What's new

chwastu grow

uho667

Active member
35 dzien weg jeszcze 5 dni i na flo, byly male problemy z woda zjebala mi sie osmosa, mialem zle ph ziemi ktora przerobilem bo nie dodalem dolomitu a uzylem peat moss i sie jebalo to ph , to zla woda to malo papu, ale wkoncu wstalem dosc nanogi , duzo bylo rozkminy jak to ma dzialac bo info w sieci caly chuj a nazywa sie to air soil injection
mLqT6.jpg

avU1z.jpg

QpvA6.jpg

V9h0k.jpg

Wx7Mf.jpg
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Siema ucho, dobrze wiedzieć że stoisz już na nogach. Czemu nie zasłoniłeś pojemników? Pamiętam jak w DRach kiedyś miałem napowietrzanie korzeni i stroboskop, hehe. No zobaczymy czy ta technika taka super i faktycznie wszystko pójdzie 50% szybciej. Cieszę się, że już wszystko się sklarowało u Ciebie.

One love,
peace
 

uho667

Active member
pojemniki zaslonie , jak tylko bede mial chwilke moze uda sie dzisiaj , swiatlo korzenia nic nie zrobia , jedynie swiatlo + woda= glony he ktore beda posozytami he , ale jak mowie na dniach bedzie luz, co do fotek roski mialy przejebane, zla mieszanke ziemi zrobilem nie dalem dolomitu a dalem peat moss ktory mial ph 3,3 , i zaczely sie problemy z ph z zimi, padly mi filtry od osomosy po ulewach i ph mialem ponad 8 a nie mierzylem , dobrze ze sie zorjentowalem, na czas, nabieraja predkosci tak wygladaly 5 maja
AbKua.jpg

eh5N2.jpg

gaOXN.jpg

UhkHD.jpg

VnqSE.jpg
 

LordZ

Member
juz myslalem ze mnie niczym nie zaskoczysz a tu prosze ! bardzo ładnie Ci idzie z uprawy na uprawe wskakujesz na coraz wyzszy poziom :)
 

klint

Active member
Veteran
Siema Uho :) napisz cos na temat swoich LEDow. jaka firma i model :) wielkie dzieki i pozdro brachu :wave:
 

miron555

Member
to sie wtrace hehe Plantphotonics i STB led. grow porownawczy hehe ale reputacje jedne i drogie maja dobra. a amnezjaczek miodzio az sie lezka kreci w oku jak sobie wspomne mojego hehe.pieknie!
 

uho667

Active member
takie tam,

musialem wylac wode z doniczek zaraz po przelaczeniu na flo, bo cieplo dalo znac o sobie i tempa korzeni siegala 40 st straty w ilosci 5 pan , zmusily mnie do wylania wody , kwiatki dostaly po dupce ze hoho ale teraz przed scinka wygladaja jak zdrowe hehe
srednio kazda ma od 3,5 l ziemi do 4 l wiec plon duzy nie bedzie a jest to 104dni od sionka 64 12/12 kolo 49 dni flo

fotki z wczoraj




 

Latest posts

Latest posts

Top