What's new

Ciekawsze Filmy !

Tomu

Well-known member
Veteran
Witam
Poszukuje jednego filmu, kolega opowiedział mi kiedys w streszczeniu jeden film nie pamieta tytułu, jest on pewnej kobiecie co robi badania w jakims instytucie nad marihuana laboratorium itd. zostaje ona po pewnym czasie zwolniona i postanawia dokonczyc badania na własna ręke urzadza w piwnicy laboratorium i choduje zioło bardzo mocne sprawdza to poprzez czestowanie okolicznej dzielinicy murzynów :D ogolnie to bardzo pozytywny filmik i warty zobaczenia ale moj kumpel nie zna zbytnio angielskiego i nie pamieta przez to tytułu moze ktos ogladał lub wie co to za film ? :chin:
 

Topiasz

New member
Witam witam ;) Z ciekawych filmów, które bym polecił myślę o dwóch w sam raz na fazkę:



W sumie nic głębokiego ale pośmiać się można.Fajny jest jeszcze "Cheech & Chong- Up In Smoke" (1978). Pozdro.
 

rogin

Member
jakis filmik gangsterski bym se goladnal :d moze ktos ma linki ale nei na rapida albo torrenta
ktos posiada linki do soundtrackow z ojca chrzesnego z filmu lug bry ?
peace
 

glinka

Member
rogin said:
moze ktos ma linki ale nei na rapida
peace
Niestety ale tylko rapid
Posiadam linki do wszystkiego ale tylko na rapidshare.de

The Godfather Trilogy - Sound Tracks.


The Godfather Part-I:

01 Main Title (The Godfather Waltz)
02 I Have But One Heart
03 The Pickup
04 Connies Wedding
05 The Halls Of Fear
06 Sicilian Pastorale
07 The Godfather (Love Theme)
08 The Godfather Waltz
09 Apollonia
10 The New Godfather
11 The Baptism
12 The Godfather Finale

The Godfather Part-II:

01 Main Title & The Immigrant
02 A New Carpet
03 Kay
04 Every Time I Look In Your Eyes & After The Party
05 Vito And Abbandando
06 Senza Mama And Ciuri Ciuri And Napule Ve Salute
07 The Godfather At Home
08 Remember Vito Andolini
09 Michael Comes Home
10 Marcia Stilo Italiona
11 Ninna Nanna A Michele
12 The Brothers Mourn
13 Murder Of Don Fanucci
14 End Title

The Godfather Part-III:


01 Main Title
02 The Godfather Waltz
03 Marcia Beligroso
04 Michael`s Letter
05 The Immigrant - Love Theme
06 The Godfather Waltz
07 To Each His Own
08 Vincent`s Theme
09 Altobello
10 The Godfather Intermezzo
11 Sicilian Medley
12 Promise Me You`ll Remember
13 Preludio And Siciliana
14 A Casa Amiche
15 Preghiera
16 Finale
17 Coda- The Godfather Finale


Pass: TGFT-TPachino
 
Last edited:

glinka

Member
265201.jpg


Flea was a basketball player, happy with his subtle hustle, until a Dominican connect introduced him to a new way to spread the work and make all the cake. Flea assembles his friends and decides to play it big by taking over a store and hustling' on the corner selling drugs to whoever got money. But with more money and power also comes drama and chaos ensues when some local criminals try to bring him down.

Pass - HyPotNiq
 
G

Guest

Dziendobry :D
czy nie mugl by ktos podrzucic linka HUMAN TRAFFIC na rapidshare ....

pozdroo
 
G

gelowas

nie znam sie na rapidshare itp ale polecam obejrzec pozycje obowiazkowa dla kazdego jaracza trawy, sam widzialem to juz z 5 razy - Napoleon Dynamite :D
 
G

Guest

a ja nic nie wrzucę tylko poproszę o wskazówki gdzie mogę znaleść film "joint Venture" bo szukałem chyba w całym internecie i nie mogłem go znaleść
 
Polecam wszystkim z calego serca jak nie ogladali niech pobiora sobie np z bear share i obejza BLOW koazcki film stary ale kozacki naprawde ... na faktach autetycznych koles jeszce do tej pory siedzi w kiciu do 2018 ma wyrok ...
 

stolarz44

Active member
A ogladal ktos polski niezalezny "Ze zycie ma sens"? Naprawde polecam. Niestety nie mam linka:] Pozdrawiam i polecam
 

glinka

Member
BLOW -> POLECAM !!!


Oparta na autentycznych wydarzeniach historia Georga Jung'a. Pod koniec lat 70-tych Jung trafił do więzienia za posiadanie marihuany. Po krótkim pobycie za kratkami w wczesnych latach 80-tych podjął się "wprowadzenia na rynek" nowego narkotyku - kokainy. Obecnie jest jedynym Amerykaninem, który na przemycie narkotyków, współpracy z kartelem z Medellin zarobił miliony dolarów, płacąc jednak za to wysoka cenę.





BORAT
7123394.2.jpg

2rqzwqf.jpg

Żywiołowy popis brytyjskiego komika Sachy Barona Cohena. Parodia dokumentu przedstawiająca Borata, "szóstego co do popularności człowieka" w Kazachstanie i dziennikarza państwowej telewizji, który dla powiększenia dobrobytu swojego narodu chce u źródeł zaczerpnąć wiedzy o kulturze amerykańskiej. Borat, zawsze w asyście swojego otyłego producenta rzuca się znienacka na nowojorczyków na ulicy, aby ich całować na powitanie zgodnie z kazachskim zwyczajem. Spotyka też miłość swojego życia - CJ Parker ze "Słonecznego Patrolu", czyli Pamelę Anderson. Zamierza poślubić swą boginię w stylu kazahskim (co się wiąże, między innymi z użyciem jutowego worka).
 
Last edited:
Nio Borata ogladalismuy na sylwku z ziomkami na laptopie zajebani i powiem szczerze troche sie rozczarowalem ale nie byl taki zly ...

Pozdro 600
 
Top