektől megszabadultam.



image_attachment (6).jpg
image_attachment (5).jpg
 

Uzsidoboz

Well-known member
image_attachment (5).jpg

A pillangozást mikor kövessem el? Monnyunk még mindig nem értem miér jó...
Meg őszintén meginn csak a pofám vót nagy :D
 
Last edited:
Top