What's new

chwastu grow

uho667

Active member
witam o to dane techniczne
box ds120II polozony na bok , przedzielony na dwie komory na flo i veg rozmiar flo boxa 1.2mx1.2mx1.2m weg 1.2mx 60cmx1.20m
hps dimmu lumatek 400/600 na flo i na ta chwilke na vega 150 mh ale zaraz bedzie 150/175/250 dimm tez lumatek
odblysnik mantis pro, i jedna zwykla textutka na wega
wentylacja rvk125 -450filtr rhino flo box , na vega tt 280m3 filtr profesional, jakis tam
sterowniki 2 x echotechnics
woda ro 5
picture.php
picture.php
picture.php


tak to wygladalo kiedys podczas budowy, teraz jest troszke innaczej obczaje forumowa gelerie to i zrobie zdjecia jak to teraz wyglada
 

uho667

Active member
picture.php

tutaj mamy odprowadzenie ciepla do domu
super skun ss z klona z rewega kolo 20 dni jak kwitnie
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

uho667

Active member
jh od sensi seed tez kolo 20 dni jak indukowal , tez wlasny klon z rewega krotsze pheno uderzenie raczej bardziej w strone indyjki

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

uho667

Active member
tutaj mamy flo
picture.php

a tu wega
picture.php
na wegu mam 5 true bb reg od dj shorta i jedna matke herera szybsze pheno ,
kwiatki nei wygladaja najlepiej bo mialem kilka dni upaly znowu , ale kupilem juz wszystko zeby wykonczyc poddasze tylko potrzeba reki pomocnej, ktora juz za niedlugo wroci z urlopu, i czekam na kuriera zeby dostarczyl kilka zabawek ale o tym jak dojda
 

dupsq

Active member
Veteran
chwastu dobrze widziec ze wszyscy spotykamy sie w jednym miejscu, pozdrawiam bracie :)

niech zielona moc bedzie z nami

:smoweed:
 

drLSP

Member
zdjecia profeska, nawozy 1-sza liga! Nic dziwnego że takie piękne rezultaty... zreszta jak zwykle! :)

pozdr
 

ziben

Active member
Veteran
No jest wyśmienicie :) Jeszcze raz dzięki za te cukiereczki od ciebie :)

Nabrałem straszną ochotę na ciastka z Hejzów i Madness :) ooo tak, to było to! :D pycha ziomuś
 

uho667

Active member
ja tez strasznie polubilem te ciastka bo jednak serio dzialaja na mnie jak po dobrym tabsie , raczej rzadko sadze hazy , ale uwazam ze zrobily swoja robote na medal w tym maselku, do tego ten pobudzacz jak sie wlaczy skora na twarzy napnie to jest cos , i dlugosc dzialania he smialo mozna siedziec do rana ciagle jarajac baty ,pozdro chlopaki dzieki za odwiedziny
 

frether

Member
Veteran
Hej witaj bardzo ładne znajome Panienki w Twojim namiocie widzę czy ja w nim przypadkiem nie siedziłem hehe :D
Afghan x ErdPurt i Purple Maroc x Shaman
picture.php

:tiphat:
 

uho667

Active member
nie przypominam sobie zeby ktokolwiek w nim siedzial , ale jesli sie znamy to wal priva i sie przedstaw
 

uho667

Active member
moje bb od dj shorta cos sie dzieje z nimi caly czas juz sam nei jestem pewien czy plagron ligxt mix jest za mocny dla nich , ale wierze ze uda sie poprac klony i wsadzic je do jakiejs ziemi typu plagron dla siewek i polecimy z tym na nowo, narazie rosna coraz lepiej znaczy sie ze jedzonka z ziemi ubywa lub roslinki staja sie z wiekiem silniejsze a oto zdjecia
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
i ta najbardziej przypalona
picture.php
jak stan bedzie sie pogarszal dostana bac finalsolution i wypluczemu wszystko co jest za duzo w ziemi ,
 

drLSP

Member
chwastu to nie jest wina ziemi... ja miałem identyczne mutanty na tych bb... u Ciebie wyrosły trochę, ja nie miałem cierpliwości i wywaliłem...
 
P

piterr

czesta mutacja, mialem takich kilka na out krzakow, pozniej rosna normalnie,
 

uho667

Active member
spoko zobaczymy jak wyjdzie w praniu , ja dalej stawiam na za duzo papu w ziemi lub ze za duszno mialy bo byl taki czas i je powykrecalo , bedziemy obserwowali na nowych szczytach jak sie sprawa ma pozdro chlopaki,
ps
chloapki nie wiem czemu ale nie moge edytowac swoich postow co wczesniej moglem robic nie wiecie dlaczego?
 

Latest posts

Latest posts

Top